Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

2 018 comments

 1. Takže kolumbijskej rychlík, jo? {devil}
  No, ještě že to nepopadalo – záběry z vrtulníku ukazovaly, jak to bylo v závěru nervózní {wacko}

 2. Tak dnešního Handzame Classic se zúčastnil taky Eddy Merckx! Škoda že jenom krátce kolem kilometri 81 do cíle {devil}

  Příloha: Eddy Merckx

 3. Jinak OT: Takhle parádně to vypadalo včera na cyklostezce, vedoucí podél Ohře nedaleko Sokolova.
  Vzorně zameteno, teplota kolem 10°C a kromě mne široko-daleko ani živáčka {devil}
  Užil jsem si to parádně – a teď zase abychom tahali z garáže běžky {cry}

 4. Nezabudnite, dnes je malý predkrm pred zajtrajšou Primaverou, Handzame Classic a na štartovke sú opäť aj borci z našich luhov a hájov
  https://www.procyclingstats.com/race/handzame-classic/2018/result/startlist
  ES to nedáva, ale obľúbený
  http://tiz-cycling.racing/
  to má v pláne. {bye}

 5. Čo myslíte, podarí sa Danielovi Turkovi dostať sa na Giro? Pozeral som si podrobnejšie ich tím a bude to mať ťažké.

  • Bude to na hraně. Je tam několik lidí asi víceméně jistých – Hermans, Plaza, Sbaragli, Boivin, tipl bych si i Dempstera, Earla, Engera, určitě tam budou chtít nějakého Izraelce, no nevímnevím… {unsure}
   A co MSR? Zatím mají nominaci se šesti lidmi.

   • No, jestli někomu zúžení počtu jezdců na tým neprospělo, tak to jsou právě borci typu Turek či Schlegel apod. {scratch}

    • Já to pořád nechápu. Týmů je stejně, závodních dní spíše každý rok více, tedy těch povinných pro world tour, ale zmenšil se počet závodníků na tým v závodech, což mělo i důsledek ke snížení závodníků v kádrech (Sunweb 23?!!). Jelikož je většina týmů pod fin. tlakem, tak toto jejich řešení chápu, ale podle mě to nepovede k ničemu dobrému. Celkem ve World Tour týmech ubylo oproti loňsku 52 závodníků. To je dost strašné číslo. Bude míň místa pro staré, míň pro mladé. Tím se musí zvýšit číslo závodních dní u některých lidí docela výrazně, sice to bude plošné a fanoušek to nepozná, ale rád bych věděl jak na toto budou reagovat někteří domestici.

    • Já myslím , že o tom takhle, jako ty, nikdo nepřemýšlel {good}

   • No jo Schlegel, uplne jsem na nej zapomnel. Letos zatim nedokoncil kolem Valencie a 1 jednorazovku a 1 jednorazovku dojel 67.. V nedeli startuje v Malajsii na Tour de Langkawi. S ohledem na jeho pripadnou nominaci na Giro mozna klicovy zavod.
    Na PCS i oficialnich strankach MSR Turek neni, kdyby byl nakonec na Giru, bylo by to skvele, nadeje umira posledni.

    Příloha: ICA

 6. Velogames, Jarní klasiky: https://www.velogames.com
  Miniliga se načte automaticky pokud jste se zúčastnily P-N nebo T-A, pro ostatní kód: 491595818
  Uzávěrka soupisek je v sobotu 17. Března v 10:00!
  Hodně štěstí {beer}

 7. Velogames, Tirreno-Adriatico, výsledky:

  1.(14.) Stacho – Stacho – 3123 (Gratulace Stando! Konečně jsi to trefil jednou lépe než já {good} )
  2.(34.) Johny5 – Joohny5 – 2992
  3.(41.) Polis – luckers – 2964

  Gratulace vítězům {rose} a všem hodně štěstí v dalších soutěžích {beer}

 8. A už se začíná vážně závodit! Hurá {devil}

 9. Zajímalo by mne, zda se v cíli bude řešit prohřešek jezdce Bory, který jel minimálně kilometr po stezce souběžně se silnicí {scratch}
  Po návratu na silnici se sice pozdržel u auta rozhodčích a situaci vysvětloval (z posunků jsem pochopil, že ho to v zatáčce vyneslo mimo silnici a neměl jinou možnost), ale pravidla jsou pravidla, že? Možnost návratu na silnici byla totiž okamžitá – zastavit, slézt z kola, přenést přes příkop a znovu nasednout…
  Co kdyby třeba vyhrál? To by se určitě objevily nějaké protesty {wacko}

