Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

10 074 comments

 1. Panove opravdu jsem si myslel, ze Honza je horsi casovkar, ale dnesnim vykonem si vylozene rekl o dobrou smlouvu z pohledu jezdce na GC a uz je jedno jestli to bude Astana nebo jiny tym. On kdyby ji nakonec jeste trochu potrenoval tak by nemusel byt vubec spatny. {yahoo} {good}

 2. Alex forever

  V interní konkurenci DD skončil Roman, lídr týmu, na 6. místě {negative} {negative} {negative}

 3. ad Bernal: Připadá mi fakt silný fyzicky i psychicky. Skoro bych řekl „zázračné dítě“. Dnes to nandal i řadě specialistů. Jak to ten klučík asi dělá {wacko} ?

  • Možná je jak Quintana o víc než 5 let starší než uvádí :-)

  • ??? No když se to napíše takhle… :-) Ale když se napíše, že s většinou specialistů prohrál a skončil 11. se ztrátou 38 sekund, tak to zázračně nevypadá. To jsme už od vrchařů zažili v časovkách daleko lepší výkony časovkách. Například jistý Christopher Froome, že, párátko, flusem bys ho přerazil a jakej je to časovkář.

   • Bernal měl dnes v ITT o 19s horší čas než mistr světa, ztrácel 1s na každém kilometru. Pro mě neuvěřitelné. Dennis možná vrchařským tréninkem snížil svůj „časovkářský potenciál“.

    • Ty máš nasazený nějaký brýle, který selektivní filtrují informace? No nic…

     Zrovna na základě tohoto výkonu naznačovat doping, to mi přijde fakt hodně ujetý. A zase to překroucení…ano, ztratil 20 sekund na mistra světa, který ale dnes byl 6. a ztratil 19 sekund na vítěze. Ta časovka měla 19,2 km, ne 50 km. Dennis se soustředí na celkovou klasifikaci, krom toho včera mohl jít do červených mnohem víc, než Bernal.

    • Dj.Tj.: O dopingu jsem nenaznačil ani „ň“. Asi jsi „jasnovidec“.

    • Alex forever

     Orle, prď na něj. Takhle štěká furt, příjemný nebo alespoň indiferentní příspěvek z něj vypadne jednou za uherák – s těmi hádavými tak v poměru 30:1 a míň {negative}

    • Alex forever: :-)
     jsem OK a v pohodě;
     Lampaert nemá vliv vůbec na nic, v „kategorii elitních jezdců“ (z pohledu GC) byl Dennis dnes první a Bernal druhý (!!!!!!!). To je neuvěřitelné a pan Dj.Tj. tomu bohužel nerozumí {rolleyes} .

   • O istom Froomovi sme v jeho veku 22 rokov ani nevedeli, treba porovnávať porovnateľné.

    • Dobrej blábol. Bernal ale taky v časovce nebojuje o vítězství s nejlepšími specialisty. Krom toho Froomova výkonnost v té době byla ovlivněna tím, že začínal v Africe a měl nějakou nemoc, ale to v podstatě není podstatné. Froome byl dost výjimka, co se nástupu výkonnosti týká. Treba zapojit hlavu.

    • Hlavu mám zapojenú a na rozdiel od tvojej aj funguje. Porovnávať Bernala s Froomeom je skutočne blábol.

 4. Bernal výborná časovka. Honza paráda, že neztratí ani flek sem fakt nečekal. Škoda že nebyl vůbec v záběrech. 9 sekund od pódia, může to vyjít. {good}

 5. Alex forever

  No, pánové, kteří tak rádi tipujete – škoda, že jste to včera nezkusili {scratch}
  Kdo z vás by vsadil na vítězství Lampaerta? {devil}

 6. Dívám se na STV a je to neuvěřitelné představení komentátorů. Když jede Sagan a je to na čt, komentátoři mu fandí, mluví o něm hodně… Na STV o Hirtovi nebo Kreuzigerovi téměř ani zmínka. Kdybych neviděl, neuvěřil bych.

  • Ta disproporce je zajímavá. Teď je otázka, co z toho je vlastně správně. Podle mě je logický spíš přístup Slováků. A fandění Saganovi na ČT je podle mě naprosto proti logice i pravidlům sportovního komentování. To už můžu fandit i Rakušanům a Maďarům – s nimi jsme kdysi měli taky jeden stát.

 7. Tak paráda, 23:11, opravdu nakonec lepší než maličký Ital. Skočil ho Benoot, takže těsně 5. Fakt jak říkal v rozhovoru na idnesu že jel konečně časovku naplno po pěti letech. Super.

 8. Bernal uhájí 1. místo v GC. Je to asi fakt šampion.

 9. Alex forever

  Když koukám, jak to pekelně tlačí před sebou Dennis, a přesto prohrává o 12 vteřin s Lampaertem, smekám před Belgičanem!

 10. Skvele Hirt, na úrovni Masa, stratil iba sekundu na Bennota {bomb}

 11. Hirt to má za sebou ztrata na Lampaerta : +1:14 zatim 31. pozice cas stejny jako Mas a vterinku horsi nez Benoot {good} {good}

 12. Alex forever

  Aspoň že Honzu BUDOU MUSET ukazovat {wacko}

 13. Alex forever

  Každopádně se opět ubezpečuji, že ve švýcarském TV týmu SRF2 jsou totální zmr.i :-¤ Mnohaminutové záběry na jejich borce, ale Romana neukážou vůbec? Bývalého vítěze tohoto závodu a lídra svého týmu?
  Kurvaaaaa už {negative}

 14. Pan Hirt

  1. Naživo je to neskutečná šlacha.

  2. Rozjíždí se v úplně brutálním tempu. Ta motivace je tam vidět. Snad to vyjde na bednu!

  Příloha: 20190622_162743

Leave a Reply