Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

10 431 comments

 1. Myslím, že Roman nám teď řeší otázku zda se dá připravit na GC na GT bez vysokohorské přípravy….

 2. Enric Mas se dnes možná celkem zbytečně připravil o lepší výsledek svou nedočkavostí, zaútočil zbytečně brzy. Na Tour bude určitě „nebezpečný“. Bernal naopak zrychlil ve „správné chvíli“ a navíc mu to kolegové skvěle rozjeli a připravili. Docela mě bavila vzhledově „asymetrická dvojice“ Pozzovivo & Dennis.
  A vtípek nakonec – Viviani dnes se Saganem drtivě prohrál.

 3. Bernal {devil}
  Hirt skvěle {good}
  Dennis již v 2017 avizoval, že chce pokoušet GC, v 2018 mu to na Giru nevyšlo, uvidíme, jak jeho přerod vyjde, Švýcarsko zatím od něj výborné, ale stále to není GT.
  Křižákovi to prostě nejede, samotného ho to musí štvát nejvíce, příčinu snad zanalizuje. Od Tour nemám od něj žádná očekávávní na GC, ale relativně „klidně“ etapu může z úniku získat. Z hlediska budoucnosti. Příští rok v 2020 pojede o novou smlouvu, velká výzva Tokyo. Navíc chce dle vlastních slov dalšíc 4 roky ještě závodit. Tedy, já Křižáka neodepisuji, loni Ardeny a MS velmi dobré, letos mě může pouze překvapit a na budoucnost se těším, no, možná jsem Don Quijote B-)

 4. Tak po zítřejší časovce při normálním průběhu, se dá čekat, že Honza Hirt udrží 5. místo v CG, skočí ho sice Benoot, ale on by mohl skočit Pozzoviva a Mas je daleko.
  Za mě dobrý {good}

 5. Skvělé je, že Hirťákovi drží koleno (aspoň doufám), které ho na Giru týralo. Byla by velká škoda, kdyby nemohl svou parádní formu uplatnit i v další části letošní sezóny.

 6. Jedinej, kdo může sebrat vítězství Bernalovi na Tour, je Dave Brailsford.

  Jinak dneska jeli Pozzovivo, Rohan (ten mě překvapil nejvíc) a Hirt skvěle, ale Bernal, to byla jiná dimenze. To bylo jak Indurain v roce 95 na Tour na La Plagne.
  https://www.youtube.com/watch?v=fhJUIBqBQ_k

 7. Nadherna etapka, Propast mezi Romanem a spickou vsak stale vyraznejsi {cry} Dennis hodne prijemny prekvapko {bomb}

 8. ad dnešní 7. et. TdS: Jsem zvědav na lidi jako Mas, Benoot a Konrad, co předvedou na Tour. Dnes dobrá práce, nějaké šance mít budou. Pokud dostanou možnost jet na sebe, což je u Mase téměř jisté. Aru Tour prý nepojede. „Vrací se některé staré páky“ (Roche, Betancur, Špilak). Stejně jako včera dnes velmi dobrý Kämna. Opravdu krásná etapa {thumbup} .

 9. Parádní špektákl dnes na TdS cílový krpál byl skvělý, navíc ta dlažba {negative} . Mnohem lepší než totální nuda na Dauphiné. Dennis neuvěřitelně dobrý (182cm/72kg, čumím). Zítra časověnka, teoreticky je asi jasné, že Bernal si případnou ztrátu žluťáka v neděli vynahradí a celkově je favorit č. 1 na celkové vítězství. Roman vypadal v cíli hodně zdeptaně, škoda.

 10. Alex forever

  Kua a Pozzovivo přeskočil Honzu v GC, takže nakonec pátej flek… Škoda, ale i tak je to super výsledek!

 11. Alex forever

  Roman -3:59 min., právě dorazil do cíle… {scratch}

 12. Alex forever

  Nicméně v GC se nic nezměnilo… dojeli vlastně tak, jak byli seřazení za sebou (až na Pozzoviva) {scratch}

 13. Perfektní Honza, jeho první top 10 na WT závodě se blíží.

 14. Alex forever

  A Honza nakonec pátej na lajně! Výborně! {heart}

Leave a Reply