Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

10 433 comments

 1. Dobré ráno, pánové. Jsem má místě a chci se zeptat, jestli tady mohu trochu respektovat, než to dnes začne. Miluju ten klid před bouří, už jsem prolezl repo, tak bych vám sem hodil pár fotek těch krásných strojů. Hm?

 2. Dovolte mi vsuvku z jiné disciplíny. Sledujete někdo RAAM – Race Across America? Dneska by měl do cíle dorazit Dan Polman, zbývá mu necelých 300 km z celkových 5000.

  Pokud jste o Danovi neslyšeli, tak je to mj. držitel českého rekordu ve 24hodinovce, když před pár lety ujel na Slovakiaringu 911 km. Teď v Americe dává přes 400 km denně, zato ale už deset dní v kuse.

  S trochou štěstí chytnete dojezd do cíle živě na jeho FB stránce.

 3. https://www.roadcycling.cz/clanek/benoot-nejspis-opusti-lotto-soudal:
  Benoot má prý nabídky od AG2R La Mondiale, Movistaru, Cofidisu, Sunwebu a INEOSu. Tak snad si dá „do nosu“.

 4. Dotaz na „materiálové“ experty:
  Kdy se objevily řídítka (na silničkách) se zploštělou horní trubkou? Já si toho všiml až letos a moc se mi to líbí.

  • Alex forever

   Orle, je to už poměrně stará záležitost, počítám minimálně 10-15 let? Možná i dvacet… Prostě s masivním nástupem technologie karbonu, no {scratch}
   Ale vzhled není všechno, důležité je, aby to dopbře „padlo do ruky“. Takže například já si je nepořídil, pořád se mi líp drží klasické „kulaté“ berany.
   Výhodou pro ty, kterým se to drží dobře, je skutečnost, že si mohou o tu plochou část docela pohodlně opřít dlaně, když zrovna nemakají naplno. Ale to já klidně oželím :-D
   Jinak s otázkami tohoto druhu se přímo obracej na zdejšího slovenského děda Vševěda – petersolberg, či jak si tento údajně nejlepší přítel Petra Sagana přezdívá, všechno ví, všechno zná a co nezná, to se určitě brzo naučí {devil}

 5. Křižák
  „The boys of @teamdidata looked well after me but still a lot of work to do before @letourdefrance“
  https://www.instagram.com/p/By-twCzi167/?hl=cs
  {scratch}

 6. Alex: Tak to je svatá pravda pravdoucí, na to jsem úplně zapomněl … {rolleyes}

 7. Alex forever

  Tuhle grafickou prezentaci profilu TdF jste už viděli? Tedy ono je to na steephillu na tři části, ale já to „zdrcnul“ do jednoho obrázku.
  Jsem v práci a mám k dispozici jen „malování“ ve Windows, tak se omlouvám za amatérismus {devil}

  Příloha: TDF

Leave a Reply