Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

6 317 comments

 1. PetrH.Senov

  Dneska hezká etapa, Contador, navzdory tomu co tu bylo poslední dobou a to vč. mě napsáno, ukázal svou lepší tvář a to, že tyhle krátké intenzivní etapy pořád umí. K jeho škodě se GT neskládají jen z takových etap. To by ještě měl co říct i do celkového pořadí. Je otázka, jestli by neměl přehodnotit své výroky ohledně toho, že ho na GT zajímají jen vítězství a hlavně své závodní priority. Nikdo nemládne a je otázkou, jestli by i pro něj nebylo lepší než být osmý, desátý na GT, raději vyhrávat menší etapáky a zajímavé jednorázovky nebo jednotlivé etapy na GT. A jinak musím opět pochválit Kwiatka, který se na letošní Tour vyprofiloval jako klíčový Froomeho člověk. Landa ukazuje excelentní formu po Giru i ve Francii. Bohužel historie se už nedoví, jak dalece by zkomplikoval Dumoulinovi cestu k růžováku, a teď je otázka, jestli šéfové SKY budou ochotni připustit jeho případné ohrožení Frooma, který se díky podstatně lepší časovce oproti Aruovi a Bardetovi stále jeví jako největší favorit na žluťáka.

 2. Klíčové zjištění dnešního dne je, že všichni favorité jsou stále v horách zcela vyrovnaní. Nikdo není schopen ani poodjet. Pokud to tak zůstane i do třetího týdne, rozhodne o vítězi skutečně až časovka, leda by někdo předvedl nějaký nečekaný taktický krok a uspěl.

 3. já velet Sky,tak jim řeknu,ať nepotáhnou ani metr Aru a Bardet {mail}

 4. hezká etapa {good} dost hrozný teorie benčíka ve studiu, alespoň je ale občas docela vtipnej. vložené materiály nic moc, hlavně s doperem…no… {wacko} a v blbou chvíli, ale tak naštěstí jsem přepínal na němce. zítra by to mohlo být zajímavější, než bych si připustil po prvním shlédnutí profilů.

 5. Off topic. Zaujala me Krizakova reakce „no comment“ pote, co mu vcera rozhlasovy reporter rekl, ze Aru ma zkutaka.

  • Milanek Underwood

   Asi nemohl říct že; Martineli, Vinokurvov a eastern union old boys vědí, jak z mladíka, který (na rozdíl od některých) Má leaderovskou hlavu (rozuměj – je ochotný riskovat a to opravdu bez skrupulí (rozuměj ti co jen tak trošku jako všichni… to jsou ti co nemaji hlavu na leaderství)) …. A tak aru je špice, kde se vzala tu v Kazašsko Italské líhni přeci!
   Tak asi tak?

 6. Škoda, že ta etapa nekončila na kopci. Byla to zábava, ale o spoustu další jsme díky tomu přišli.

 7. Vůbec bych se nedivil, kdyby Uran našel svoje ztracený časovkářský nohy.

 8. Tak Froome asi udělá cokoliv, aby Landa nebyl lídr. :-D

 9. Landa jede do stěny a vypadá na tom kole jako Vasil {good}

 10. Benčík je z nich nejlepší. Občas říká blbiny, ale kdo ne. Je ale hodně, hodně vtipnej.

 11. Ve chvíli, kdy Kwiatkowi dochází, zmínil Jílek POPRVÉ, že je v hlavní skupině i Roman!
  Předtím jmenoval kdekoho, ale ani on, ani Tesař s Benčíkem vysokého Kreuzigera neviděli {wacko} {negative}

 12. Landa.
  Bez toho padu s motorkou asi nejsilnejsi na Giru.
  Nyni asi nejsilnejsi na Tour.
  Sikovny hoch {good}

 13. Připadá mi to že ve Sky byla včera nějaká rozepře protože kbyby se tam naskládaly tak nenechají nikoho odjet…………

Leave a Reply