Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

10 431 comments

 1. V rozhovoru s Nikolou na RoadCycling měla jeden vtipný postřeh: „Nikdo vlastně neví, jaký ma Van Vleutenová sprint, protože ona vždycky dojíždí sama.“ {yahoo}

  https://www.roadcycling.cz/clanek/nikola-noskova-laka-me-ujet-s-van-vleuten?mc_cid=f9126ae43b&mc_eid=2320ec32f3

 2. Alex forever

  Tak Štybymu se v terénu daří ještě méně, než vloni, kdy to bylo méně, než předloni a předpředloni {scratch} Dvanácté resp. devatenácté místo v prvních dvou závodech a zejména několikaminutová darda, kterou utržil – to je pro nás, jeho věrné fanoušky, až příliš kruté…
  Zdenda určitě dobře ví, proč se do terénu každou zimu aspoň na pár závodů vrací, nikdo z nás to nemůže objektivně komentovat.
  Já jen že je mi z toho dost smutno {cry}

 3. Tak Dan Turek se do WT týmu Israel Start-Up Nation(nový název) nedostal(podle očekávání) takže končí poslední ze zakládajících členů nicméně pokračuje v jejich béčku spolu např. s Avilou, Perrym, Gebremeh.s letošního týmu…

 4. Tak Vakoč hotovo a soupiska Corendon Circus čítá 28 jmen!! To je jak u WT týmů…
  https://www.procyclingstats.com/team/corendon-circus-2020

 5. No a Rohan nakonec podepsal s Ineos.
  Jsem zvědavý jak dlouho tam vydrží…

 6. Počátkem týdne se konečně uzavřela přestupová sága Sama Bennetta z Bory do Quickstepu.
  Mimojiné píší, že by mohl být dobrý i na Flandrech a Roubaix, nechci být nepřejícný, ale to se doufám nepotvrdí.
  https://twitter.com/Sammmy_Be/status/1201907247569391617 + https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/sam-bennett-prestup-z-bory-do-quick-stepu.A191206_113708_cyklistika_mt2

  • Z Romana čiší odhodlání, držím mu palce. Sice nevím, jak chce sehrát ten dvojblok TdF – OH, ale budiž. Nebude sám, kdo takto cílí.

   • Alex forever

    @BOSUx: Když už pár let ne reálná síla na silnici, tak aspoň že čiší to odhodlání {devil}
    Ale zcela vážně: taky mu (a současně nám všem) držím palce – už jen proto, že na OH může uspět nejspíš jenom on… Nebo snad Honza Hirt? {scratch}

    • Romanovi nezbývá nic jiného, než jet kombo Tour+OH (když má na jaře během Gira alergie). Ale myslím, že cesta pro úspěch na OH je v kombinaci Giro+OH. Ale zvolit si cíl pouze OH je velký risk, protože tam se může stát cokoliv (defekt, pád, slabší den). Navíc tam se bude asi rozhodovat ve sprintu z menší skupinky. Já být Romanem, tak bych asi zase cílil na Ardeny + Tour (na GC) a pak jestli se Tour povede tak při troše štěstí na olympiádě může skončit vysoko.
     Ještě by mohla být dobrá kombinace (tu zvolil Alaphillipe) Ardény + Tour (ale pouze na etapy) + OH.

    • Za mě je ideální „Alaphilippe“ a k tomu Vuelta na GC.
     Směřovat vše na OH mi přijde jako nesmysl i s ohledem na profil,který je sice těžký, ale po posledním kopci je dlouhý sjezd a rovina.

    • Alex forever

     Myslím si, že nemá cenu tady mudrovat, Roman to řekl poměrně jasně. A už vůbec není rozumné zpochybňovat jeho touhu jet OH – není větší pocty pro sportovce, než být olympijským vítězem.
     Roman v článku: „…zatím se kloníme k Tour. Chci být co nejlíp připravený na olympiádu, která je pár dnů po konci Tour… Olympijské hry jsou obrovskou výzvou pro každého sportovce. Cyklisty nevyjímaje. Já udělám maximum proto, abych byl v nominaci. Na jednorázové závody se umím připravit a vydat ze sebe to nejlepší. I proto mi vloni sedl Innsbruck…“
     Za mne {good} a věřím, že se zvládne dobře připravit.

    • 4865 nastoupaných metrů na 234 kilometrech vypadá hrozivě, na linku níže to ale tak hrozně nevypadá, přijde mi to méně vrchařské neb kopce jsou více „rozložené“, než „okruhové“ MS Innsbruck, OH Rio i budoucí MS Martigny.
     Sagan by mohl klidně zazářit podobně, jako GVA v Riu.
     Cílit celou sezonu na tento jeden konkrétní závod, tak to mi přijde od Křižáka jako velká blbost neb nemá špurta a z Kagosaka je cca 25 km do cíle.
     https://tokyo2020.org/en/games/sport/olympic/road-cycling/road-detail/ + https://www.cyclingweekly.com/news/racing/olympics/olympic-cycling-race-route-357988

 7. Jak je to s tím Vakočem? Podle infa, co sem četl, tak tým stále ještě neohlásil. Stále nic oficiálního.

  Co ten Konig? Ten doping je fantazie nebo pravda? Údajně byl pozitivně testován a dostal stopku. Za to, že bude spolupracovat mu prý bylo slíbeno, že to nebude zveřejněno.

