Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

3 368 comments

 1. „Not the best start into the #ardennesclassics but also not too bad. Good that at least @gaspa8r was bit closer to front“
  https://www.instagram.com/p/BwXNuKxnjaF/?hl=cs

 2. MVDP a Corendon.
  Nedávno jsme resili, proč má kontrakt az do 2022 nebo do 2023.
  Vcelku logiku dává do 2020 kvůli ambicim na vítězství v MTB na olympiádě v Tokyu.
  Teď mě napadlo, že možná mají ambici na WT tym?

 3. Tak nám začíná doba Vanderpulovská. Klasikáři se musí modlit, aby byl co nejdéle na CX a MTB…

 4. MVDP mašina {good}
  07. (06. až 10.) Gasparotto 12″
  15. (11. až 22.) Křižák 18″
  27. (23. až 32.) Vakoc 23″
  79. (74. až 88.) Turek 8’35“
  https://www.procyclingstats.com/race/brabantse-pijl/2019/result

 5. Alex forever

  {bomb} {bomb} {bomb} Mathieu z první figury nedal nikomu ani čuchnout! Whow! {bomb} {bomb} {bomb}

  Příloha: Pyj

  • PetrH.Senov

   Tak snad krom 100m neslezl poslední kilák a půl že špice a stejně je natvrdo omastil. Ten chlap je neuvěřitelný.

  • Ted jsem to zkouknul a {bomb}
   No tek kluk ma talent {beer}
   Toho si privezt na LBL na kilak, tak nevim nevim. Maj vsichni letos jeste kliku {beer}

   • Alex forever

    Po Woutovi na Pekle severu se i druhej „zobák“ pěkně předvedl, všechna čest {beer}
    Myslím si ale, že na každého borce existuje nějaký „utahovák“ a určitě bude nějaký i na Poela. Nebude vyhrávat furt, staří psi si ho podají, tomu věřím. Musí je neskutečně srát {devil}
    Pro nás, diváky, je ale velké oživení, jak tihle dva závodí. Ač je to k nevíře, dokážou ten „full gaz“, na který byli zvyklí jezdit hodinku v terénu, aplikovat i v závěru pětihodinového závodu na silnici. A ne jen pár kilometrů, klidně i pár desítek kilometrů!
    A to je fakt {bomb}

    • PetrH.Senov

     Jasně, stejně jako to dali sežrat Spartakovi, stejně jako to dali sežrat Saganovi, ale tenhle frajer nás bude bavit.Vždycky, když se objeví někdo dominantní, tak soupeři hledají způsob jak mu to znechutit a praví šampioni se poznají podle toho, že takové období dokáží překonat, a když se jim to podaří, tak se sice soupeři snaží dál, ale frajeři už mají v balíku respekt a to je mnohdy víc, jak sebelepší mančaft kolem.

    • Alex forever

     Petře, píšeš mi z duše {mail} {beer}

    • Me prijde jak Eddie 2.0 :) {devil} {beer}

 6. Alex forever

  A teď je asi hotovo – Wellens, Van der Poel, Alaphilippe a Mathews dojeli a pak setřásli Impeyho – balík už asi nemá šanci!
  Krásnej závod, přátelé {good}

  Příloha: Pyj

 7. Alex forever

  Do cíle „Brabantského pyje“ necelých 30 km, v solidním nástupu je právě Daryl Impey, jinak čelo ovládá QS – asi pro Alaphilippa {rolleyes}

 8. Jarlinson Pantano (Trek – Segafredo) pozitivní na EPO. Špička ledovce.

 9. vidím dobře, že na právě probíhající Tour of Turkey není ve startovní poli ani jeden Osman?

 10. na tiz cycling běží pokus o světový rekord v hodinovce – Victor Campenaerts

  • Uf, no složité rozhodování to bude. Pokud přestoupí, bude to chtít tým kde alespoň dva borci mají na to být s ním až do závěru těchto těžkých závodů. GVA na to letos doplácel dost že tam byl sám, když měl Osse ve formě byla to jiná káva. Já bych asi hlasoval pro to aby zůstal. S Lampaertem jako belgickým lídrem by se nějak porovnal, Senechal s Asgreenem tvoří takovou tu dvojici nebezpečných závodníků v pozadí. Hlavní je to co teď bude říkat o budoucnosti Gilbert a Jungels.

  • Ty jo, třeba Mackem zmíněné SKY (INEOS) mě vůbec nenapadlo, ale Štyby by tam byl snad kostkový lídr a ten tým taky není úplně marnej. Van Baarle, Rowe, Stannard, Doull, k tomu případně aj Kwiatek či Moscon jako další hrozby… Bude to zajímavé rozhodování, ale konzervativní Štyby podle mě stejně zůstane u podlahářů a rozhodování možná vůbec žádné nebude, pokud Lefevre předloží nabídku.

   • zdenda_hobík_

    Je to opravdu hodně složitý, ale počítám, že Zdendovi jde o monument, a le tedy otázka, zda v jiném týmu má větší šanci ho vyhrát. Je nepravděpodobné, že by QS nějak svoji sílu ztratil, takže je bude muset porazit. Možná, že je větší šance s nima vyhrát.
    Zůstane. {rose}

    • Taky myslím, že spíš zůstane.
     Sky je zajímavá představa. Ale i tam může napřesrok třeba přijít forma na Rowa, vyhraje nějakou menší klasiku a už bude v britském týmu protežovaným jezdcem on.
     Gilbert bude cílit na San Remo a na kostkách už nemusí být v top formě. Lampaert má horší palmare a pořád mu kousek chybí (jo, může se to rychle z pohledeu Lefevera změnit) a Jungels snad půjde po jiných závodech. A Evenepoelovi to doufejme ještě bude chvíli trvat, než mu Zdeněk bude domestikovat na monumentech.

    • … palmares

    • A toho Gira je teda fakt škoda. To bych z pohledu Zdeňka vyčítal DQS víc než taktiku na klasikách, s tou musí být (nerad) srozuměn, ale tohle mi přijde jako zbytečný… jak to sakra napsat slušně… výšplouch? {wacko}

    • A už je to Giro definitivní? Na PCS v odhadu startovky Štyby sice není, ale je tam třeba Keisse, který však teď byl na operaci s loktem.

    • Tak definitivní asi bude až 10. května, do té doby se může stát cokoli. Vycházím z toho, co Zdeněk říká v tom rozhovoru výše. Startovka na PCS víc než 3 týdny před startem je asi spíš taková křišťálová koule.

 11. No a co ten Roman? Už zítra startuje na Brabantském šípu, ani nevím jestli to někdy jel. Vůbec nevím jak na tom zatím je po tom nic moc jaře zatím, tak bych byl opatrný a doufám alespoň v jedno umístění v top 10 v těch větších závodech. A jede zítra i Vakoč a Dan Turek.

 12. Maďaři našli asi peníze. Včera zveřejnili pořadatelé Gira, že příští ročník odstartuje v Budapešti!!! Pro nás z ČR velmi malá vzdálenost. {yes}

Leave a Reply