Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

7 939 comments

 1. Bernal a Pinot dnes pár vteřinek k dobru

 2. Alex forever

  Křižák je po dnešku pěkně krásně už na 37. místě s minimální ztrátou na TOP20… a vlastně i na TOP10 {bomb}
  Ale, chlapi, fakt mi vrtá hlavou ten trojlístek ve studiu ČT Sport. Oni se o Romanovi VŮBEC nezmínili (pokud jsem to náhodou nepřeslechl), a to nejen na trati – ač ho zabírala kamera – ale ani v cíli. Mluvili o všech ostatních, ale o JEDINÉM ČECHOVI v balíku, kterej navíc přijel na krásné pozici společně s ostatními lídry, neřekli ani slovo {wacko} {wacko} {wacko} {wacko} {wacko} {wacko} {wacko}
  To není normální, nikdy se to nestalo {negative} Za tím něco musí být… {scratch}

  • Tak pozicne dnes Roman {bomb} .
   Tak snad se mu poradne rozjedou nohy a bude nam delat radost i v horach. {devil}
   Tak treba byli v zaveru tak paf z kousku Juliana, ze se jim Roman vykouril z hlavy. {yahoo}

   • Alex forever

    Radime, kdyby jednomu z nich, OK. Může se stát. Ale že si na něj během etapy nevzpomněl ani jeden? {wacko}
    Jindy to bylo pořád: „Dobrý, Roman tam je!“ popř. „Roman si vystoupil…“ atd. Dnes ani ťuk – nikdo z nich! :-¤

    • At klidne mlci na vzdy, kdyz tam Roman bude ve vterine s hlavnimi favority {yahoo}

    • To je jen způsobeno tím že jsou to špatní komentátoři, nic jiného bych v tom nehledal.

    • Stanley.88

     Ve srovnání se Slovákama a jejich kadencí slova Peťo Sagan 300x za přenos to je rozdíl, pravda. Ale ne, i tak zlatej Jílek přes tohle „pochybení“.

    • Alex forever

     @ Stanley.88: kdybychom my měli takovou superhvězdu, jako mají Slováci v osobě Sagana, asi bychom se chovali stejně. Rozumím Ti, že když posloucháš jejich komentátory, přijde Ti to trochu kách, ale oni to tak cítí a já na tom nevidím vůbec nic špatného.
     Když hrával Jágr ve vrcholné formě v NHL, tak jeho jméno skloňoval celý svět – a jak se nám to dobře poslouchalo {devil}
     Proto si myslím, že DALEKO horší je to, co dnes předvedli naši borci Jílek – Svorada – Tesař :-¤ {negative}

    • Ještě že mají DD žabičkově zelené helmy. Roman je větší, tak se dá z přední kamery dobře sledovat. ;-)

    • Stanley.88

     Alex: Chápu i tvůj pohled. Já Saganovi samozřejmě taky fandím, ale někdy je to fakt přehnaný..Naši komentátoři se prostě nechali unést, pozapomněli, což by se stávat nemělo..

  • Taky jsem si všiml, především když v závěru byl záběr na čelo balíku a jeli tam vedle sebe Roman a EBH. Ale uvidíme, nemyslím si, že to byl záměr, ale příliš se zaměřovali na favority dojezdu. Určitě Svorada patří mezi lidi, kteří se pohybují i okolo Romanových projektů, tak bych ho nepodezříval, že ho schválně nezmiňuje.

   • Alex forever

    @ rkondor: U Svorady by mne to zamrzelo nejvíc {cry} Je to borec, který u mne má za suverénní vítězství v závěrečné 20. etapě TdF 2001 v Paříži na Avenue des Champs-Élysées nadosmrti kredit největší superhvězdy!
    No a Tesaře si taky moc považuju, byl to skvělej cyklista, kterému v roce 1993 chybělo fakt málo k zisku titulu amatérského mistra světa v norském Oslo. Viděl jsem to v přímém přenosu a pamatuji si to drama dodnes. Taky proto, že tehdy vyhrála nastupující superhvězda – Jan Ullrich!
    Jo a jen tak mimochodem: mezi profíky tehdy překvapivě vyhrál Armstrong před Indurainem a Ludwigem! Byl to prostě šampionát jako hrom!
    A právě proto, že jsou Svorada s Tesařem takové hvězdy, nemůžu pochopit, že dnes tak „zasklili“ Romana {scratch}

    • PetrH.Senov

     Alex: nic bych za tím nehledal, je začátek Tour, první pořádná etapa a všichni natěšení na to co bude, navíc Ala dneska na pána, takže taky jsem si na Romana dneska skoro ani nevzpomněl….. B-) Jančí je profík dodnes a věřím, že zrovna on by se i nad případné neshody nebo antipatie s přehledem povznesl.