 10. Tak dnes v úniku pro změnu Turek(ale čech). {yahoo}

 11. Off Topic:
  Dnes na seznam.cz vyšel článek o českém biatlonu, který se hlavně věnuje bojkotu SP v Ťumeni. Vkládám úryvek textu, který dává – jak doufám – zastáncům teorie že „sportovec může říkat co chce i třeba o politice“ pádnou odpověď, že PROSTĚ NEMŮŽE :-¤ Ztrácí tím m.j. přízeň mnoha fanoušků, kteří mají opačný politický názor, ale hlavně riskuje ztrátu sponzora. A to je konkrétně u Königa v době, kdy se mu katastrofálně nedaří na poli sportovním, řekl bych až fatální záležitost…
  Zde je ten úryvek:
  Generální ředitel hlavního partnera českého biatlonu skupiny Hamé Martin Štrupl zkritizoval rozhodnutí českých biatlonistů bojkotovat finále Světového poháru v ruské Ťumeni. Politika do sportu nepatří, řekl dnes na tiskové konferenci, která byla věnována hlavně hospodářským výsledkům společnosti.
  Češi bojkotují závěr SP stejně jako Kanaďané či Američané kvůli tomu, že vedení Mezinárodní biatlonové federace IBU navzdory dopingovému skandálu v Rusku neodebralo Ťumeni pořadatelství finále seriálu.
  „Absolutně s tím nesouhlasím, říkal jsem to i panu (předsedovi svazu Jiřímu) Hamzovi a všem. Myslím si, že politika do sportu nepatří,“ řekl Štrupl… atd.

  • Chápu, že názor generálního ředitele Hamé je extrémní zejména proto, že jeho firma má enormní zájem o ruský trh, kde se úspěšně etablovala a od sponzorství biatlonistů si slibovala možná právě další zviditelnění v Rusku, ale podobný problém může nastat s jakýmkoliv sponzorem i v cyklistice.
   Jsem prostě zastáncem názoru, že po dobu své aktivní kariéry by se sportovec měl k politice vyjadřovat jedině v případě nějakého extrému (válka, terorismus atd.). „Plácat si veřejně játra“ o migrantech, prezidentské volbě a dalších politických záležitostech je přinejmenším nerozumné (byť mi v mnoha ohledech právě König mluví z duše, aby bylo jasno…).

  • Diky Bohu tu, alespon zatim, mame svobodu slova (ackoliv je tento termin mnohdy zneuzivan zcela v nesouladu s jeho smyslem), takze muze. Tecka.
   Ze se to nemusi libit fanouskum (potazmo sponzorum) nijak nerozporuju, ale ma na to nazpochybnitelne pravo, pricemz ale take nese zodpovednost za dusledky. Zjevne si vyhodnotil, ze mu za to ta potencialni ztrata fanousku stoji. Taky tim muze ziskat nove (nebo sponzory).

  • Takže si nám tu vlastně popsal, že PROSTĚ MŮŽE, díky! Jen jako u každého jiného jeho projevu sportovního či mimosportovního je zde „riziko“, že bude méně/více zajímavý pro některé fanoušky/sponzory. {good}

   • Aljošo, jsi jako vždy rádoby vtipný :-D Úplně jsem se z toho podělal, jak jsi mi to zase nandal {bomb}
    Samozřejmě, že může. Je to od Tebe obvyklé chytání za slovo, podobné tomu, co nám říkaly babičky a mámy: „Takže kdyby Ti někdo řekl, že máš skočit z okna, tak skočíš?“ Jojo, stejně stupidní argumnetace, synku.
    Každý člověk může dělat všechno, čeho se odváží. Otázka je, co za to zaplatí. Kdyby byl König na vzestupu a měl ambice na to být jedním z nejlepších cyklistů na světě (což před třemi roky určitě měl), mohl by si dovolit říkat více. A fanoušci by mu to odpustili – stejně jako odpouštějí kdeco jiným slavným sportovcům. V současné době by však měl ubrat, a to tak, že velmi.
    Po vzoru Ironfista dodám: TEČKA {devil}

  • 100% souhlas, i když mi Leovy politické názory nevadí. Člověk si někdy neuvědomí, že to také někdo platí a má svoje zájmy. Naprosto logicky.

