Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

6 317 comments

 1. Milanek proč myslíš, že to Kwiatkovi ve Sky sedlo líp než Leovi? Jestli mluvíš o výkonnost, tak se podívej, jak vypadal Kwiatkovki ve Sky minulej rok – DNF, DNF, DNF, DNF, pěkná 107., 62. místa… čestná výjimka Harelbeke. Letos je to samozřejmě mnohem lepší. Leo ale vloni měl formu na bednu Vuelty. V horách porazil Quintanu, Frooma, Contadora. To byla velká pecka. O tom si Kwiatkovski může nechat jen zdát.

 2. To je snad zlý sen {wacko}
  Nikol 21. ve stejném čase jako 20. ale stíhačku v Marseille nepojede , protože jede jen prvních 20. :-¤ Snad dostanou rozum a pustí ji tam !

 3. Tak holky jsou 1/2 hodiny v cíli a výsledky doteď nikde {wacko} , ofiko stránky závodu nic , PCS nic , oficiální twitterový účet závodu přejímá výsledky od zpravodajských webů … {wacko} {wacko} {wacko}
  A mne zajímá jen to jak dopadla Nikol {devil}

 4. A teď jsem zvědav na to, jak bude na ČT4 Sport ze studia spolukomentovat Jirka Ježek!

 5. Tak 8,8km to go ji skupina vedená Deignanovou utrhla , Nikola kousíček zpět cca na 18-20 místě.

 6. Ty holky to hrnou, to je neuvěřitelný! Tutovka by mě prohnaly i v mé nejlepší mladické formě, počítám {bomb}

 7. Holky už to valí. Ještě 16km a jsou na Col d’Izoard

 8. Froome nejenže si to dnes ujet nenechá… On naopak nakopne svoje motory, bouchnou v něm saze a všem ujede o parník. Tipuji, že dnes své konkurenty zdecimuje. {whistle}

  • Milanek Underwood

   já si myslím, že mu to bude komplikovat Uran, který ho uvisí … a možná že mu nakonec i ujede a bude to dilema, jestli budou schopní spolupráce, podle mě ze strany Urana to nebude, protože musí Froomovi o něco ujet … asi mu dá 20 s, ale nebude to nakonec po časovce dost

  • Po včerejšku se zdá, že trio Bardet-Froome-Urán je cca na stejné úrovni, kousíček za nimi Landa s Martinem (ten už měl na konci Galibieru co dělat) a pak s odstupem Aru. Tipnul bych si tedy dnešní pořadí v cíli takto:
   Urán
   Froome
   Bardet
   Martin
   Landa
   Aru

   Přičemž Urán vyhraje, protože se nechá Froomem táhnout

 9. Já jsem byl z toho sjezdu Conty z Galibieru také zklamaný. Myslel jsem si, že se ve sjezdu alespoň udrží s GC a ani to se mu nakonec nepodařilo.
  Je to bída. Asi si už po všech těch pádech ať už vědomě, či nevědomě řekl, že mu to riziko za stávající situace prostě nestojí za to.
  Anebo se třeba v tom sjezdu úplně normálně lidsky bál.
  Kdo ví jak to je, do hlavy mu nikdo nevidí.

 10. Zajímavý je i souboj manšaftů – SKY vede jen o 10:35 min. před AG2R {wacko} Třetí BMC už má ztrátu propastných 1:37,30 hod.

 11. {cry} No a Románek bude mít po dnešní etapě na 99% (pokud nevyhraje nebo nedojede ve skupině před lídry) víc než hodinový zásek v celkovém pořadí… Statistikové, kolikrát že se mu to na TdF v historii přihodilo?

 12. Milanek Underwood

  Zajímavé je i to, že Contador a Marten neuviseli tu skupinu Froom, Bardet,… ani ve sjezdu…
  Ty sjezdy to je velká věc, kdo ví, jestli by vůbec Nibali ještě dominoval, tihle top hoši jsou v tom fakt strašně dobří… dokonce se tam různě přesýpají … skoro jak Moto GT

 13. Froome ale včera vypadal na Galibieru hodně dobře!
  Všechny nástupy si s naprostým přehledem pochytal sám, nikde žádné zaváhání.
  Jízda šampiona.
  Ve světle jeho včerejšího výkonu Landova karta docela pobledla.
  Jak to bude vypadat dnes?
  Jak kdo po včerejšku zregeneruje?
  Umíte věštit z křišťálové koule?
  Já neumím, ale pokud bych měl hádat, tipnul bych, že si to Froome ujet nenechá.

  • Sorry, to si fakt nemyslím. Landa totiž jel velmi dlouho stabilní, velmi ostré tempo pro Frooma – kdyby to bylo opačně, jsem přesvědčený o tom, že by Landa řádil na Galibieru možná víc, než Froome. I tak si dokázal neustále nastupující skupinu docvaknot – bylo to na morál a stálo ho to určitě strašně sil. A udělal to jenom proto, aby z kopce (až si orazil) mohl zase Froomovi pomáhat rozjíždět tempo skupiny.
   Tohle by asi nedokázal žádný ze superdomestiků, o Romanovi (až na rok 2014) raději ani nemluvit.
   U mne včera Landa 1* {good}

   • Jasně, to si jenom trochu nerozumíme.
    Já to myslel tak, že by Froome měl být Landou na své pozici nějak reálně ohrožený.
    Jinak Landa samozřejmě výkon úžasný.
    Já se mu snažil dívat co nejvíce do obličeje, kdykoliv ho kamera zabírala.
    A už tam byly vidět známky únavy. Mně se jeho netečný výraz obličeje strašně líbí. Jenom ty černé oči mu jezděj do stran, jak si kontroluje situaci, bohovskej pohled hráče pokeru. Froom se proti němu tváří jako naprostý zoufalec. {rolleyes}

Leave a Reply