Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

3 368 comments

 1. po 54 km Štybar poprvé na čele, Jungels dojet

 2. 7 km to go, Jungels dojet čtyřkou GVA, Štyby, Bettiol, Aert

 3. Ty jo zajímavej vývoj a je tam i ten Bettiol. Styby má velmi dobrou šanci !

 4. Sagan na posledním kopci odpadl, útočí GVA, táhne za sebou Štybara, Betiola a Wouta. 20 s na Jungelse, Štybar už 40 km nemusí tahat

 5. Další selekce skupinek, Sagan se propadl a za Jungelsem aktuálně čtveřice GVA, Štyby, Aert, Bettiol. 18 km to go, ztráta 25 sekund.

 6. 30 do konce, zbývá jeden kopeček, Jungels už je sám, jede jak mašina. Ve skupinách za ním 3 lidé z QS kteří se jen vezou. Štyby v té první.

 7. Místo toho, aby se skupina „Štyby, Sagan, GVA a spol.“ přibližovala k „Jungelsovi a spol.“, tak je spíš dojíždí skupina „Lampaert, Gilbert, Terpstra, Bennoot, Colbrelli…“. Pokud se ty skupiny spojí, tak asi finit pro Zdendu, nikdo nebude chtít tahat ve skupině se třema QS…. 30 km to go.

 8. Na Paterbergu selekce v pelotonu, velká jména v silné skupině. GVA, Sagan, Trentin, Naesen, Bettiol… Štybym si nejsem jist… Avšak stále skoro ztráta minuta na Jungelse.

 9. Na Paterbergu zaútočil GVA, což nikdo kvůli reklamě na ES neviděl. Štyby tam je jako jediný z QS a nemusí tahat. {good}

 10. No nevím co tam dělají, Jungese už by nemuseli vidět.

 11. Vanmarcke je out, vypadá to na zlomenou nohu

 12. To je krása sledovat ten přenos bez komentáře a slyšet ty pokřiky fanoušků „Štyby“. Myslím že to jsou místní, jako by byl jejich.

Leave a Reply