Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

10 540 comments

 1. Včera v tom úniku byli i lidi, kteří nejsou žádní skvělí tempaři a celkem bez problémů se tam udrželi (např. Molano, Smith), takže podle mě žádnej doraz se nejel. Ale je fakt, že tahouni ve skupině „Roglič“ vypadali dost zničeně (Astaňáci např.), vítr byl hodně silný. Valverde byl v naprosté pohodě. Hlavně doufám, že závěr bude zbytečných malérů (pády např.).

 2. Milanek Underwood

  Babuška dneska rozdrtila Valdeprdelada hovního :)

 3. „zvláště když mám v živé paměti, že mi tenhle „dobrý člověk“ zcela vážně a opakovaně vyhrožoval návštěvou v mém bydlišti a osobní inzultací…
  To ovšem nemůžeš vědět, je to nějakých pět let v čase nazpátek“

  Nic takového se, pánové Alexi a Olde Eagle, nikdy nestalo. Neskutečný {negative}

   • Alex forever

    Orle, stalo se a kdyby byli chasníci z místní partičky, kteří se tak často vychloubají svou skvělou pamětí, opravdu féroví a měřili všem stejným metrem, potvrdili by to {negative}

    • Alexi, pamatuji si tu situaci; nemohu se žel chlubit skvělou pamětí, takže si nejsem zcela jist obsazením, ale silně se kloním k názoru, že tehdy šlo o někoho jiného.

    • Alex forever

     Pokud je to tak, pak už mám opravdu místo mozku totální vánočku – což se mi moc nelíbí :-¤
     Marně přemýšlím, kdo by to krom dýdžeje mohl být – nikdo jiný tady nestartuje na první dobrou jako on. Tedy občas ještě (v sebeobraně – nikdy ne jako první) tak činím já, ale že bych chtěl sám sebe navštívit a rozmlátit si hubu, to se mi přece jen moc nezdá {scratch}
     Ale abych se nechoval jako ignorant, prohlašuji tímto veřejně a co nejdůrazněji: jestli jsem se spletl a za autora tehdejšího vyhrožování označil dýdžeje neprávem, TAK SE MU OMLOUVÁM. Je to sice nesnesitelnej troll, ale obvinit ho z něčeho, co neudělal? To nechci…
     Takže, Dj.Tj., předběžně sorry {beer}

    • Alex forever

     Každopádně bych ale uvítal, kdyby někdo z místních kybernetických mozků nažhavil závity a připomněl mi, kdo byl tím agresivním kreténem. Když to nebyl dýdžej, tak to musel být někdo, kdo sem už pár let nepíše…

    • Řekl bych, že to byl někdo, kdo se tu už delší dobu nevyskytuje, ale taky už si prd pamatuju. {unsure}

    • Alexi, jsem rád, že se věc vyjasnila a bude „pohoda“. Občas někdo ujede, psychika je prevít. Máš bezvadné obraty, docela jsem se pobavil (…vánočka…, …sám sebe navštívit…) {rolleyes} {bye} .

 4. Dle mého názoru je jednoznačným vítězem dnešní etapy Roglič a celé Jumbo – měli totiž kliku, že do první skupiny proklouzl Nairo a ne Alejandro. Kdyby tam byl totiž Piti, mohl by se Roglič s vítězstvím na Vueltě rozloučit, jelikož by teď na Valverdeho ztrácel tři minuty.

  • @ Hun: Kdyby tam byl Valverde, tak pochybuji, že by týmy Jumbo, Astana, UAE a Bora nepodnikly protiopatření. No, a jelikož tam byla Indiánská Bábuška, tak chlapci možná ušetřili nějakou energii do hor. Dnes nemělo smysl jet absolutní doraz, rozhodovat se bude ve čtvrtek a v sobotu. Bábuška zítra možná bude tahat Pitimu, ale v GC bude podle mě couvat, páč nevydrží a odpadne.

   • Ja si mýslím, že kdyby tam byl Valverde,tak by s tim udělali stejný prd. Byl to hroznej hukot a dnes rozhodně nikdo nic neušetřil.

    • Marcany: To je taky možný. Bábuška dnes sice něco vytěžila, ale většinou podobné akce k ničemu podstatnému v konečné GC nepomohly. Pyrrhovo vítězství :-) .

    • za dnesek zitra zaplati nejeden.
     prumer 50,6 je takovy mazec, ze treba Astana bude doslova odstrelena.
     zitra na to bude Lopez solo!
     Dalsi, koho to dle mne zesrotuje, bude Pogacar.
     Roglic, to bude otazka. Dnes mu Astana zachranila prdel. Snad jeho domestici posetrili, pac jinak zitra nevim, nevim…

    • radim78: Nemohu si pomoci, Vuelta je zajímavější a dramatičtější než Giro, kde bylo vymalováno už po 15. etapě. Doufám, že i poslední 3 etapy budou atraktivní.

