Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

3 368 comments

 1. Jinak Leopold Konig byl včera na hokeji Sparta – Kometa…

 2. Jinak dnes byla zveřejněna trasa Lutychu a podle očekávaní po několika letech se cíl vrací z Ans do Liege. Tj. nepojede se poslední dlouhé stoupání do cíle v Ans a taky odpadne St.Nicolas. Posledním kopcem před cílem bude tedy Cote de la Roche aux Faucons a cil bude na rovince. Jsem zvědavý co to ze závodem udělá. Myslím, že to letos může vyhrát i Sagan. Možná ta změna bude mít pozitivní dopad na průběh závodu, tak jako před lety na Almstelu zrušili cíl na Caubergu a začalo se závodit dřív před cílem.

 3. Tak co myslíte, má Jolanda šanci na cyklokrosovém MS?

  • PetrH.Senov

   Dobrý rozhovor, Lefevr asi nebude ten příjemný hodňoučký DS :-D :-D . Ale ono to asi jinak nejde, je to tvrdý byznys a udrží se jen ti, co mají lokty pořádně vystrčené.

   • petersollberg

    mne osobne to nepride nijak pritiahnute za vlasy, ba mozno prave naopak. a to vzhladom k viacmenej nulovemu potencialu regionu, z ktoreho peter pochadza, voci sponzorom timu (janom nevynimajuc).

    • Lefevere nemůže Sagana skousnout, jelikož mu připomíná jeho chybu (A ty samozřejmě u egoistů jeho formátu neexistují) , že jej ohodnotil v 18 jako nic vyjímečného, nenabídl mu smlouvu a nechal ho Liqigasu. {devil}

    • petersollberg

     peter, myslene petr vakoc (o ktorom je clanok) ,)

    • @ petersollberg
     1) „a to vzhladom k viacmenej nulovemu potencialu regionu, z ktoreho peter pochadza, voci sponzorom timu“ = Bakala platí stále majoritu rozpoctu celého týmu a pak asi Vakoc potenciál ma
     2) „janom nevynimajuc= nerozumim

    • Alex forever

     Že by myslel Svoradu? {wacko}

    • To Alex: Copak Svorada jezdil za qickstep? Myslel Velitse! {whistle}

    • Slovenská firma Janom je jedním ze sponzorů Quickstepu.

    • petersollberg

     @pal
     bakala je mozno cyklonadsenec, mozno perie peniaze, ale s najvacsou pravdepodobnostou v regione strednej europy (a teda v suvislosti s povodom stybyho, vakoca, vaceka, atd) celil, alebo celi obvineniam z trestnych cinov. a nie je mi znamy jediny marketingovy pocin, ktorym by mal snahu sa zviditelnit v strednej europe. ked vyslovis ‚okolo flamska‘ v cechach, tak je to ine, nez vyslovit to v beneluxe, na ktory je primarne lefevre svojou strategiou v kontexte zamerany.

     janom? kto v strednej europe pozna janom? len tu na diskusii par nadsencov, par cyklistov, inac nic. lokalny trh proste na ich produkt/ponuku (takmer) nereaguje.
     janom cielene mieril do zapadnej europy a z dlhodobeho hladiska to spojenie s quickstep-teamom prinasalo a prinasa ovocie.

    • Alex forever

     Jo takhle to je… Tak když někdo píše z mobilu bez interpunkce, velkých písmen a ještě slovensky na převážně českou diskusní stránku, pak aby se v tom prase vyznalo {devil}
     Slovní spojení „janom nevynimajuc“ jsem, samozřejmě chybně, chápal jako (česky) „Honzu nevyjímaje“ :-D Proto jsem rádoby vtipně nadhodil jediného Jana, kterého znám jako špičkového cyklistu poslední doby – tedy Svoradu.
     Smolíka a Veselého jsem si už fakt vytáhnout neodvážil {devil}
     Vůbec totiž netuším, že existuje nějaká firma Janom… a nijak se za to nestydím {bye}

