Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

10 360 comments

 1. Kde jste včera sledovali ten slovenský stream Kolem Švýcarska? Mně to nešlo spustit a psalo mi to, že lze sledovat pouze na území Slovenska.

 2. Froomieho „vykopli“ z nemocnice v Saint-Étienne, přeložen na blíže neupřesněnou rehabilitační kliniku {rolleyes} . Doufám, že nebude mít přístup ke kolu a hlavně k wattmetru {devil} .

 3. Fascinuje mě, jak nám média dávkují informace po kouskách {wacko} . Možná jsem jen nepozorný a nevšiml jsem si, ale tady (https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/chris-froome-zraneni-rekonvalescence.A190619_135359_cyklistika_par) jsem se dočetl, že Froomie má zlomeniny „krčního i dalších obratlů“. Krve ztratil prý 3 litry. Jeho týmový kolega Luke Rowe si „v srpnu 2017 zlomil nohu na více než dvaceti místech při raftingu v Praze, kde jeho bratr pořádal rozlučku se svobodou. Ale v červenci 2018 už byl znovu opěrným pilířem pro lídry týmu Sky.“ Tentýž zdroj. Někteří hoši z týmu INEOS jsou holt „Kamikadze Boys“. Mohli by se malinko zklidnit, je na čase {devil} .

 4. jasomisback

  Aha, Valverdeho kostra…on chce asi vyhrat Tour…

  Příloha: Screenshot_2019-06-20-22-39-44-307_com.instagram.android

  • A to možná ještě není vše, budou další brutální krpály ;-) .

  • Škoda že ho televize vůbec nezabírala. Snad to dnes bude lepší.

   • Alex forever

    Přiznám se, señore, že jsem režii včerejší etapy vůbec nechápal. Vepředu se toho zase až tak moc nedělo, aby záběrům na prvních 5 – 6 lidí věnovali 90% času, zatímco vzadu se rozjíždělo tempo na špici balíku a docházelo ke konečné selekci. Byl tam i Roman, kterého šlo při maximálním soustředění asi 2x zahlédnout (ačkoliv jel hned za „rozjížděči“ z Ineosu).
    No a vůbec nevíme, kdy a jak se do boje o přední umístění zapojil Honza {negative}
    Pravda je, že jsem to včera měl výrazně zhoršené padajícím streamem, ale asi se v popisu přenosu moc nepletu, že?

    • Nepletes se vubec, kamera porad na cele zavodu, pak cca 30 sec prostrih na tahajiciho Ellisonda, za nima Roman, pak znova x minut celo a pak uz najednou osamoceny Bernal. Jak, kde, proc nikdo nevi. U svycaru jsou legendarni ty jejich minutove zabery s titulkem na kazdeho jednoho odpadajiciho jezdce, rekneme vzdy v poslednim kopci.

    • Alex forever

     Tak to jsem si oddychl, že nejsem úplnej mimoň, díky za odpověď {beer}

    • Alex: Mimoň je režisér, který včerejší cílový kopec totálně zazdil :-(. Neuvěřitelné. Je to na vyhazov příslušného „experta“.

    • Kamera Honzův nástup zachytila, ale byl cca 50m od kamery a jejího záběru na Bidarda {wacko} Musím říct, že moji komentátoři v euskaldi na to okamžitě reagovali, což souviselo s děním ve skupině Bernal, Pozzovivo, Hirt předtím a byli velice dobře připraveni a s Hirťákem počítali {good}
     Já osobně jsem myslel na 8 místo pro Honzu a 11. pro Křižáka po včerejšku, realita mne u Honzy obrovsky potěšila {thumbup}

 5. ad TdS, dnešní etapa:
  Mj. mě zaujal Lennard Kämna (Sunweb, 22 let), 13. místo a skalp několika „koryfejů“. On je „dost velká naděje“, mj. i proto, že má stříbro z MS U23 2017 a je mistrem světa 2017 v časovce družstev. Loňská sezóna mu moc nevyšla, letos by mohl postoupit dál.
  Za zmínku stojí i dnešní výkon a 19. místo borce AG2R La Mondiale (Aurélien Paret-Peintre, 23 let), zcela nová tvář.
  Zajímavá postava je Američan Brandon McNulty (21 let, Rally UHC Cycling), dnes 21. místo, který je skvělý vrchař, letos dominoval na Kolem Sicílie, kde v poslední 4. etapě byl cíl na Etně.

 6. Musím se na dálku omluvit Tomáši Kalojírosovi – drží se ve Slovinsku jako jediný ze Sparty docela dobře

 7. Tom Dumoulin kvůli zranění kolene z Gira nepojede ani Tour.
  Pro něj zatím smolná sezona a pro nás fanoušky ztráta jednoho ze superfavoritů na vítězství. :-(

 8. Hirtak {yahoo}
  Křižák ztratil 1’38“ na Bernala, to není nic hrozného, do Tour stale 2 tydny, uvidíme ještě zítra a v nedeli {unsure}
  Moc líbilo se mi, jak prijizdelo do cíle prvních cca 50 kluků po jednom / dvou / trech, to jsem dost dlouho nevidel, tedy hezky selektivní kopec {good}

 9. Ten komentátorský analfabet na STV2 udělal z operace Aruho nožní tepny operaci srdeční aorty… {yahoo}

 10. Alex forever

  No, i tahle bída, co Roman předvádí, mu stačila na posun vpřed do TOP 30 {yahoo}

  Příloha: GC

 11. Hirťák to má rozjeto na GC ale zítra potřebuje najet náskok na ostatní, nejlépe na Gotthardu odjet s Bernalem a je vymalováno na bednu. {bye} . Reálně ale tak top5 by být mohlo.

 12. Alex forever

  Kleklo mi to zrovna když přijížděli do cíle lidi mezi 10. – 20. flekem. Byl tam Roman?
  Pokud ne, pak je asi forma na TdF totálně v kelu {negative}

 13. Roman cca +2 minuty. Jinak mě fascinuje ten domácí tým, jsou skvěle připravení a v každé etapě jsou vidět.

 14. Alex forever

  Do prdele, proč neukazujou balík? Zdálo se mi, že je tam v popředí Roman {scratch}

Leave a Reply