Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

2 018 comments

 1. Pěkný článek na idnes o dnešní etapě:
  https://sport.idnes.cz/3-etapa-pariz-nice-kreuziger-dpz-/cyklistika.aspx?c=A180306_174025_cyklistika_tm2

  Bohužel Roman má za úkol tahat pro své lídry, takže to celkově asi nijak skvěle nedopadne. To by museli oba dva někde brzy odpadnout. Dnes ho to také stálo dost sil. Ale forma je!

 2. Monitoring

  Kruciš, běhal jsem dnes po doktorech, etapu neviděl a jako na potvoru jsou na netu jen dvě krátká videa – jedno z dojezdu a druhé z okamžiku odtržení té trojice. Takže vím úplný prd, jak to probíhalo {cry}
  Nicméně to bylo asi zajímavější, než jak sliboval profil etapy, ne? A kde Roman potratil své malé šéfy? Ještě včera byl v pořadí těsně před Yatesem a pár míst za Chavesem – a dnes jsou oba pidimužíci kdesi v háji? Co se dělo? Foukal Terezín?

 3. Velogames Tirreno Adriatico 2018: https://www.velogames.com
  Miniliga: 491595818
  Uzávěrka soupisek: ve středu 7.3. v 13:30!

  Hodně štěstí {beer}

 4. Na Velogames sa už dajú robiť zostavy na Tirreno, tí ktorí ste zaregistrovaní na P-N v našej lige tak vás automaticky dá do ligy aj na T-A {bye}

 5. Ještě jsem se dodíval na záznam z tracku z víkendu. Teda co předvádí Chloe Dygertová v 21 letech, to je fenomenální. A tři muži na kilometr pod minutu, to teda klobouk dolů.

 6. {yahoo} poprvé v životě vedu naši ligu ve velogames {yahoo} {bomb} {devil}

 7. Zdar fanoušci,

  rád bych se zeptal jestli někdo nemáte informace o Honzu Hirtovi.

  Začalo Paříž-nice s Romanem, očekával jsem, že pojede tedy Tirreno s lopezem, ale tam to vypadá jen na vracejícího se Königa a Štybara. NA se předvedl v solidní formě, tudíž jsem lehce překvapen.
  Je možné, že ho Astana šetří na Katalánsko, které začíná za 14 dní?
  Sám Honza zrovna moc informací do světa na internety nevypouští.
  Dík za info, má-li někdo.. {bye}

 8. Monitoring

  Paris – Nice: parádní koncovka 1. etapy {good}

 9. Flecha vyměnil své krásné Passoni za jakousi zrůdu s disky, fuj.

 10. Kto máte Eurosport player, dávajú tam GP Industria.

 11. PetrH.Senov

  Dneska krásný závod se vším všudy. U Štybyho především oceňuju, že zajede slušný výsledek i když není úplně v Top formě, respektivě že mu tentokrát závod jako celek asi úplně nechutnal. Na FB už je video, kde Van Aert v posledním kopci asi špatně přehodil a spadl a je vidět, že totálně KO, nicméně po dnešku je víc než jasné, že v krosu už nemá co dokázat a jemu kros nemá už co dát. Jeho místo je na silnici, a čím dřív to rozlouskne definitivně, tím líp pro něj i cyklistiku.

 12. Velogames, Paris-Nice: https://www.velogames.com
  Miniliga: 491595818
  Uzávěrka soupisek zítra (4.3.) v 13:30!!!

  Hodně štěstí {beer}

 13. Krásne preteky, fantastický Benoot pomaly dozrieva a keď si na neho papieroví favoriti nebudú dávať pozor, tak im viackrát vypáli rybnik, belgické Lotto má niekoľko cyklistov ktorí sú skvelí na takéto dlhé úniky, Benoot sa pridal k De Gentovi a Wellensovi. Van Aert potvrdil, že tieto preteky by mu mali sedieť, ukázal cyklokrosovú dravosť, žiadne veľké špekulovanie. Príjemné prekvapenie je mladý Power, top 10 v takej konkurencii sa počíta. Zdeněk išiel bojovne a na rozdiel od Kwiatka sa nevytratil ale išiel na doraz až dokonca, čo sa ráta.

Leave a Reply