    • Alex forever

     OK, uvidíme, uslyšíme, Petře {devil}
     Myslím si, že se našli i další, kteří měli z komentáře podobný (a možná ještě horší) dojem a nedivil bych se, kdyby to někdo napsal mejlem nebo zavolal přímo do redakce ČT Sport – stává se to často.
     Takže snad bude ode dneška i po této stránce všechno jinak {beer}

 3. Tak Matthews si dělal vtipny alibi pred TDF…a tlustej Sagan dnes v kopeckach nevypadal vubec spatne :-D

 4. Stanley.88

  Aru minuta ztráta na favority, Zakarin 3,5 minuty..

  • Zakarin jede na etapy…spíš až třetí týden,na Tour se vubec nechystal

   • Alex forever

    @ bbernard: Nechci Tě ranit, vím, že jsi se Zakarinem vlastně skoro příbuznej (= vtip {beer} ), ale nemyslím si, že by zrovna tenhle týpek dobrovolně vycouval z pořadí – zvláště když jede s jedničkou týmu na zádech a všichni o něm mluví jako o lídrovi stáje…

    • samozřejmě by dobrovolně nevycouval…ale podle mě a toho co jsem okouknul na jeho stránkách ještě 25.6. netušil že nějaký Tour pojede
     i v časovce nakonci těžce vlál..a včerejšek byl důkaz že není ideálně připravený(pokud tam nebyl pád ,což ale nikde neprezentovali)
     kaťuša přišla o Kittela který měl být jasná jednička, chtěli dát šanci Boswelovi a Navarovi na etapy,bohužel všichni tři jsou mimo hru…Demol(sportovní řiditel) o Zakarinovi řekl že po pár etapách uvidí jestli má GC smysl ,( kromě něj v týmu jen Goncalvese který může být k ruce do hor..a to s velkým otazníkem) jinak se bude soustředit na etapy,stejně jako Pollit.Jako lídra ho prezentují to ano…když se mrkneš na jejich sestavu tak koho jiného..?

    • Alex forever

     Jojo, je to tak. Přesto ho tady několik lidí tipovalo do první desítky {wacko}
     A propós, já ve svém tipu zapomněl na mého velkého oblíbence Landu, což mne velmi mrzí {cry}

    • Tak já na Landu nezapomněl a čekám od něj velké věci… ;-)
     ale jen na okamžik se vrátím ke Kaťuši…začal jsem ji sledovat a vcelku i fandit za dob Rodrigueze,Morena,Kristoffa,Paolliniho,Carusa,Špilaka tak okolo 2012
     ale ta současná skladba týmu to je zoufalství…když někoho koupí na pomoc do hor buď je to neviditelný Boswell nebo vyšeptalý Kiserlovski ,Zabel s Hellerem a Porsevem po konci Paolliniho rozjížděli Kristoffa…bez větších problémů…a viděl jsi je s Kittelem..? zoufalý teda hlavně ze strany Kittela.
     A dál jedinej dobrej nákup za poslední roky byl Pollit, jinak nevím jak to vybíraj ani svýho Kolumbijce si nedokázali ulapit…vůbec se nedivým že spějí k zániku

 5. Mam strasnej problem rozpoznat v DD dresy Romana {wacko} byl to on kdo pomahal Hagenovi v zaveru? Jinak naadherna etapa, Julian je strasnej bourak {bomb}

 6. Jede se teda pěkně tvrdě, všichni sprinteři odpáraní v prvním kopci, Sagan dnes bude mít opět bodů plnou nůši.

 7. Pokud náhodou nevíte, na oficiálních stránkách Tour můžete sledovat, kde jsou jednotlivé jezdci.
  https://racecenter.letour.fr/#/livedata?theme=

 8. Je to jasné, vítr do zad a průměrná rychlost po prvních dvou hodinách je ~50.75 km/h.

 9. Ten Wiggo na té motorce, to je prostě boží.

 10. Dnes na Tour posledních 500m průměrný sklon 8%, to bude masakr (https://img.aso.fr/core_app/img-cycling-tdf-jpg/3/13056/0:0,960:683-960-0-70/bf191) {wacko} . Taže Alaphilippe, Valverde, Porte, Dan Martin, Caleb Ewan atd.

Leave a Reply