 12. Dnes je o Romanovi hodně informací, tak to je dobře. Jinak chápu, co říká, že dnes závodnící musí být daleko lehčí, zdá se mi, že sklon kopců na Tour je čím dál více větší. Jinak mne překvapilo, že asi pojede Giro, vědělo se to předem? https://www.sport.cz/ostatni/cyklistika/clanek/971395-tri-tisice-kilometru-dvacet-dnu-v-sedle-pocit-skvely-jen-vysledek-chybi-posteskl-si-kreuziger.html#hp-artcl

  • To by mě zajímalo, co Monitoring na to, že jeho oblíbenec Sagy opětovně kritizuje jiného jeho oblíbence Kwiatka za to, je zašívák. {scratch}

    • Monitoringu, netahej sem Alexovy móresy.

    • Ale? A Ty můžeš provokovat jako starej dobrej Aljoša Popovič, sluníčko nejjasnější, bohatýr nejudatnější?
     Přestaň Ty, přestanu já. Jak jednoduché…

    • Co je neslušného či provokativního na tom, že by mě zajímal tvůj názor (jakožto bojovníka proti zašívákům) na to, co o Kwiatkovi a jeho loňském vítězství na Milan-San Remo opakovaně uvádí Sagan? {scratch} Já myslím, že nic.

     Naopak ty jsi mě během chvíle ve třech svých příspěvcích: nazval blbcem, 3x mi zkomolil jméno, „posynkovatěl“ jsi mě a vylil další žluč á la „stupidní argumentace“ a „úplně podělal“. To jsou móresy, které tu kdysi předváděl přispěvatel Alex, který se pak (s ohledem na svoji rodinu a své nervy) z fóra úplně stáhl. Tak ho v těch móresech nenapodobuj.

    • Aleš moc nevěřím, že nechápeš, co na je provokativního. Napovím ti – něco jo.

    • Zatímco já píšu k cyklistice, Ty jsi sem dnes napsal celkem 4x a všechno jsou to jen provokativní rýpance špatně maskované za slušná a milá slova.
     Dost to připomíná dehonestační styl toho, který se zase objeví se startem Tour de France a jehož jméno se pro jistotu nesmí vyslovit…
     Jednoduše (přidám další milá slůvka): ser na mě, jako já seru na Tebe {bye}

    • Milý Monitoringu, dnes jsem se zapojil do dvou vláken:
     – Jedno jsi zahájil ty, Monitoringu, tudíž není fér mi vyčítat, že se jedná o vlákno necyklistické, ale že jde o diskusi o prezentaci sportovců a o sponzorech.
     – Druhé vlákno, do kterého jsem se zapojil, zahájil Clyde a je to vlákno o vyjádření Sagana o Kwiatkowském, o způsobu závodění a o závodu Milán – San Remo, tj. se jedná o vlákno cyklistické, a můj příspěvěk byl o tom, že by mě zajímal tvůj názor na danou problematiku.
     Další mé příspěvky byly, Monitoringu, jen odpovědi na tvé blbce a Aljošky.

    • {finger} Komunikace s Tebou už víc nevyžaduje… {bye}

    • Aleš koukám sebereflexe ti chybí stejně jako… Když tě zajímalo, co Alex na to, měl ses ho zeptat. Tak se to dělá slušně.

    • @Dj.Tj
     Uživatel „Alex“ sem naštěstí už nepřispívá.

    • @Aleš #sorryjako, ale predvadis zde dneska ukázkovou demagogii.
     Fakt sorac, ale je mnohem milejší, když píšeš k cyklistice a neprovokujes Alexe.

     Teď můj příspěvek k cyklistice:
     Van Aert, či jak se těm kluk usata píše, ten má zatraceně slušný kostkovy drive ;)
     Jsem zvědavý, zda pojede PR.

    • Van Aertovi zatím chybí silničářské zkušenosti a taktika. Dnes se to projevilo.

    • @ radim78 = musi se chodit po spickach kolem? Aha. Tobe to zjevne vyhovuje, asi i jeho oprasovani, ale rozhodne ne kazdemu. Ales reagoval na Clyda s otevrenou otazkou, ostatne asi nebudu sam, ktereho by ta odpoved zajimala, ale bohuzel nedozvedeli jsme se ji. Jeho dlouhodobe vymezovani se vuci „zasivakum“ je znacne, sebereflexe nulova a agresivita a sprostota na urovni toho na hrade. Nechtel jsem vstupovat, ale tvuj vstup „zvenku“ me ke vstupu primel. Obecne si myslim, ze kdyz to nechas ve forme „1 na 1″, tak to bude i do budoucna lepsi nez tvorit tymy {bye}

    • @ Palawan
     14.3.2018 at 21:56
     {good} {good}

    • @Palawan :)
     1:1 s tím souhlasím, ale nebylo by lepší si fakt už dát pohov?
     To není o chození o špičkách, ale spíš o zdravém rozumu.

