Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

6 317 comments

 1. Ten Barguil se ještě nakonec dostane i do desítky (když vidím toho Benneta). Vítězství v etapě/puntíky a ještě top ten, to by bylo něco.

 2. Podľa livetrackingu sa Ondrej Cink dosť trápi na konci, dúfajme, že to ustojí.

 3. Mohl by mít dnes problémy Kittel, čekám i změny i v prvni desitce, v odstupech, když ne přímo v pořadí…
  Škoda, že to dnes neuvidím, snad večer záznam

 4. neví někdo proč nenastoupil P.Gilbert ?

 5. Tak kdo vyhraje dneska?
  Anebo alespoň odhad, zda uspěje únik nebo sprinteři.
  Mám pocit, že letos se tady tipaři nějak hrozně flákaj.

 6. Milanek Underwood

  Mimochodem, jak je to s tím Quickstepem??? To Bakala už nemá v ČR co dojit a tunelovat a normální podnikání mu jak se dá čekat už tak moc nejde a tak se ta všechna sláva „Instituty“ a týmy pomalu likvidují a pán uhlobarón si raději nechává penízky na své doutníčky a podobné věci? … Docela sranda to je pomalu horší, než podnikání po Rusku. … Mohl by to od něj odkoupit patřičně vytunelované Hoanský stát, to by bylo asi tak nejlepší {good}

  • Milanek Underwood

   nebo vlastně Belgický – teď sám nevím Tým je asi Belgický a Bakala je takový prýma Holanďan zrovna (nebo kým se cítí být?)

  • :-)
   Koukám Milánku, že si se pustil s hubatým staříkem do lítého boje, kdo z vás sem do diskuze naplevelí tučnější politickou krávovinu!
   Držím ti palce. S takovouto výkonností vůbec nejsi bez šance slavně zvítězit.
   ;-)

   • Milanek Underwood

    a já měl strach, že si zase budu psát jen sám se sebou.
    Sice to od tebe není nic moc, ale alespoň něco.
    Apropo je to tady slabé… nakonec už neni o čem diskutovat, neb co se děje se děje, každý má strach že nebude po chuti druhým, tak raději nic nepíše, nebo jen poznámečku na tři slova (ještě lépe jen emotiku)
    … Možná že všichni odjeli na Tour, pak se zmíní, kde byly a dostanou pár palců…
    Nebo snad je to tím, že češi de fakto o nic nejedou?
    A nebo prostě všechno jednou omrzí a stálí členové už napsali co se dalo. (Dokonce i Alex už nemá co napsat a hádat se s tebou Daume už ho omrzelo)
    … Tak sory za moje plevely možná že to tu likviduju já Ale bylo to zajímavé – vezmu li to pozitivně (když negativně, tak akorát obsese dobrá tak k maření času)

    • zdenda_hobík_

     Aniž se pustím do hlubokomyslné diskuse ve věci ekonomické kriminality – tady už kradl kde kdo a jednoho takového si zvolíme za svého diktátorka.
     Lepší, když dal Bakala prachy do cyklistiky než od F1 či do děvek {bye}

    • :-)
     Neber to ode mě nijak zle prosím.
     Bylo to míněno jenom jako takové nevinné rýpnutí.
     Ty se tady v tom plevelení moc nevyžíváš.
     S tím vysycháním témat bych to viděl jako ty hlavě tak, že Češi o nic nejedou, není je v peletonu skoro vůbec vidět a Peťo Sagana nám vymastili.
     Nadávat Contovi a Avermetovi je už zřejmě také nuda a oblíbený polský kamarád je mimo.
     Takže vlastně zbyla už jenom ta politika.

 7. No dnes by to nemuselo být nezajímavé. Po volném dnu a hned od začátku kopec, někdo bude jistě trpět.

 8. Bardet s celým AG2R se včera přesvědčili, že na Frooma nemají ani s minutou fora. Zato Landa si tam jezdil jak velký šéf. Chvíli ve předu, chvíli vzadu, úniky který chtěl si sjel s přehledem. Ten by už domestika neměl dělat.

  • Milanek Underwood

   Landa vypadá impozantně. Ale jestli je lepší než Froom? To se zatím určitě tvrdit nedá ani zdaleka! Protože když by se to jelo na něj … byla by to úplně jiná věc, začala by víc vadit slabší časovka, (ostatně když se jelo na něj nebylo z toho zatím nikdy nic)… a celé by to vypadalo jinak… Mohlo by se to podobat Portemu … mohlo by to být i lepší i horší. Prostě dokud něco nevyhraje, nebude možné z i takovýhle dobrých výkonů dělat úplné závěry… Protože … to je jako u Romana – ono se lépe jezdí bez tlaku nejen v závodě –
   ale i po celou přípravu….
   (prý půjde do Movie??? – tam by to asi pro něj bylo super…. Quintana by se potřeboval nějak zlepšit v časovce)

 9. Velmi zajímavé tvrzení od Contadora na CN:
  „I don’t want to look back, but the truth is I’d worked so hard for this, to arrive in top shape here. Three days before coming here I broke my own record on a climb in Madrid that I’ve been doing my whole life. Without the crashes, I believe I’d now be fighting for the yellow jersey.“

  Věříte tomu? Já jsem upřímně po loňské Vueltě přesvědčen, že už na to jednoduše nemá (u člověka, který byl tak dobrý už ve 24 letech, není pokles výkonnosti ve 34 letech žádným divem). On tu přitom v podstatě tvrdí, že má životní formu! Mně spíš přijde, že z jednoho tréninkového stoupání usuzuje na výkonnost na třítýdenním závodě, což asi nejde…

  Co myslíte?

