Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

2 292 comments

 1. v TOP22 5 lidí z Astany, nejlepším jezdcem mimo WT 23.Ben Hermans z Israel CA, nejlepším kontinentálním jezdcem 54.Carl F.Hagen z Norska(od další sezony Lotto soudal). Nejlepším Africkým cyklistou 41.Merhawi Kudus.

 2. Jinak ještě řeknu můj osobní názor.
  Pře 5 lety ho o titul připravil Rodriguez, ale dneska se dočkal.

  • Milanek Underwood

   jo před pěti podrazil Purita a dneska se už dost natrénoval na účet Movie a nadopoval nikomu nikdy opravdově nepomohl a dnes opicím získal první titul Gratulujeme :-D

  • @ PavelK = zajímavé, já dodnes mám naopak Valverdemu za zlé toto mistrovství světa v 2013, jak se zachoval k Rodríguezovi, viz link níže {unsure}
   Navíc Valverdemu, ještě „přišívám“, možná trochu nespravedlivě, etapu Vuelty 2012 do Fuente De, kde Rodríguez přišel o vítězství na Vueltě na úkor Contadora.
   Rodríguez přitom předtím velmi věrně dříve sloužil jako domestik.
   Rodríguez nakonec nemá bohužel ani mistrovství světa a ani žádnou Grand Tour.
   Asi to je o úhlu pohledu fanouška, mě osobně zkrátka Purito byl / je sympatičtější než Piti {beer}
   https://www.eurosport.com/cycling/world-championships/2014/costa-edges-rodriguez-in-men-s-road-race_sto3943560/story.shtml

   • PetrH.Senov

    To Fuente De bych Valverdemu nevyčítal ani nepřičítal, tam tehdy zaúřadoval Contador a jeho pomocníci napříč balíkem, ale ten mistrák 2013 byl od Valverdeho jednoznačně podraz na Rodrigueze ve stylu „když to nemůžu vyhrát já, tak ty taky ne“. Ale ruku na srdce, podobné přešlapy má na kontě snad každý skvělý závodník historie (snad s vyjímkou Induraina :-) ), a i u Valverdeho budou časem převládat ty vzpomínky na to pozitivní…a tím nemyslím doping B-)

   • Já to právě vidím trochu jinak. Ve skupině byl jasně na spurt nejsilnější Valverde a přesto na něj Rodriguez nejel. Naopak nastoupil jednou Rodriguez, sjeli ho, nastoupil znovu a Costa ho dojel. Byl to právě Rodriguez, kdo si chtěl titul vzít pro sebe.
    Dobře, Valverde mu pak nekryl záda a nechal si tehdejšího týmového kolegu ujet, ale kdyby na to Purito měl, Costa by ho nedojel.

    Co se týče Fuente de. No tak to byla řeknu to kulantně sviňárna od Valverdeho alá majstrštyk, protože jak ho nechal sešrotovat a pak mu ujel. Pak ho potáhli Quintana a Intxausti a scházelo ještě pár stovek metrů a smlsl by si i na Contadorovi, to byla na jednu stranu ukrutná sviňárna, ale naprosto brilantně týmově a Valverdeho výkoností dokonalá.

    • @ PetrH.Senov & PavelK = jak jsem psal, je to o úhlu pohledu fanouška. Je opravdu zajímavé, jak stejnou věc vidíme rozdílně a tak to má asi u správných fanoušků být {unsure} U mě ve prospěch Purita mluví také to, že do konce kariéry již kýženou GT nevyhrál a možná nejvíce také to, že jsem po konci etapy Tour 2014 do Saint-Lary Pla d’Adet, sjížděl do údolí k autu, podobně jako „závoďáci“ k autobusům a sjížděl jsem s Puritem dobré 3 km prakticky bok po boku neb byla silnice ucpanější, když se silnice „otevřela“, zmizel sice v dálce, ale v mém srdci již zůstal {heart} Historku jsem zde již myslím psal, omlouvám se za její opakování.

   • Taky jsem měl radši Purita, ale to mistrovství 2013 bych Pitimu nevyčítal, resp. tam si oni neměli co vyčítat, jeli nakonec proti sobě oba, jak píše PavelK. Podobně Fuente De, Purita mi bylo hodně líto, ale Valverde tehdy jel tak, jak měl. No a včera jsem mu to v cílové rovince hodně přál.