    • Chlapi, já si mýslím, že dneska si každý z GC jezdců a jejich domestiků musel tolik hrábnout..Bude to pokračovat obdobnou křivkou, jako před dnešní etapou. Tedy Roglič je top, Nairo půjde do kytek, Valverde vi co má dělat a nějak to ustojí. Lopez dle mě v jedné z těch dvou horských něco podělá, taková jeho klasika. Pogačar, mlaďoch, furt nechápu jak je to možný, že takhle jede. No a Májka, paštika to nějak došudlá…ale třeba nám zas v 19 etapě foukne a bude vše jinak:-) Já hlavně potřebuji, aby vyhrál Zdenda. Je to super kluk, dříč…Vuelta je vždy super. A anglie taky hodně zajímava jak se tam o GC přetahuje Trentin s MVDP, uvidime co časovka.

    • pokud Pogancar nerupne – sype!

     Jak mám Skokana rád, tak to bude mít kurevsky složité.
     Dnes ho zachránila Astana. Zítra to muze být jiná písnička.
     Ty dvě horské etapy muzou GC pěkně zamávat.
     Dnešek 100% odsere hned několik lidí.
     Pokud někomu z top10 zbyly síly, tak může po dnešku skákat nad svou váhu.
     Moc se mi líbí DQS a jejich snaha partakovi pomoci do top10!!!
     Zdenek dnes holt udělal návnadu a Gilbert to neposral.

    • Já si myslím, že dnes si víc mákli jezdci v druhé skupině. Nairo se ve vedoucí skupině mohl zašívat. Měl tam domestiky, ale hlavně největší práci tam odvedl Quick Step a Sunweb pro Keldemana. To když Movi osekal v tom kopečku už dost odvařené domestiky Jumba, tak tam toho všichni měli plné brýle. Jsem zvědav na zítřek, doufám že ta řezba bude pokračovat !
     Jen tak dál chlapci {good}

    • Cože? Útoky na větru jsou legendární a mohou být i fatální z hlediska GC. Valverde a Leo mohou vyprávět. Včera si nejvíce makli domestici Jumbo a Astany vzadu a QuickStepu a Sunwebu vepředu, řekl bych, že GC jezdci až tak moc ne.

 5. MS v basketbalu: USA skončily ve čtvrtfinále {wacko} . „Slušná“ práce.

 6. Edet dnes +23:36 min. a pokles v GC ze 7. na 15. místo.
  Pernsteiner dnes +23:36 min. a pokles v GC z 10. na 17. místo.
  Hagen dnes naopak s přehledem (+5:32 min) a udržel 9. místo.
  Higuita dnes +23:36 min. a pokles v GC z 12. na 18. místo.
  Guerreiro dnes +23:36 min. a pokles v GC z 15. na 19. místo.
  Dnes si hoši zazávodili fest, zítra a v sobotu to bude asi hodně tvrdé.

 7. Teuns pokračuje v přechodu na GC jezdce.
  Movistar má dnes důvod k úsměvu.
  Jumbo si dnes opravdu hodně máklo, doufám, že jim něco zbylo.

  Příloha: Vuelta 2019 - GC 17

 8. Deceuninck-Quick-Step, etapa a top 10 v GC {good}
  Štyby, snad příště ;-)

 9. Hm, škoda. Štyby se pěkně držel, Bennet se chytil na lep a Gilbert to doklepl.

 10. Napíšu to natvrdo tak jak to cítím Štyby opět v roli užitečného blbce už mě to opravdu nebaví…

 11. Posledních 30 minut: brejk průměr 63.2 km/h, hl. grupa s Roglou 61.6 km/h. Náskok 10 km před cílem 5:11 min. „Brutální“. Zdá se, že některé mančafty zaváhaly, i když zítra může být vše naopak a dnešek nebude mít žádný velký vliv na GC.

 12. Dělá to Astana Rogličovi i bez pomocníků jednoduché…nemusí šlápnout navíc…

 13. Vuelta, 17. etapa (219.6 km):
  55km do cíle, brejk i balík v posledních 20ti kilometrech průměrná rychlost 60 km/h. Gilbert se šetří na závěr.

 14. Koukám že Vakoče už letos na WT akci neuvidíme…možná ho nechají přicmrdovat Alaphillipovi na italským turné..(Piemont,Milano-Torino,Lombardie)

Leave a Reply