 10. Vcelku solidní shrnutí přešlapů jury na letošní TdF, hlavně ve smyslu konzistence rozhodování.
  https://cyclingtips.com/2017/07/commentary-ucis-lack-consistency-application-rules-unacceptable/

  PS: Já vím, Alexi :))

 11. Rozhovor s Petrom Saganom
  https://nieuws.vtm.be/sport/sagan-beslissing-van-de-jury-grote-fout
  neberte to tak, že chcem opäť otvárať tému DSQ, to v žiadnom prípade, dávam to sem pretože viem, že mu tu niektorí fandia. Tým, ktorí ho považujú za idiota ktorého bola treba zastaviť síce neulahodím, ale taký je život {bye}

  • :-)
   Ta slovenština je ale stejně krásná řeč!
   Ani měkká, ani tvrdá, ani šišlavá, ani chrchlavá, prostě taková příjemně voňavá.
   Třeba to slovo „neulahodit“, není to krása?
   ;-)

  • zdenda_hobík_

   Mellon
   pravda je, že jsem použil slovo „zastavit ho“, čímž jsem myslel donutit ho, aby se nad seboiu zamyslel.
   Teď bych to trochu relativizoval – u toho Cava je to opravdu sporné, dokonce jsem (asi ne jediný) viděl vcelku věrohodný rozbor, že Cav vletěl do kanálu, což ho rozhodilo atd.
   Co mu ale nikdo neodpáře, je způsobení pádu půlky pelotonu minutu předtím, tam především ukázal extrémní neomalenost. {unsure} :-¤

   • Keď si to myslíš, ja ti to vyvracať nebudem, aj keď si to vôbec nemyslím {bye}

    • Milanek Underwood

     já si také myslím. Ale abych řekl něco nového, … si vždycky znovu říkám proč říká, že to „nemůže přijmout“? … když už je to vlastně přijaté protože Tour už nejede? To myslí jako symbolický Cimrmanův nesouhlas s faktem který je?

    • zdenda_hobík_

     Tato konstrukce je podle mne nesmyslná – že něco přijal příslušný soud, neznamená to přeci, že to přijímám já. A nevím, jestli Mellon je povinný znát tento Cimrmanův axiom {scratch}

    • @Mellon: A nemyslíš si to naprosto po právu! Také se tady tehdy hned několik lidí správně ozvalo, že to vůbec nebyla Saganova chyba…
     Video z helikoptéry naprosto jasně odhaluje nečekaný, rychlý pohyb jezdce vlevo od Sagana (Cofidis?), který mohl být způsobený buď defektem přední gumy, nebo (což si tipuji já) líznutím si o zadní kolo jezdce před ním (Kaťuša?). A pak následoval náraz do Sagana (v žádném případě ne opačně!), se kterým to však ani nehnulo, no a pád jezdce a několika dalších v řetězové reakci.
     Je to tak jasně vidět, že už to snad líp z té výšky být nemůže – a vůbec nechápu, jak to může dodnes někdo zpochybňovat. Dokonce ani člověk, který nikdy neseděl na kole, by to měl rozpoznat…

    • …dokonce i člověk… {devil}

 12. Peter Sagan je nejenom cyklista světového formátu, ale zdá se, že to má v hlavě dobře poskládané i na poli mediální komunikace.
  Jeho reakce na vyloučení z Tour byla zdrženlivá a odchod z Tour na úrovni.
  Nenechal se strhnout k žádnému hysterickému křiku a ve stejném duchu se k této politováníhodné události vyjadřuje i nadále. Rozhodnutí jury sice kritizuje, ale věcně a na úrovni.
  http://www.radsport-news.com/sport/sportnews_104956.htm

 13. Někde jsem četl, že ten včerejší problém Frooma nebyl defekt, nýbrž prasklý drát zadního kola.
  A pak že čert nese.e rád na větší hromadu.
  Drát v kole praskne jednou za uherský rok, u profíků to musí být úplná rarita, protože nejezdí jako hobíci na unaveném materiálu. A Froomovi se to stane přesně v okamžiku, kdy se mu to ale vůbec nehodí.
  Já na unaveném materiálu jezdím a měl jsem s drátem zadního kola naopak velké štěstí. Při Ötztalerovi mi rupnul cestou do Innsbrucku, těsně po sjezdu z Kühtai, kde se valí dolů místy až kilo. Jak jsem také mohl dopadnout, kdyby se drát odporoučel o chvíli dříve na rychlosti ve sjezdu, snad raději ani nedomýšlet. Čert měl prostě právě volno a moji strážní andělé makali jak o život.
  {yes}

Leave a Reply