Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

5 308 comments

 1. Thomas je podľa mňa momentálne len taká poistka. Pokiaľ získa Froome väčší náskok na Dumoulina, tak Thomasovi prikážu stratiť, aj keby to malo byť v Paríži. Pretože ak by to v takejto konštelácii prišlo do časovky, tak predsa len Dumoulin by asi Frooma porazil (aj keď, kto vie… trebárs by v ten deň Froome prekonal svetový rekord v rýchlosti na bicykli). Thomas ako dobrý časovkár je s týmto náskokom na Dumoulina len taká poistka, aby zostalo víťazstvo v tíme, keby to Froome nezvládol. Ale on to zvládne. Musí… :-¤

 2. vím, že to je to hrozně těžký, ale Bardet nemá buď psychiku nebo úplně ten top motor, aby dokázal vsadit a jet bez otáčení alespoň nějaký delší úsek. na druhou stranu už byl dobrý i na klasikách, takže to je asi spíš o té hlavě.

  ti spurteři, to je teda síla… škoda, sice by to sagan zase vyhrál, ale bylo by to zajímavější.

  jinak etapa super, je mi líto kruijswijka (asi jsem to napsal špatně), už jsem pod huez čekal, že to spíš vydrží. nibaliho je mi líto, ale ještě to na tu hrůzu zvládl, vypadalo to pro mě skoro na nějakou zlomeninu v první chvíli.

  thomas pokud nespadne, vyhraje (můj tip v tuhle chvíli), že by někde jen tak chytil zásek, to si nemyslím, to spíš froomovi dojde, není to úplně on.

  ale teda tom dumouline {bomb} {bomb} {bomb} , to fakt žeru!

  a celkem nechápu toho simona geschke, co tam jako dneska s nima dělal? {bomb} :-D ne, že by to byl nějaký úplný no name do hor (viz Pra-Loup), ale stejně… :-)

 3. Kazdopadne pokud se Tom bude drzet dale Frooma tak ho SKY proste nema jak dostat pred Thomase

 4. To mně řeknete kde chce Froome najet ty 2 minuty. V Pyrenejich ma jeden pokus. V ITT nema proti Tomovi, Primožovi šanci. Thomas velky sympaťák.

 5. Zajímavé, Chris není v obvyklé formě. Co se tam stalo Nibalimu? Diváci?

 6. Roglic bude druhy….velky den pro Lotto Jumbo…

 7. chyba grafiky nebo uz mu doslo to je o minutu dvacet dole

 8. Kruiswijk to bude mít ještě strašně těžké.
  Alpe d’Huez již pojede na srdce, o to se nebojím, ale bojím se, že bude špatně foukat na rovině mezi sjezdem a stoupáním a ta rovina pak bude strašně dlouhá.

 9. Tak to nechápu, proč dělal Movistar černou práci za Sky, když mohli nechat makat Sky a bez podpory domestiků by konec mohl pro ně být zajímavější, ale takhle…
  Pěkně nechat tahat rovinu Gerainta a Chrise, a oni to nevyužijí {devil}

 10. Tak už zbývají jenom Kristoff a Demare+ pár dalších kteří občas nakouknou do top5 ve spurtu, nepočítám Colbrelliho jako pravověrného spurtera.

 11. zase at si tam ostatni utavi domestiky a pak si na nich SKY smlsne

 12. Gaviria preč, Sagan este 3 etapy prosim {yahoo}

Leave a Reply