 3. Dneska Roman parádně a moc mu to přeju. Mě potěšil dvojnásob, protože když jsem včera šel kolem Tipsportu, tak jsem si po dlouhých letech (naposled snad na hokej během Nagana 98…) vsadil. Na to, že bude v desítce 2 tisíce při kurzu 1:3 a na to že bude v pětce tisíc při kurzu tuším 1:16… První pětka těsně nevyšla, ale na desítku jsem mu fakt věřil a nezklamal…

 4. Varlevedle vyhrál díky Tomovi -,že je dojel si fšiml, až při platonickém nástupu dupamoulina, – nešáhnul na svoje dno, nesáhl si ani na dno pekla, šáhnul tam, kde ani smrt nebere, vyhrabal tam watu!!! Ale jandro 50 na 50 s pítrsem! velká gratulace!!!!

  Pavouku jseš šestej!!! to je pro mě duháč pro Tebe!!! DÍKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Gratuluji, a vyjadřuji upřímnou soustras 7mým a zbytku světa

 5. Jinak co dneska Saganofilové? To bylo keců jak je schopen přejet kopec a nevím co všechno a že jsem fake účet co píše hovadiny. {yahoo} Ale vlastně proč psát o někom, kdo v závodě vlastně ani nebyl.

 6. PetrH.Senov

  Krásný závod. Pěkná selekce čistě na výkon. Valverde po těch letech zaslouženě i když se nemůžu zbavit pocitu, že Bardet měl z toho špurta tak zoufalé lufty, že ho vlastně prohrál ještě dřív než začal. Myslím, že dneska rozhodně měl na to, aby Valverdeho zle potrápil. Křižák prostě famózní, ukázal kvalitu a příslib do dalších sezón. Honza Hirt taky krásný výkon, byla radost jak cca 30 km do cíle ožil a začal hezky kalit vodu. Naši celkově dneska dobrý, hezky se na to dívalo. A po dnešku musím říct, že letošní jednička je i bez vítězství na GT Tom Dumoulin. Neskutečný borec!!

 7. Roman píše, že ho braly křeče a proto nemohl jít v tom posledním kopci přes závit, škoda, ale přesto super a Honza Hirt v tak téžkém závodě potvrdil, že už jsou zdravotní problémy opravdu za ním. Roman teď vyhraje Lombardii a nakonec to bude po silným jaru i silný podzim, uvidíte!

 8. No nikomu sem to nepřál víc a můžu říct, že sem si pobrečel.
  V 38 letech vyhrát MS a ještě k tomu takhle náročný a v takové konkurenci skvělých vrchařů.
  Absolutní klobouk dolů.

  Stejně tak absolutní klobouček před Romanem. Řekněme si otevřeně, že 6. místo je nehoráznej úspěch.
  Naši dnes předvedli opravdu výborný výkony.

 9. Bylo to pěkně zvolna postavené drama. Nejdřív pomalá selekce, ale už i z docela velké skupiny odpadala zajímavá jména (Kwiatek, D. Martin…), pak se to „předvařilo“ v předposledním kopci, nástupy klasikářů a masakr v té brutální stěně, ale pak pořád ještě drama až na pásku (které ještě přiživil Tom tím, že tam dojel). A Roman vyhrál ve spurtu skupinky, tam už byli všichni hotoví.

  • Zavod NADHERA! Nasi – SUPER.
   Vysledek – Valverde – kloboucek! Roman – skvele!
   K absolutni pohadce chybelo jedine – Alaphilippe o fous lepsi a Roman jen o maly fousek lepsi a (ted pointa) Alaphillipe by Romana dotahl do te prvni ctverice… Prilitli by na posledni 300ku. Roman by sel z haku rovnou do spurtu…
   Vzhledem k urovni letosniho spurtu – vsichni prositi CINKLO BY TO {devil} {yahoo}

   Kazdopadne skvely zaver nadhernyho mistrovstvi.

 10. Petr_H.s.k.

  Už dlouho tahle stránka nespadla pod náporem návštěvníků. Dnes by to mohlo vyjít {yahoo}

 11. paráda! valverdemu jsem to přál, i když nejsem přímo jeho velký fanoušek. závod zajímavý, naši moooc dobře. roman mi udělal radost, skvělý výkon i výsledek. dimension data nám ho jejich veřejně projevenou důvěrou možná hezky restartovali, psychika dělá divy :-D

 12. Krásný závod, drama až do konce, naši parádně. Valverdemu tp přeju, klobouk dolů před Tomem za celou sezonu.

 13. Jsem za toho Romana stasne rad. Strasne jsem mu ten pekny výsledek pral. Je videt, ze kdyz se dotoho poradne obuje tak se dovede pripravit velice dobre. {rose} {yahoo}

Leave a Reply