   • Alex forever

    Petře (myslím tím toho českého Petra, samozřejmě :-D ), vystihl jsi to přesně. Z celého rozhovoru dýchá na čtenáře „chlad a mráz“. Ale taky máš pravdu v tom, že to jinak v tak velkém byznysu nejde…
    No, aspoň má člověk trochu lepší představu o tom, jak to v profi-stáji funguje. A taky jde mezi řádky vyčíst něco bližšího třeba právě o Štybarovi. Ty narážky na to, že je příliš „nervózní“, budou asi mít nějaké jádro. Teď je jen otázka, co tím přesně Lefevere myslí.
    Z našeho pohledu absolutních laiků je to asi tak, že si říkáme: „Bodejť by nebyl nervózní, když se připravuje na každou klasiku na případné vítězství, a pak v rozhodujících chvílích musi krýt záda Terpstrovi, Gilbertovi nebo někomu dalšímu, kdo zaútočí dřív!“
    Ale třeba to tak celé není? Kdoví {scratch} Možná petersoollberg? Ten přece ví všechno {devil}

  • Zajímavý rozhovor, mně se jeho přístup líbí, tak si představuji „zkušenáka“ jako DS.
   Btw. prace koníčkem, ne každému se to podaří, Lefevereovi asi ano {bye}

  • Jedním slovem MAZEC.
   Vzhledem k tomu, jak se zde propírala Romanova prapodivná kauza, se tomu moc nedivím. {wacko}

   • Dobrý hnus. Laboratoře, které profitují z pozitivních vzorků, jsou principiélně špatně. Asi jako když mi poslali vstřiky z auta na test do firmy, která se také zabývá jejich repasí. Jaký byl výsledek je asi jasné – prý všechny 4 na výměnu :D

    Jen to potvrzuje, že Roman byl nakonec rád za to, že může aspoň závodit, a na nějaké omluvy či odškodnění ani nemyslel.

    Ten konec s tím automatickým zavržením každého pozitivně testovaného je k zamyšlení, i já mám takové tendence (i když by mi Romanův případ měl ukázat, že nic není černobílé).

 4. Alex forever

  Tak jsem viděl živě prd a ne konec závodu – kouknu až doma.
  Nicméně po dojezdu vidím výsledky a koukám, že Impey uvisel Porteho a celkově vyhrál {good}
  Je to velkej sympaťák, přeju mu to {beer} I když Portemu bych to přál taky…

  Příloha: TUD

 5. Alex forever

  Tak a poprvé frčíme do cílového krpálu {devil} Kdo se kouká na stream se mnou?

  Příloha: TUD

 6. Alex forever

  Zase už zlobí vkládání příspěvků {cry} Tak to zkusím znovu:
  Seňore, mě trest pro Ewana necadí. Strkat v šedesátikilometrové rychlosti ramenem a pak hlavou jako vzteklej bejk do soupeře (Philipsena) může jen úplnej vypatlanec!
  Dělal to přesně podle vzoru dalších vzteklých skrčků Bouhanniho a Cavendishe {negative}
  Já si toho všimnul už při přímém přenosu, ale pak jsem na to zapomněl… a teď vidím, že spravedlnosti bylo učiněno zadost.
  Je to na tomto videu ca. mezi 35 – 45 vteřinou:
  http://www.steephill.tv/players/youtube3/?title=Last+Km+of+Stage+5&dashboard=tour-down-under&id=PQxUMEzhl2s&yr=2019

  Příloha: ewan

 7. To vyloučení Ewana mi přijde zbytečně přísné.

 8. Alex forever

  Škoda, jak Peter zaváhal a nezachytil Evana {scratch} Ten se konečně dočkal :-D

 9. Alex forever

  Ale do háje, tak tohle ne! {negative} :-¤

  Příloha: Bevin pád

 10. Alex forever

  Hmmm, Bevin se zatím skvěle drží i v mírně kopcovitém terénu {good}

 11. jasomisback

  mimochodom, Tirreno je po dlhom čase hrateľné pre klasikárov (s výnimkou ročníka, kedy bol sneh a vyhral Avermaet)… Sagan by tam už mal byť pomaly v top forme, podľa toho čo hovorí jeho tím – chcú tento rok na San Reme byť v Top forme narozdiel od roku minulého. Pre klasikárov budú ťažké kopce, ale hrateľné – dobrá príprava a porovnanie pre potreby Liege. Každopádne, Tirreno bude zaujímavé od začiatku do konca

 12. To je nějaké divné, Peter vyhrál a tady nic. Lulu hodně slušná forma takhle zkraje roku, nedal mu to vůbec zadarmo.

Leave a Reply