Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

10 540 comments

 1. {bomb} Štyby, aj keď môže to pivo dať Jungelsovi, ten odviedol fantastickú robotu. Styby ma formu ako hrom, zdá sa mi, že hádam najlepšiu odkedy išiel na cestu, dúfam, že následujúce dve nedele bude bojovať o víťazstvo a že prvý monument pre českú cyklistiku bude na svete.
  Skvelý bol aj mladý Hirschi, dvadsaťročný chalanisko, Bettiol má formu akú ešte nikdy nemal a chudák Sep, ktorému by som nejakú tú WT klasiku tiež doprial za tie roky čo nás baví cyklistokou si opäť vybral svoju porciu smoly.

 2. Petr_H.s.k.

  Neviděl jsem zatím nic, ale zdá se, že Lefevere věděl dobře, co říká (viz. můj ranní příspěvek) {good}

 3. Alex forever

  Srdečně zdravím Aleše! Nestihl jsem sice těch 17:15, kdy měl vyhrát Naesen, ale přijel jsem domů z kola a sedl k PC až v 17:30 a z monitoru na mě kouká z nejvyššího stupínku Zdenda {bomb} {bomb} {bomb}
  Jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííí {devil} {devil} {devil}

  Příloha: Štybar

 4. Štyby výtečně! :-D Měli také kliku, že s nimi nezůstal Sagan kvůli šaltru.

 5. Wout krásné gesto hned po dojezdu, to je charakter.

 6. Jo dneska musi Zdenda Jungelsovi koupit nejekaky to pivko, ale byla to parada. Kdo by to cekal, ze Zdenek bude mit letos jiz 3 vitezstvi. {bomb} {yahoo} {good}

 7. zdenda_hobík_

  Paráda {good}
  Jako stěžejní vidím, že Zdenda přesprintoval Avermeta, což se mu na Roubaix nepovedlo. Tím se otvírá i šance pro Flandry.

  • No to jo, ale otázka je jak by to vypadalo kdyby tahali stejnou porci km. GVA bude jeho největší soupeř za týden a za dva. Ale sebevědomí to Zděnkovi určitě nalije.

   • Alex forever

    Takhle přejet ve spurtu „zašíváka GVA“, to se jen tak nevidí {bomb} Nemám toho namistrovanýho frajírka rád ani trochu, ale že je to skvělej spurter, o tom není pochyby. A přesto si ho Zdenda takhle namazal na chleba?
    Kua, to je fakt {bomb}

    • Dnes byl GVA ten poslední, který se zašíval… {beer}

    • Alex forever

     @asus: To máš jedno, jak mu říkáš. Není to prostě dobrej chlap, jako třeba Zdeněk nebo Peťo Sagan. Tak to prostě cítím…

    • Ty jsi fakt totální kokot, obě klasiky co letos Zdenda vyhrál, tak byl v nich GVA nejaktivnější.

    • Alex forever

     To víš, že jo… {bye}

     Příloha: polib mi

    • Alexi, vzpomněl jsem si na tebe během přenosu, kdž „Zašívák“ usilovně tahal. Docela si do dneska docela odmakal. Štyby měl vpředu Jungelse, nemusel nic dělat. Kdyby nebylo GVA, tak by možná vyhrál Jungels. Ale díky za tu přezdívku „Zašívák“. Ta už na tomto fóru vešla do dějin.

    • Alexi, vzpomněl jsem si na tebe během přenosu, kdž „Zašívák“ usilovně tahal. Docela si do dneska docela odmakal. Štyby měl vpředu Jungelse, nemusel nic dělat. Kdyby nebylo GVA, tak by možná vyhrál Jungels. Ale díky za tu přezdívku „Zašívák„. Ta už na tomto fóru vešla do dějin.

    • Žádné možná, ale určitě. Nebýt GVA, tak dnes vyhrál Jungels. Díky oběma za ty dary :-D

  • Štyby GVA na Roubaix přesprintoval 2015, má tam s ním bilanci ve špurtu 1:1. Předloni to ale zazdil DS když Štyby vše sjížděl pro Toma Boonena, a 4km to go mu řekli ať jede na sebe…

 8. po 54 km Štybar poprvé na čele, Jungels dojet

 9. 7 km to go, Jungels dojet čtyřkou GVA, Štyby, Bettiol, Aert

 10. Ty jo zajímavej vývoj a je tam i ten Bettiol. Styby má velmi dobrou šanci !

Leave a Reply