Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

10 430 comments

 1. Alex forever

  Kretén režisér! Milion záběrů ze všech úhlů na Bernala a pak jen vteřinovej prostřih do skupinky, kde se bojuje o další pořadí :-¤

 2. Alex forever

  No a je hotovo – Bernal je jinde, než všichni ostatní…
  Ale vzadu startuje Honza! Pozor!!! {bomb}

 3. Alex forever

  Na pohled moc pěkná silnička, parádní serpentiny. Ale jet je, tak mám asi žaludek až v krku {devil}

  Příloha: Švajc

 4. Alex forever

  No, Mas pěkně krásně! Honza jakoby chtěl jít po něm, ale posadil se zase a počkal…

 5. Alex forever

  A Hirťák už vykukuje skoro na špici balíčku {good} Půjde do toho, to je jasný!

 6. Alex forever

  Takovejch lidí ještě v balíku a Roman nenávratně v řiti? Vidím dobře? {scratch}

  Příloha: Balík

 7. Nikdo z DD už v balíku není, 8,7 km před koncem

 8. Alex forever

  Takže dneska chtěl vyhrát ten druhej klučík {yahoo}

  Příloha: Klučík

 9. Švýcar Gino Mäder (Team Dimension Data) ve vedoucí skupině nebude žádný nazdárek, ve 22 letech na PCS rankingu 264. a na UCI žebříčku 172. {good}

 10. TdS: Ten cílový kopec dneska je brutální utahovák. Už se těším na ta „jatka“ v posledních kilometrech {devil} . Mají kliku, vítr jen 1 m/s a spíše do zad :-) .

 11. Palawan:
  popisuji, co je vidět na fotce, jejíž odkaz (https://www.instagram.com/p/By8f_iKiI6K/) jsi zmínil výše {rolleyes}

 12. A zase nechávají na Švajcu nebezpečně s náskokem skupinu tentokrát i s jezdci kteŕí nemají ztrátu v GC, takhle ten Honza etapu nevyhraje. {whistle}

 13. Alex forever

  Tady je Romanovo vyjádření v češtině {bye}

  Příloha: Křižák

  • Snad Roman formu vyladí na maximum a bude na Tour schopen bojovat o přední pozice. Hodně štěstí {yes} !

   • Tour začíná 6. července, to je za chvíli. Jestli jel Křižák naplno (špatný den neměl, to by spíš řekl), tak to na Tour nebude dobrý. Jediná naděje je, že blafuje. Osobně si ale myslím, že nebude štěstí pokoušet.

    • Cokoli předpovídat si fakt netroufnu. Roman má obrovské zkušenosti. Zamlada jel párkrát TdS na výsledek, který sice udělal, ale vzalo mu to energii, která mu na Tour možná chyběla. Podle mě ví zcela přesně, co dělá a proč to dělá. Spíše než o jeho formu mám obavu z pádů, které v tak početném poli a speciálně na TdF napáchají často velké škody.

    • Taky přemýšlím, jestli blafuje a má to dobře spočítané, že forma přijde v pravou chvíli, nebo je na tom tak špatně. Před svou nejlepší Tour 2013 už ve Švýcarsku lítal a skončil třetí, ale zdálo se mi, že na konci Tour už mu odcházely síly. Zase v roce 2016, kdy skončil desátý, si stěžoval že to není ono a že udělal v přípravě chybu. Je dost zkušený na to, aby si to dobře spočítal a vyladil formu.

    • tvs91:
     Co nám zbývá jiného než doufat v to nejlepší. Roman vždycky trénoval hodně (někdy možná až příliš), letos určitě taky dřel. Jistě, je to dost problematický příklad, ale např. Andy Schleck byl na TdF 2011 druhý a na TdS devatenáctý. První opravdu těžká horská etapa na Tour se jede až 11. 7. (za 20 dnů).

   • Takto to šlo dřív, někteří ty závody před Tour jako třeba švajc jezdili jen jako lepší trénink, proto taky Roman tam býval tak dobrý, jelikož nebyla taková konkurence. To už ale několik let neplatí a kdo není tady v top formě, na Tour nic moc neukáže. Oni totiž všichni ti co jsou teď vepředu do Tour taky ještě vyladí. Já jsem taky před nějakým dnem začal doufat že by mu to letos mohlo sednout, ale včera mi sklaplo a raději se nebudu trápit zbytečným očekáváním. Ten strop co Roman měl už prostě je níž. A pokud ani nemá nějaký ten vysokohorský trénink tak s ohledem na poslední tři horské etapy Tour je jeho jízda na pořadí nereálná. Akorát se to asi bojí říct zatím do médií.

  • Pořád dokola. Tahle Tour je jedna z posledních šancí. Fandím mu, mrzí mne to. Snad teď ten zázrak opravdu nastane.

 14. „went not as expected but was an other good day in suffer mood to get the body used to the intensity“
  https://www.instagram.com/p/By8f_iKiI6K/
  {unsure}

Leave a Reply