Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

10 074 comments

 1. Panove jsem HODNE zvedavy, kam az ty sve pozice v GC lidi z dnesniho uniku dovezou.
  Aby se nam nezopakoval Voeckler efekt {yahoo} . Pak staci blby den v casovce a nepovedena etapa hlavnich favoritu a pokud vrchari z dnesniho uniku vyslovene nerupnou, tak TOP10 na konci Gira muze vypadat DOST DIVOCE {devil} {thumbup} :-D {beer}
  Ruzovak udrzet az do Verony nebude zadna prdel, ale okolo top5 muzou uz byt velka prekvapka… {bomb}

  • Že by až tak? No nevím, v posledním týdnu tam můžou lítat desetiminutovky i mezi prvními 30 v etapě. I když, jak ubývá týmů s reálnou ambicí na pódium a s možností hrát víc karet, může být leccos jinak.

  • Jedině Amador, Oomen a Madouas, ale i tak je to nepravděpodobné. Spíše jsem zvědav jak ten Roglič bude po dnešku v následujících dnech vypadat.

  • radime neblázni…. tohle není žádná trága pro všechny…. tem kdo z úniku na to má bude útočit na 18. flíček GC, prostě klasické vyblbnutí kluků co na GC nejedou …..

  • Voekler efekt – jakože vedení neudrží? Protože Voeckler ho tehdy neudržel.

   • DJi no ale, kdo chce ten si vzpomene, jak nedal zadarmo ani metr!
    Cela Francie tenkrat byla na nohach a u silnic stali i stoleti kmeti, co naposledy fandili v dobach davno minulych.
    Tenkrat to bylo takove male cyklisticke narodni obrozeni. Voeckler tam nechal dusi a tenkrat mu ty jeho grimasy veril kazdy. Jel proste o zivot. Povest se mu to realne asi nemohlo, ALE … Dal do toho dusi.
    V tomhle pripade tam vidim 3 lidi, co maji sanci pri jen trose kliky dat top10 a v tipovacce je tu nikdo nezminil a pravem.

    • Špatně jsem to pochopil, sorry. Myslel jsem, že mluvíš o vítězství.

     Těch lidí tam vidím dokonce pět.

     No ele tohle tedy tady „kdo chce ten si vzpomene, jak nedal zadarmo ani metr!“ Jak si na to vzpomene někdo, kdo o tom neví? ;-)

    • Vzpomene si ten, kdo chce. A chce jen ten, kdo o tom ví. Prosté. {whistle}

    • zdenda_hobík_

     Na Voeklera tehdy opravdu vzpomenu, neboť jeho návštěva dvorku je nezapomenutelná {yahoo}

    • Mr.Pither člověk může vědět, že s Voecklerem se tehdy cosi dělo, chce si vzpomenout na to, co to vlastně bylo, ale už si nevzpomene. Nestalo se ti nikdy, žes věděl, žes něco někdy věděl, chtěl sis na to vzpomenout, ale ne a ne si vzpomenout?

     A ještě jednu otázečku bych na tebe měl – jak o tom může vědět člověk, který o tom nikdy nevěděl, nikdy na to nenarazil?

    • Dj.Tj: No ten o tom vědět nemůže a nikdo tu netvrdí opak. Ale Radim nepsal „každý si vzpomene“, ale „kdo chce, ten si vzpomene“, proto mi právě přijde zbytečné pozastavovat se nad touto formulací (i když už tu tedy musíme být sémantičtí hnidopiši).

    • Mr.Pither zareagoval jsi jen na tu druhou část. Ta první jako by neexistovala, odpověď nikde. Proč tady na fóru jindy bystří lidi najednou ztratí schopnost číst a zrovna ve chvíli, kdy se objeví nepohodlná otázka? :-)
     Zrovna od tebe jsem čekal větší odvahu. {negative}

     Neřekl jsem, že Radim napsal, že si na to každý vzpomene. Na to jsem se zeptal tebe.

     Se sémantickým hnidopišstvím jsi začal ty, to sis položill máslo na hlavu.

    • Ano, uznávám, mám máslo na hlavě, že jsem se zapojil do tohoto vlákna, i když jsem mohl vědět, kam to povede, a omlouvám se tímto zbytku fóra.
     Na první část jsem nereagoval, protože ta už to posouvá jinam, než o čem byla ta původní Radimova poznámka, nad kterou ses pozastavoval. A tím bych to asi uzavřel.

    • Hmm, tak jsi mohl aspoň říct, že nechceš odpovědět, abych věděl, jestli nereaguješ záměrně, nebo jsi to nečetl, nebo co se děje.

     Je to k původní Radimově poznámce: kdo chce ten si vzpomene. – Jenže někdy si i ten, kdo ví a chce si vzpomenout, nevzpomene. Tak to prostě je a známe to každý. A neříkej, že tohle věc někam posouvá.

     Mám mmáslo na hlavě, že jsem na tebe kdy reagoval, měl jsem tušit další tvoje extempore, kde dojde k tvému náhlému zhloupnutí a nad slunce jasná věc najednou pro tebe bude tajemná a záhadná. Možná bys s tím měl něco dělat. Tímto se omlouvám zbytku fóra.

