Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

5 662 comments

 1. Výborný rozhovor {thumbup}
  Štyby je myslím výborný „tmelič“ party, celkově to byla od nás skvělá podívaná {bomb}
  Btw. Dresy máme zkrátka nádherné a jsem rád že po hloupém experimentu se změnou barvy, třeba Rio 2016, jsme se k naší „klasice“ vrátili.
  https://sport.idnes.cz/roman-kreuziger-seste-misto-ms-innsbruck-cyklistika-p0f-/cyklistika.aspx?c=A180930_171957_cyklistika_dm

 2. A ještě chybí dodat, že Roman tímhle skvělým výsledkem stanovil nové nejlepší umístění českého jezdce na MS!
  Dosáhl také nejlepší české umístění v GT ( 5. na Giru i Tour) a co se týká umístění v některém z monumentů, tak tam je díky vítězství na Amstelu také nejlepší. Tady ale doufám, že ho Štyby dorovná.

 3. Ach ty křeče mohli jsme mít dva duhové dresy {cry} {beer} {devil}

 4. Celý ten šampionát byl krásnou oslavou silniční cyklistiky, marná sláva, kopce jsou a budou jejím kořením. Junioři, U23 i elita – nádherná podívaná, vzrušující cyklistika v úžasném prostředí (až na ty přelepené koleje v městě) plus další pozitiva (jako třeba Tomáš Jílek a jeho hosté ve studiu, počasí). Mám radost z Romana, šesté místo je skvělé, zasloužené, odpovídající jeho možnostem … a ostatní naši také fajn … vím, že nic nového nesdělím, ale mám potřebu to sem napsat. Raduji se z toho!

  • Valverdeho plně respektuji jako skvělého univerzála a je krásný jeho včerejší vítězný příběh, také pro 2 x 2.místo a 4 x 3.místo z mistvoství světa.
   Samozřejmě jeho upřímná radost a předávání medaile od Sagana byla super.
   Včera byl, pro mě bohužel neb všem 3 vepředu a nejvíce Křižákovi za nimi bch to přál více, nejsilnější a vyhrál zaslouženě.
   Jeho neochota pomoci v dané chvíli lepšímu v týmu, kupříkladu i na GT Quintana a Landa, mi však jeho gloriolu trochu kalí.

 5. zdenda_hobík_

  Teď jsem si to vychutnal ze záznamu, celých 120 km, krásná cyklistika {good}
  Mám pro Valverdeho slabost od té doby, co se vrátil po trestu za doping, takže velká spokojenost {good}
  Roman se ukázal, táhlá stoupání jsou jeho parketa a takovéhle stojky umí jet hlavou, utavil i Alaphilippa, což bych tedy nečekal {rose} Kolem Hirta jména, za která se nemusí stydět {bomb}
  Povzbuzení do další sezóny jak pro závodníiy, tak pro fanoušky B-)

 6. Já vim, že jste to tu už všichni napsali, že to budu opakovat, že to každej viděl, ale já to prostě dřív nestihl a nemůžu si pomoct :) Byla to nádhera. Po všech stránkách.

  Od perfektního pohybu našich, přes parádní počasí, trasu, neskutečný nástupy, Karla v úniku, Štybyho drtícího kiláky v čele pelotonu, Romana ve famózní formě, Hirťáka ždímajícího ze sebe všechno, až po tu totální cyklistiku směrem ke konci, masakr v závěrečném stoupání, holandskou stíhačku, mistra světa a diváky se slzama v očích či Peťa opravdu srdečně gratulujícího a dekorujícího svého nástupce (sic!) v duhovým trikotu.

  Budu dlouho vzpomínat :)

 7. petersollberg

  kvitujem dnesnu uroven debaty, ziadna monitorovacia hektika.

  preteky fantasticke, opat trochu zivelnost – aky to vynimocny jav v tejto uz vysielackovej dobe.
  trochu mi to pripomenulo roubaix pri vitazstve matta haymanna.
  fakt vyborny zazitok.
  pekny vecer vinsujem

 8. v TOP22 5 lidí z Astany, nejlepším jezdcem mimo WT 23.Ben Hermans z Israel CA, nejlepším kontinentálním jezdcem 54.Carl F.Hagen z Norska(od další sezony Lotto soudal). Nejlepším Africkým cyklistou 41.Merhawi Kudus.