     Sleduji to tu od zrodu fóra a pravdou jest, že se s Alexem Monitorem fakt „neshodnete“ . {yahoo}

     V cyklistické debatě ať tu klidně stříká krev, ale ať to tu má uroven. :)

     Nemusím vždy souhlasit s Alexem a jeho zasivaky a navrhy masáží pumpičkou, ale to neznamená, že si ho rád neprectu.

     Stejně tak Ales, když zrovna netroli Alexe je čitelný návštěvník. {bye}

     Prostě to tu nespamujte zbytečnými hejty. Alex je holt vznetliva povaha a občas se mu člověk nedivi, pac ho fakt zbytečně trolite.

     Co bylo dřív, slepice nebo vejce? To fakt není důležitý. Zůstanme u cyklistiky a zkusme nesouhlasit civilne.

     Jinak zasivaky taky nesnáším, ale pumpičkou bych si o ně neotloukal :-D
     Kwiatek je pro mne PAN cyklista.
     Holt Petra uhakoval a na cílovce osolil. Přeci jen v monumentech a lásce je dovoleno vše! {yahoo}
     Teda do momentu, co bude dělat zasivaka Stybymu na PR nebo Ronde a pak ho omele!!!!! {beer}

    • @Asus Naprostý souhlas. Ale líbí se mi, že se mu chce závodit.
     Snad mu to i na silnici klapne a budou z toho pořádně vysledky.

    • @ radim78 = OK, tedy pro jednou „1 na 1″. Mam jiny nazor a to ten, ze tve dlouhodobe prehlizeni a omlouvani vulgarit nejmenovaneho vede k dalsim vulgaritam nejmenovaneho neb si te bere jako alibi, ze vlastne se chova normalne. Bohuzel. Mam zkratka jiny vkus nez ty {bye}

    • @Palawan
     Nevím kde jsi z dnešních příspěvků vyčetl nějaké velké omlouvani.
     Vulgarismy se mi nijak nelíbí, ale nelze prostě pominout fakt, že bývají reakci na trolling.
     To prostě není o vkusu… :) {bye}

    • @ radim78 = muj nazor nize.
     1) Tohle dle meho neni trolling: „To by mě zajímalo, co Monitoring na to, že jeho oblíbenec Sagy opětovně kritizuje jiného jeho oblíbence Kwiatka za to, je zašívák“
     2) Tohle je dle meho reakce za hranou: „Jsi blb a blbem zůstaneš, Aljoško“
     3) Tohle je dle meho omlouvani: „Alex je holt vznetliva povaha a občas se mu člověk nedivi, pac ho fakt zbytečně trolite“
     Extremni priklad tveho omlouvani, no jo, on ho sice zabil, ale vzdyt ho provokoval a to nemuze a tak si za to vlastne muze sam. Dle meho plati, ze tolerance ke zlu plodi jen dalsi zlo. Toliko ode me.
     @ all = omlouvam se za off topic prispevky, uz k tomuto tematu nebudu pokracovat.
     {bye}

    • PetrH.Senov

     Palawan: Upřímně teda moc nechápu, proč jsi tak toužil po vyjádření Alexe k tomu, že Peter označil Kwiatka za zašíváka, když pak níže sám přiznáš, že to bylo totálně vytržené z kontextu celého rozhovoru a to jen proto, aby si nějaký škrabal zajistil to, že si článek rozklikne víc lidí.
     radim78: souhlas s tím, že všichni stáli přispěvatelé i čtenáři tady ví, že Alex občas reguje zbytečně ostře, nicméně neopominou jedinou příležitost mu ktomu dát příležitost. Za mě je blbě obojí, trollící akce i vzteklá reakce.