  • Myslím, že už časovka znatelně sníží náskok „únikářů“ v GC. A pak teprve přijdou hory a s nimi totální přesypání první desítky.

   • Lidi jako Roglic (pokud se moc nepobil) , Yeates atd. je v casovce prejedou jak parni valec, ale ten zbytek??? {beer}

    • Roglič, Yates, Nibali, Lopez, Majka, Mollema, Jungels, Kangert, Carapaz – ti všichni zajeli buď skvěle nebo hodně dobře úvodní časovku a je předpoklad, že to zopakují. A stáhnou dost času na v současnosti vedoucí závodníky ještě předtím než se vjede do hor.

    • Uvidíme. Osobně bych si vsadil, že spoustu z těch es do top10 zlomí poslední týden, jak se budou nahánět mezi sebou přes závit. Kdo tam bude mít špatný den, ten si vycouvá.
     dost doufám, že se bude couvat ve velkém a nějak se nám tam protáhne Honza {yahoo}

 2. V sobotu lze čekat taky slušnou divočinu, ti co půjdou po GC tak před časovkou nebudou vyhazovat energii a ta etapa je pro únik přímo stvořena. Taky je to terén co formoval El Pirata! Prostě taková Bretaň či cyklokros, na hraně útesů, po úzkých silničkách, v přírodním parku, nahoru dolů, doleva doprava slušná motanice na posledních 22 km a předtím je to také hodně členité, těším se.

 3. Část proti chemické jednotky študovala před chvílí autobus Astany
  To budu zvědavý jestli něco objevili …

  Příloha: Chemici Giro 2019-06

 4. Černý dnes poslední,kdo to může říct:-) {yahoo}

 5. Tak to pořadí je teď zajímavé. Nová zápletka: Jak dlouho asi bude trvat naháněná a kdo z dnešních uprchlíků vydrží nejdéle?

 6. Musim se podelit, prave jsme meli v ramci DD rozhovor s Romanem. Vypada to, ze by mohl jet jako leader TdF. Meintjes si pry zlomil ruku. I kdyz se Roman o sve ucasti opet vyjadril zdrzenlive. A bohuzel, kdyz mluvil o nasledujicim planu, vysokohorske soustredeni nezminil.

 7. A kdo dnes Masnada, Oomen, Madouas ? Či někdo jiný ? A do růžováka nejsnáze Valentin Madouas

 8. Tak dneska spadl bohužel i Roglič a pojede následujících několik hodin s roztrženou zadnicí.

 9. https://www.youtube.com/watch?v=iqXz5GesibU

  http://www.cyclingnews.com/news/late-crash-nearly-derails-van-garderens-tour-of-california-hopes/?fbclid=IwAR0Bvi7X1Um8X85USOmo-IFNo9TeAbTBS8H97zxKfq40qpa__jHrx6XtweQ

  takže TVG má defekt…7km do cíle, dotahují ho do pelotonu ,ale dojde v pelotonu k pádu ještě před tří kilometrovým pásmem,zbrzdí to TVG při dotahování…ale „protože v pádu je i Moscon“ tak dají všem čas vítěze…takže TVG který dojel s minutovou ztrátou ..zůstal žlutý
  mě se to nelíbí…nebyla to žádná vyjimečná situace…ať jdou do háje… {negative}

 10. Vyborna prace Stybyho v zaveru vcerejsi etapy.Podlahari maji na Californii uz tri vitezstvi {good}

 11. Nový sprinter na obzoru ? Josef Černý asi 12. odhaduji {thumbup}

 12. Mr. Ventoux

  Ahoj, dovolím si odbočku od Gira (doufám, že to Roglič dá stylem start – cíl, dost už bylo Contadorů a Froomeů :-D ), ovšem přece jde o etapovou cyklistiku!

  2. června vyrážím na další cestu po ČR, jde už o docela tučné sousto v podobě 16 etap a 2 500 km. Byl bych nesmírně rád, kdyby kdokoliv z vás, místních diskutérů a čtenářů, našel chuť mě podpořit v plnění mého „dětského“ snu. {beer}

  Poprvé v životě zkouším crowfunding, tak jsem zvědav, jaký to bude mít výsledek. Benefity podpory a vše podstatné okolo mého projektu najdete na linku zde. ;-) Klidně můžete šířit odkaz dál, máte-li možnost komu a chuť, ať má dosah.

  https://www.startovac.cz/projekty/kolem-ceska-2019/

  Eventuálně díky! {rose}

  „Nikdy to nebude lehčí… budeš jen rychlejší“ – Greg LeMond

 13. Tak Dumoulin vzdal během neutrálního pásma dnešní etapy.

 14. Alex forever

  Pozoruhodné je, že cyklisté, kteří na kole vesměs závodí od žákovských let, padají jako hrušky – zatímco skokan na lyžích sedí v sedle jako přikovanej {wacko}

Leave a Reply