Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

7 066 comments

 1. Julian s Fuglsangem jsou neskutecny tydyti. Takhle si nechat utéct vitezstvim tim jak tezce taktizovali, tak to fakt nepochopim {negative}
  Van Der Poel to naopak borec neskutecnej. {good} {rose}

 2. PetrH.Senov

  Sám si je dojel, sám si je ošpurtoval….. neskutečný borec {good}

 3. Alex forever

  Můj názor: všechno posral Fuglsang! Dnes ztratil hodně z mých dosavadních sympatií {negative}
  Alaphilippe se k němu evidentně několikrát obracel s dotazem (tipuji): „Co blbneš? Proč nastupuješ jako magor a nejedeme střídačku? Na tyhle ptákoviny je čas na posledním kilometru, ne?“ Ale prd, Fuglsang jel jako idiot a takhle to dopadlo – kdyby jeli rovnoměrně, nikdy nemohl Van der Poel těch 30 vteřin na posledních dvou kilometrech sjet…
  Ale sjel je a dobře jim tak – byť je mi Alaphilippa trochu líto {scratch}

  • Jediná šance Fuglsanga zvítězit bylo Julianovi nastoupit. Zkusil to jen jednou pořádně. Spíš bych to viděl na chybu u Julainova DS, neřekl mu že jedou ze zadu tak rychle.

   • Alex forever

    Señore, kdybych ten závěr neviděl, dal bych Ti za pravdu. Ale protože jsem na to koukal (i když, pravda, jen na posledních 15 km po návratu z vyjížďky), musím opakovat:
    Na tyhle hrátky bylo dost času na posledním kilometru, ne 3 km před cílem! Jen díky Dánově stupidní taktice to dopadlo tak, jak to dopadlo…
    Howgh {devil}

    • Souhlasím, máslo na hlavě mají oba. Já jen nechápu jak může závodník, který něco udělal špatně (tedy spíše ne úplně dobře) ztratit tvoje sympatie a nazveš ho idiotem. Jen se ho snažím bránit, protože toto si opravdu nezasloužil za jinak skvělý závod.

    • Absolutně nechápu tu kritiku Fuglsanga. V momentě, kdy už si mysleli, že oni jsou už nedostižitelní, tak Fuglsang chtěl prostě Julianovi ujet, protože si na spurt s ním nevěřil. Nechtěl už tahat ani spolupracovat, jenže Alda byl taky dost pasivní.
     Ale takových dojezdů už tu přece byla miliarda. Fuglsang nedělal vůbec nic, co bychom neviděli už x krát.

    • @ PavelK: Viděl jsem to podobně. Když máte několik km před cílem minutu na skupinu, kde jsou lídři bez pomocníků a kde tahá převážně jeden naiva, necekate, že vás dojedou a ten naiva všechny ospurtuje z první figury.

    • Alex forever

     S tím, co píšete, jde z našeho pohledu souhlasit. Nicméně si myslím, že Alaphilippe měl buďto dost silné varovné signály z vysílačky nebo byl natolik ostražitý sám, že nesouhlasil s Fugelsangovým pojetím dojezdu a jednoznačně proti tomu slovně protestoval. To jste snad postřehli také.
     Z toho pro mne vyplývá, že si uvědomoval nebezpečí zezadu a ne, že ne. A že to nedocházelo Fugelsangovi? To je právě meritum kritiky, kterou tady několik z nás – myslím si, že oprávněně – písemně vyjadřuje {beer}

    • Poté co sem to shlédl opakovaně a ve smyslu rčení „po bitvě je každý generál“, nezbývá než souhlasit. Jakob poslední 2 km moc nejel, ale Julain mu to nežral a má přestal jet taky, jen to tak šolichal. MVDP tam přijel jak rychlík od Prahy a bylo vymalováno. Prostě všeci tři vsadili na 1 kartu a ta vyšla jen jednomu, jak to tak bývá. Každopádně pro mě se zde střetli jednoznačně 3 nejlepší závodníci letošního jara.

 4. Tohle je fakt neskutečný cyklista, tohle nečekali ani ti závodníci že je to vůbec možné

 5. Petr_H.s.k.

  Fuglsang na posledních 3 km odvedl skvělou práci pro Van der Poela {good}

 6. Julian s Fuglsangem jedou fantasticky, Kwiatek v kopci vzdy hodne ztratil.

 7. MvP se sebral a zmizel.
  Bohuzel se mu do haku polozil zasivak Gorka z Astany. Roman koukal po Valgrenovi a kdyby nebyli lojzove, tak to mohli zkusit s MvP, pac „byli u toho“.
  Balik nakonec vytahnou z brindy kluci z Wolfpacku – tipuji Vakyho.

 8. Teda ženy parádní Amstel, resp. posledních 30 km co jsem viděl. Jestli to i muži aspoň z půlky takto rozsvítí, máme se na co těšit. Katarzyna krásné vítězství.

 9. Dnes se jede nejlépe obsazený závod v roce. Neskutečný, kolik lidí může vyhrát a kolik týmů má hned několik variant.

 10. Dnes se jel L-B-L U23 Vacek 27. ve skupině 14-30. +17s vyrál jeho týmovej kolega. Na 55.místě Vojtěch Sedláček +13:20, dokončilo 78 lidí.

 11. Evenepoel dnes velmi dobře Kolem Turecka, podmínky dost náročné. Konkurence vrchařů nic moc, ale třeba Polanc za ním.. {good}

Leave a Reply