    • @ PetrH.Senov = odpovedi nize.
     1) trochu cekal jsem, zda se ozves, jsi totiz ten druhy, ktery dlouhodobe omlouva jeho chovani, mozna i nekdo dalsi, ale prijde mi, ze vy 2 nejvice. Mate pravo na nazor, muj nazor je ten, ze „tolerance ke zlu plodi jen dalsi zlo“.
     2) „toužil“ versus „odpoved zajimala“ = ano, zajimala, prave vzhledem k jeho, pro me, extremnim vyrokum.
     3) „sám přiznáš, že to bylo totálně vytržené z kontextu“ versus „Saganovo vyjadreni pro CN mi tedy prislo jako presna citace z tveho YT“ = dle meho to neni vytrzene z kontextu, ale proste Sagan to takto citi a dle meho ma dokonce pravo to tak citit, stejne jako Kwiatek mel pravo takto jet.
     4) „škrabal zajistil to, že si článek rozklikne víc lidí“ = pisi obecne, ze to je to, co je dulezite, viz 3), Sagan to dle meho proste rekl a stoji si za tim, tak proc by to CN nenapsalo?
     P.S.: Ma stupnice oblibenosti cyklistu
     1) Krizak
     2) Cesi
     3) Sagan, Kwiatek, atd.
     4) Prumer
     5) GVA, Majka, atd.
     {bye}

    • Na celé téhle debatě je nejlepší to, jak se vyvíjela. Zkusím to jako Palawan:
     1.) článek s hloupou poznámkou o Saganovi
     2.) provokativní otázka s jasným úmyslem – popíchnout Alexae alias Monitoringa
     2.) jeho očekávaná reakce – hurá! Do něj!
     3.) nic neřešící výměna názorů dvou „uživatelů“ (termínus technikus á la Ljoša) – jako obvykle ze strany jednoho úlysná, nicméně důsledně provokativní a ze strany druhého obranná, nicméně očekávaně hrubá. Tak už to v životě chodí, že jeden provokuje a druhej řve…
     4.) nejprve nic neřešící poznámky dalšího „uživatele“ a pak, světe zboř se, na stranu provokovaného hrubiána si dovolí postavit se nejprve jeden a posléze druhý „uživatel“ (já se pos…, toho slova se nemohu nabažit)
     5.) to už se ale rojí jeden, druhý, třetí kamarád provokujícího „uživatele“, obvyklá štěkající smečka se kompletuje…
     6.) ovšem pozor: smečka štěkat smí (a nikdo se tomu moc nediví, protože tak činí často a vždy kolektivně), zatímco hrubián by měl podle názoru „uživatelů“ ze smečky zůstat důsledně osamocen a na pospas jejich zbabělé vášni
     Fakt nevím proč? {scratch} {scratch} {scratch}

    • @ Monitoring
     1) ja napsal v reakci na radim78 neb ten to prave nenechal Monitoring versus Ales „ferove“ 1 na 1 a nasledne jsem napsal odpoved PetrH.Senov, cili tve „smecce“ a prijde mi tedy opravdu absurdni, ze prave ty pises o smecce.
     2) zpet k cyklistice a puvodni podstate tohoto vlakna = prosim o tvou odpoved na puvodni otazku, tedy co si myslis o vitezstvi Kwiatka nad Saganem na Milano – San Remo 2017.
     Dekuji.
     {bye}

    • PetrH.Senov

     Palawan: Píšu to nerad, ale Ty jsi opravdu trouba. Jen proto, že nekopu, když kopou všichni kolem, jsem hned člen smečky? Nedělal jsem to ani v reálném životě, a tady s tím fakt začínat nebudu. A dovolím si Tě upozornit, že Tvá původní otázka opravdu nezněla jak se Alex dívá na vítězství Kwiatka před Saganem na MSR, ale „To by mě zajímalo, co Monitoring na to, že jeho oblíbenec Sagy opětovně kritizuje jiného jeho oblíbence Kwiatka za to, je zašívák“.

    • @ PetrH.Senov
     1) „trouba“ je tva vizitka
     2) „smecka“ byla citace toho, koho dlouhodobe omlouvas a ja konstatoval, ze A/M pise o smecce a pritom se jedna paradoxne o jeho smecku. Na to jsem reagoval a to je, pro me, proste fakt.
     3) ja slovo „zasivak“ uz opravdu nemam rad, je tady totiz „prezasivakovano“. Tedy ja jsem „zasivak“ nenapsal, ale ma otazka je v zakladu dle meho nazoru stejna, jako puvodni uvaha Alese. Tak se zkratka chci dozvedet odpoved.

