Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

2 924 comments

 1. Roman jen bohužel potvrdil, že už s těmi nejlepšími vrchaři takovéhle dlouhé kopce, když se jede naplno, neuvisí. To je obrázek posledních let. vzhledem k jeho silovějšímu šlapání to asi ani není možné.
  Ale kratší ( „ardénské“ ) kopce mu stále vyhovují a tam může být stejně úspěšný jako letos!

 2. to je to velky rakousky kulovy, o kterym jsem mluvil.

  • Ne, mluvil jsi o loňským Rakousku a šlo o srovnání vrchařské výkonnosti Křižáka a Hirta. Tohle je dnešní Sicílie (Křižák 5 min., Hirt 17 min.).

    • Jsem poctěn. {bye}

    • Aaale nejsi ;-) mluvil jsem jen a pouze o tom, ze ten zavod v Rakousku nebyl ferovy srovnani vrcharskejch schopnosti Krizaka a Hirta. A tys mi v reakci na to dal na ten zavod odkaz, coz bylo ponekud {wacko} mozna jsem teda nepochopil, proc mi ten odkaz davas, mozna jsem mel hledat jinotaj mezi radky.

     Kdo je lepsi vrchar ukazalo lonsky Giro. Tam Hirt predved vykony, ktery Krizak nepredved asi nikdy. A vyvozovat ze vcerejsi etapy, kde Hirtak dobu tahal, to prece nemuzes.

    • Je to asi marný, ale ještě to zkusím. Klidně i uznám, že aktuálně je Hirt lepší vrchař. To ještě nepredikuje, že bude lepší vrchař na jednorázovce na 250+ km. Diskuse se ale vedla o šancích Křižáka a Hirťáka na letošním MS. Tvrdit, že horská jednorázovka, kterou jeli oba s ambicí na výsledek, nebyla férovým srovnáním jejich vrchařských schopností, a že ukázala velký kulový, a že naproti tomu je směrodatný loňský Giro, který Křižák ani nejel… mi přišlo ne zcela argumentačně přesvědčivé. Krom toho Rakouska právě moc férovýho srovnání nemáme. Těžko za ně považovat GT, kde si oba plní týmové úkoly.

    • Mr.Pither aha, už vím, odkud vítr fouká, vycházíš z mylných premis. Hlavně Clyde napsal pouze to, že loňské Rakousko ukázalo, že je Křižák lepší vrchař než Hirťák. S tím jsem nesouhlasil, protože Hirťák na ten závod formu neladil, měl vrchol formy v květnu na Giru. Loňský Giro mi přijde směrodatný právě proto, že to byl závod, na kterej Hirťák formu ladil a podal tam v horách výkony, který Křižák v horách nepodal asi nikdy, rozhodně ne poslední roky. A nic víc tám pádem člověk ani vědět nepotřebuje. Nepřijde mi směrodatnější soudit výkonnost podle závodu, na kterej Hirťák formu neladil a Křižák jo. Myslíš, že Hirťákova výkonnost v horách je horší než Powerova, kterej skončil před ním, nebo podobná jako Ficarova, kterej dojel ve stejným čase?
     Jsem zvědavej, jestli bude reakce.

 3. Tak Roman chytnul 5 minut. Doufal jsem, že to přijde později, ale vzhledem k té přípravě se to.holt dalo čekat.Snad têm dvêma pomůže..

 4. Čo ste čakali? Roman je pomocník, Honza Hirt taktiež, Štybyho sem ťahať nejdem. Aké sklamanie? Hirt išiel výborne, Roman je členom tímu, ktorý vyhral etapu, má ružový a vrchársky dres. To je pre kapitána tímu skvelá vizitka.
  Dnes pošetril sily na ďalšie dni. Už v sobotu a nedeľu čakajú ďalšie parádne dojazdy. Počítať sa bude každý člen tímu.

 5. Hořkosladká etapa.
  Hořké neb Křižák a Hirt.
  Sladké neb totální cyklistika.
  {unsure}

 6. Ty bláho, tak to se Roman musí rozjet aby těm klukům pomohl.

 7. A kdo je ten druhej Scott v hlavní skupině?

 8. Takhle sem si 1.horskej dojezd z českého hlediska nepředstavoval {cry}

 9. Do haje tak doufam ze me ted salil zrak, kdyz sem videl postavu Romana jak si vystoupil?!!

 10. Jestli Haigovi nehodlaj pomoct, tak to je brzo dojedou. {cry}

Leave a Reply