 8. Nyní má eurosport akci na roční předplatné eurosportplayeru. Za roční předplatné chtějí 12,50 eur (místo standardních 25 eur). Je to lepší než hledat streamy na netu a za 1 euro měsíčně to je fajn.
  https://promo-cz.eurosportplayer.com/promo/all-sports/black-friday-2019

  • no.01, 23.11.2019 at 14:53:
   Super, díky. Silnici sleduji většinou už jen výsledkově, průběh závodů bývá nudný a k občasnému nahlédnutí co se děje na trati bohatě stačí tyto weby:
   https://tiz-cycling-live.io/stream.php
   http://cyclingstream.com/
   http://cycling.today/

   • Ty stránky mají své mouchy. Občas hodně velké. A na eurosportu toho běží hodně i mimo cyklistiku. Euro za měsíc je parádní cena.

    • zdenda_hobík_

     Pánové, mohu poprosit o radu? Pokud mám teď měsíční předplatné, vypadá to, že ho musím nejdříve zrušit a potom se mohu opět nově přihlásit na toto roční?
     Hotlina tam asi nebude :-D

    • Přes chat, odpovídají v angličtině velmi rychle.
     Dej jiný email, aby si to nesparovali a záleží, jake ma měsíční předplatné výpovědní podmínky.

    • Níže u FAQ.
     1) každopádně zrušit stávající měsíční předplatné.
     2) zkusil bych využít aktuální akce s aktuálními přístupy a když to nepůjde, změnil bych email
     Jak předplatné zruším?
     Pokud jste si objednali měsíční předplatné Eurosport s bezplatnou přístupovou dobou, můžete své předplatné zrušit kdykoli před skončením bezplatné přístupové doby. Navštivte svůj účet online a postupujte podle pokynů pro zrušení před koncem bezplatné přístupové doby. Přístup budete mít nadále až do ukončení bezplatné doby a nebude vám účtována žádná platba.
     Pokud jste si objednali měsíční předplatné Eurosport s bezplatnou přístupovou dobou, které bylo automaticky převedeno na placené předplatné, nebo pokud jste si objednali měsíční předplatné Eurosport bez bezplatné přístupové doby, můžete své předplatné zrušit kdykoli předtím, než má začít váš přístup pro příští měsíc. Navštivte svůj účet online a postupujte podle pokynů pro zrušení. Přístup do relevantního obsahu Eurosportu budete mít až do konce měsíce, který jste zaplatili, a nebude vám vrácena žádná platba. Poté nebudou účtovány žádné další platby.
     Pokud jste si objednali měsíční předplatné Eurosport prostřednictvím třetí strany (například prostřednictvím jednoho z našich partnerů) a přejete si předplatné zrušit, bude to třeba učinit prostřednictvím této třetí strany. Například budete potřebovat navštívit svůj účet u třetí strany a vypnout automatické obnovování služeb Eurosport Player.

    • zdenda_hobík_

     Moc děkuji za rady {rose}

    • zdenda_hobík_

     hotovo, za cenu jednoho oběda ve vesnické restauraci – dobrá cena {bomb}

    • rotki, 24.11.2019 at 19:23: Tak to je škoda, mě běhají perfektně.

  • Alex forever

   Díky moc za tip {beer} Hned jsem to využil a aktivoval! Jak se říká: „Nekup to, za ty prachy!“ {bomb}

   • Alex forever, 23.11.2019 at 17:56: Alexi, je bezvadné, že máš (na rozdíl od „odpadlíků“ a pochybných individuí mého ražení) neutuchající elán a udržuješ se ve „fanouškovské extralize“ :-) {bye} .

    • Alex forever

     Orle, nevím sice, co myslíš „fanouškovskou extraligou“, ale u mne je to jednoduché: když je téma, které mne zajímá (nebo se mne nějak dotkne), tak se k němu vyjádřím.
     A takových témat (díky Bohu valnou většinou bezproblémových a pohodových) je tady pořád ještě většina {beer}

    • Alex forever, 24.11.2019 at 18:02:
     Alexi, „fanouškovskou extraligou“ myslím borce, kteří jsou (mimo jiné) dlouhodobě a výrazně aktivní. Což třeba já už v případě silnice nejsem, ale třeba kros sleduju pořád rád a pravidelně {beer} .

  • To, co předvádí Eurosport v poslednch měsícich je hola katastrofa.
   Standardní korporace, nutnost měnit fungující kvůli něčemu nehmatatelnemu, ale dobře vypadajicimu a ve finale na howno.
   Snad to časem vychytají.

  • Díky za tip {good} Na podobnou nabídku jsem čekal, takže jsem to hend pořídíl a už se těším, až se příští sezónu budu moct pěkně v klidu dívat na pořádné video {devil}

  • Ještě jedno upozornění. Pokud nezrušíte předplatné tak se vám za rok automaticky strhne platba na další rok a to v plné výši 25 eur. Zrušit to můžete po kliknutí na účet – předplatné a tam jde zrušit předplatné na další období

 9. Je mi jasné, že to většinu lidí nebude zajímat: https://pbs.twimg.com/media/EI6npiCWkAAN4FK.jpg (tuhle věcičku mu asi vyndali z nohy). Nechtěl bych být v jeho kůži, pochybuji, že se dostane na své bývalé výkonnostní maximum.

 10. petersollberg

  dvenovinky z bory,

  jedna davnejsia asi uz – podpisali lennarda kämnu, vyrazna postava v junioroch, nestratil sa ani v uvode vo worldtour leveli

  druha – udajne odchadza patxi vila, spanielsky trener, hlavny / osobny coach petra sagana.

Leave a Reply