 9. Jinak ještě řeknu můj osobní názor.
  Pře 5 lety ho o titul připravil Rodriguez, ale dneska se dočkal.

  • Milanek Underwood

   jo před pěti podrazil Purita a dneska se už dost natrénoval na účet Movie a nadopoval nikomu nikdy opravdově nepomohl a dnes opicím získal první titul Gratulujeme :-D

  • @ PavelK = zajímavé, já dodnes mám naopak Valverdemu za zlé toto mistrovství světa v 2013, jak se zachoval k Rodríguezovi, viz link níže {unsure}
   Navíc Valverdemu, ještě „přišívám“, možná trochu nespravedlivě, etapu Vuelty 2012 do Fuente De, kde Rodríguez přišel o vítězství na Vueltě na úkor Contadora.
   Rodríguez přitom předtím velmi věrně dříve sloužil jako domestik.
   Rodríguez nakonec nemá bohužel ani mistrovství světa a ani žádnou Grand Tour.
   Asi to je o úhlu pohledu fanouška, mě osobně zkrátka Purito byl / je sympatičtější než Piti {beer}
   https://www.eurosport.com/cycling/world-championships/2014/costa-edges-rodriguez-in-men-s-road-race_sto3943560/story.shtml

   • PetrH.Senov

    To Fuente De bych Valverdemu nevyčítal ani nepřičítal, tam tehdy zaúřadoval Contador a jeho pomocníci napříč balíkem, ale ten mistrák 2013 byl od Valverdeho jednoznačně podraz na Rodrigueze ve stylu „když to nemůžu vyhrát já, tak ty taky ne“. Ale ruku na srdce, podobné přešlapy má na kontě snad každý skvělý závodník historie (snad s vyjímkou Induraina :-) ), a i u Valverdeho budou časem převládat ty vzpomínky na to pozitivní…a tím nemyslím doping B-)

   • Já to právě vidím trochu jinak. Ve skupině byl jasně na spurt nejsilnější Valverde a přesto na něj Rodriguez nejel. Naopak nastoupil jednou Rodriguez, sjeli ho, nastoupil znovu a Costa ho dojel. Byl to právě Rodriguez, kdo si chtěl titul vzít pro sebe.
    Dobře, Valverde mu pak nekryl záda a nechal si tehdejšího týmového kolegu ujet, ale kdyby na to Purito měl, Costa by ho nedojel.

    Co se týče Fuente de. No tak to byla řeknu to kulantně sviňárna od Valverdeho alá majstrštyk, protože jak ho nechal sešrotovat a pak mu ujel. Pak ho potáhli Quintana a Intxausti a scházelo ještě pár stovek metrů a smlsl by si i na Contadorovi, to byla na jednu stranu ukrutná sviňárna, ale naprosto brilantně týmově a Valverdeho výkoností dokonalá.

    • @ PetrH.Senov & PavelK = jak jsem psal, je to o úhlu pohledu fanouška. Je opravdu zajímavé, jak stejnou věc vidíme rozdílně a tak to má asi u správných fanoušků být {unsure} U mě ve prospěch Purita mluví také to, že do konce kariéry již kýženou GT nevyhrál a možná nejvíce také to, že jsem po konci etapy Tour 2014 do Saint-Lary Pla d’Adet, sjížděl do údolí k autu, podobně jako „závoďáci“ k autobusům a sjížděl jsem s Puritem dobré 3 km prakticky bok po boku neb byla silnice ucpanější, když se silnice „otevřela“, zmizel sice v dálce, ale v mém srdci již zůstal {heart} Historku jsem zde již myslím psal, omlouvám se za její opakování.

   • Taky jsem měl radši Purita, ale to mistrovství 2013 bych Pitimu nevyčítal, resp. tam si oni neměli co vyčítat, jeli nakonec proti sobě oba, jak píše PavelK. Podobně Fuente De, Purita mi bylo hodně líto, ale Valverde tehdy jel tak, jak měl. No a včera jsem mu to v cílové rovince hodně přál.

 10. Dneska Roman parádně a moc mu to přeju. Mě potěšil dvojnásob, protože když jsem včera šel kolem Tipsportu, tak jsem si po dlouhých letech (naposled snad na hokej během Nagana 98…) vsadil. Na to, že bude v desítce 2 tisíce při kurzu 1:3 a na to že bude v pětce tisíc při kurzu tuším 1:16… První pětka těsně nevyšla, ale na desítku jsem mu fakt věřil a nezklamal…

 11. Varlevedle vyhrál díky Tomovi -,že je dojel si fšiml, až při platonickém nástupu dupamoulina, – nešáhnul na svoje dno, nesáhl si ani na dno pekla, šáhnul tam, kde ani smrt nebere, vyhrabal tam watu!!! Ale jandro 50 na 50 s pítrsem! velká gratulace!!!!

  Pavouku jseš šestej!!! to je pro mě duháč pro Tebe!!! DÍKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Gratuluji, a vyjadřuji upřímnou soustras 7mým a zbytku světa

 12. Jinak co dneska Saganofilové? To bylo keců jak je schopen přejet kopec a nevím co všechno a že jsem fake účet co píše hovadiny. {yahoo} Ale vlastně proč psát o někom, kdo v závodě vlastně ani nebyl.

Leave a Reply