Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

2 924 comments

 1. Ale zvýšil nám Štyby tepovú frekvenciu, čo poviete, útok bol drvivý, ale prišiel príliš skoro, možno sa Štyby trochu spoliehal na to, že ich s Timom nechajú tak keďže nikoho neohrozujú v GC, problém je, že Simon naháňa sekundy kde sa dá.

 2. Yates klobouček, takhle si představuji GC vítěze, stále doplnejch. Už bylo dost ohnutého krku nad wattmetrem {yes}

 3. Vida, Dumo se do toho dostava, aby na tom obavanym zoncolanu nakonec nebyl nejsilnejsi. Dennis je na nejlepsi ceste v “hotovyho” GC jezdce, bravo. Simon, netreba komentare {heart} krasny giro {yahoo}

 4. Pánové tak letošní Giro je na co kloukat! {devil}

  • Ten Štyby tedy vykysnul hrozně, ale Wellens na tom nebyl o moc lépe. Ale ten finish Yates vs TD – pecka {bomb} a ten profil konce taky super.

   • Přijde mi, že to uspěchává… kdyby s tím svým nástupem počkal a šel jako Yates zajímalo by mne jak by dopadl. Když vyhrál na TDF na podobném kopci tak také neútočil na počátku kopce ale až v průběhu něj. Snad se mu to sejde, přeju mu to.

    • Rikal sem si to samy, zrejme chtel vyuzit toho pave…snad jeste moznost bude….. jinak Wellens, to je strasnej tah, Styby mel regulerne problem ho zahakovat

    • Krásně vymyšlená trať {good}
     Jeden kopeček co máme i my tady v každém třetím městě, na správném místě, a co to provede {devil} {thumbup} Giro {bomb}

    • Je nutno si přiznat, že už je Štyby spíš stínem toho Štybyho z let předminulých, vždyť jeho poslední výhra se datuje 10.3.2016 (nepočítám MČR).

    • zdenda_hobík_

     podle mně mohl ten útok vyjít, pokud by lídři nejevili takový zájem o závodění a Froome kdyby se lépe držel. Podle mne byl ten pokus v pořádku {good}

 5. Tak kdo dneska? Já tam zkusil narvat Bataglina a Yatese ba Tipáču.. :-D

 6. zdenda_hobík_

  včera hořkosladké vítězství Divace v etapě Velogames – vítězství Mohoriče alespoň na chvilku vyvážilo ztrátu Chaveze :-¤ {bye}

 7. zdenda_hobík_

  Je tady někdo, kdo opravdu dneska Štybymu věří? Myslím, že nemá formu na nějaký super výsledek :-(

 8. No tak další škoda že Roman neměl formu už mohl být záložní plán, kdyby neměl zbytečně na ranou ztrátu

  • Dovolím si nesouhlasit. Roman formu měl a ještě má. Což dokazuje i jeho 6. místo ve 4. etapě, kde navíc trochu zaspal. A i v dalších etapách v kopcích tahal velmi pěkně.
   Druhou věcí je, že i cyklistika se stále vyvíjí a dnes se v horských etapách na GT prosazují jiné typy jezdců než je Roman. Takže Roman se bude nadále moct prosazovat v těžkých kopcovitých jednorázovkách, ale už ne mezi absolutní špičku v GT.

   • Já bych to s tim vývojem neviděl tak žhavě. Je pravda, že se v poslední době prosazují víc horské blechy, ale za Romanovou neformou v dlouhých kopcích je spíše skladba tréninku. Evidentně se soustředil na Ardeny a vyplatilo se. O to větší je ale, dle mého názoru, škoda, že mu tým nedal volno, aby se mohl připravit na Tour

    • {good}
     Tajně doufám, že Giro je příprava na Tour, jenže tam teď asi pojede Chaves :-)

   • @ k-l-k = přesně v tomto smyslu, „horské blechy“, mluvil Křižák v rozhovoru před Girema a měl by tomu rozumět více než my, ale já se s tím špatně srovnávám :-) Je fakt, že Yates, Chaves, Haig a Nieve byli na vysokohorském soustředění a Křižák tam nebyl a byl na Gran Canarii „separe“. To samé loni, kde byl sice na vysokohorské soutředění v Andoře, ale s „rovinářema“ a pak říkal, že zvolili špatnou přípravu-

    • To sice říkal, ale před pár roky si třeba blechu Pozzoviva běžně mazal na chleba, nebo s ním byl minimálně v horách nastejno. Myslím, že je to opravdu dáno jeho tréninkem směrem ke klasikám, kde měl v nohách „dynamit“… Je taky ale otázka, jestli mu to takhle nevyhovuje a neztratil ambice pro třítýdenní etapáky….

    • Mazal na chleba je myslím příliš silné neb Pozzovivo zraje jako víno a byl již 5x v top 10 v GC na Giru, čili to není žádné ořezávátko.
     Řekl bych, že cca v 2011 se, myslím, na Trentinu Křižák k Pozzovivovi vyjádřil dost pohrdavě a pak se mu to vrátilo, ale možná se pletu a bylo to k někomu jinému.
     Btw. Pozzovivo jel Liege parádně, i když zvolil jako přípravu Tour of Alps (Trentino) v sobotu jen těsně před nedělní L-B-L.
     Každopádně vysokohorskou přípravu Křížák neměl a z mého laického pohledu je to špatně.

    • Jo a Pozzovivo, narozen listopad 1982, tedy cca o 3 a půl roku starší Křižáka a tedy mi stále dává GC naději, i když už Křižák, chybně anebo blafuje, nechce :-)

    • Použil jsem poněkud expresivní výraz, nicméně do roku 2012 to tak opravdu bylo…
     https://www.procyclingstats.com/rider.php?id=140438&c=6&rider1=140438&rider2=140930

 9. dneska začíná Norsko….jedou Turek,Šísr,Schlegel

 10. Panove, co se deje? Moc si vazim tohoto fora, sleduji pasivne vice nez 5 let (tedy znam i vsechny mistni sarvatky :)). Dokazete obcas popsat za par minut 3 stranky o nicem a nyni se ale jede jeden z hlavnich zavodu sezony a zde je skoro mrtvo. V minulych rocnicich jsem radsi koukal sem nez na online, neb zde bylo vetsinou presne receno kde je nas Krizak ci jiny jezdec, co se dejj, proc ten a ten ztraci, apod. Doufam, ze jde jen o kratkodoby vypadek :). Moc si vazim vas vsech {good} {beer}

 11. Dnešní etapa měla být dle očekávání – co se GC týká – poklidná a BUM, na prvním kopci odpáranej Chaves {wacko}

Leave a Reply