    • Perpetum mobile Palawan:
     Nenech se vysmát, že bych snad já měl nějakou smečku srovnatelnou s tou vaší :-D
     To, že se OBČAS – dokonce bych řekl ZŘÍDKAKDY – postaví na moji stranu jeden, dva, maximálně pak tři „uživatelé“ (jupíííí, užívám si toho sloa!), má do semknuté, velmi útočné a navíc často zlé smečky, jejímž jsi hrdým členem, velmi daleko. Když jste ve formě, bývá vás až deset, běžně pět až šest…
     Petr nebo Radim jsou jen dva z menšiny „uživatelů“, kteří se dokáží na debatu podívat objektivně a bez prvoplánového zaujetí, ale na rozdíl od pár dalších, schopných podobného pohledu (namátkou horvi, Mellon, senor, geo a určitě pár dalších) mají tu odvahu se postavit na stranu „uživatele“, kterého si vaše štvavá smečka tak ráda podává.
     A to je celé jejich SMRTELNÉ PROVINĚNÍ, synku {wacko}

    • Ještě malý, ale podstatný dovětek: NIKDY jsem nečetl od Radima78 nebo PetraH.Senova útočný příspěvek na kohokoliv v této debatě. Pokud někdo ano, sem s tím…

     A konečně poslední věc: PetrH.Senov je, pokud se nepletu. historicky jediným „uživatelem“, který se dokázal tak, jako Alex postavit tomu, jehož jméno se nesmí vyslovovat. Vy ostatní „hrdinové“ si házíte bobky na paty už jen při představě, že by se vám ten trottl v průběhu Tour de France začal osobně věnovat.
     A za to si PetraH.Senova nesmírně vážím {beer}

    • @ all = omlouvam se za pleveleni dizkuze. Dle meho jsem psal korektne a stejne to vlastne nikam nevede neb je to proste marne. Uz v tomto vlaknu nebudu pokracovat {bye}

    • @Palawan: Jestli Ti přijde korektní bezdůvodně osočit dva bezúhonné kolegy z toho, že „tolerují zlo“ a „vytvářejí tým“ jen proto, že se zastanou někoho, kdo Ti leží v žaludku, pak chápu, že chceš toto vlákno ukončit.
     Nic proti tomu, já bych to také uvítal – ovšem ne jako Ty tak, že ze sebe udělám neviňátko {bye}

   • Ales,dufam a prajem ze si to ty Alex,lebo mi velmy chybas,sledujem to tu uz roky a ked nie tak sorry,bol si jediny co tu rozumel cyklistike a hlavne Saganovi.Teraz je tu iba diktarura nejakeho Monitoringa co sa hraje na experta a kto nesuhlasi s nim je proti nam,nieco mi to pripomina,Bud diktaturu alebo chce byt iba ….

  • Tu je celý rozhovor
   https://www.youtube.com/watch?v=7AGQ7lT8RfA&t=0s
   CN z toho podľa mňa dosť nasilu urobili akúsi vojnu medzi Saganom a Kwiatkom.

   • @ Mellon = dekuji za link. Saganovo vyjadreni pro CN mi tedy prislo jako presna citace z tveho YT. Sagan se vyjadruje bez obalu a to je dle meho dobre neb i to je jeden z duvodu, proc je takovy fenomen. Rekl bych, ze horkost z 2017 ma zkratka stale v sobe. Kwiatek to tehdy sehral takticky, ostatne kazdy cyklista v kazdem zavode jezdi takticky. Nekteri mene a nekteri vice, vse dle jejich schopnosti v okamzik O. Cyklistika neni krasobrusleni neb jedinym exaktnim meritkem je casomira. Samozrejme, ze vice sympatie ziskavaji ti, kteri jezdi takticky mene, ale tak to proste je. To je proste cyklistika. Tvrda a ne vzdy spravedliva {beer}

    • Ide mi o to, že oni to vybrali z 8 minútového kladenia otázok, okrem toho tam Sagan aj jasne povedal, že to bola jeho chyba, ak som to, pri mojej chabej angličtine pochopil. Sagan je živel, nie je politicky korektný, to je tiež fakt, niekdy by mohol radšej brzdiť, ale to by asi zase nebol on. {beer}

    • Tak to proste je. Tiskovky trvaji dele, ale titulek je kratky a zvysuje ctenost ctenost prodava reklamu a tak je treba vybrat titulek uderny ;-)

   • Ze cyclingnews už se nějakou dobu taky stává bulvár, což mě osobně dost vadí. Na ten článek jsem včera zíral, z čeho jako redaktor udělal „válku“. Holt prachy skrze reklamu a počty kliknutí vládnou světu a rozum občas zůstává stát… {negative}

Leave a Reply