Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

5 463 comments

 1. Alex forever

  Čerstvý příspěvek ze „vzpomínkových stránek“, kam se obvykle „chodím“ cyklistikou příjemně naladit, mne tentokrát zmrazil :-¤
  Zde je text, který se mi čte opravdu těžce (v příloze náhled fotek):
  Ryszard Szurkowski 4 násobný vítěz ZM, mistr světa opět bojuje s nepřízní osudu. Po nešťastném pádu, v červnu, na veteránských závodech v Německu, si poranil páteř a zůstal ochrnutý na všechny 4 končetiny. Ryszard je ale velký bojovník, nic nevzdává a věří, že se opět postaví na nohy a projede se na svém milovaném bicyklu. 72 letý bývalý šampión poctivě cvičí, bohužel jeho rehabilitace postupuje velice pomalými krůčky. Původně neměl v úmyslu informovat veřejnost o svých zdravotních problémech, ale nakonec se nechal převědčit svým dlouholetým přítelem a cyklistickým komentátorem Wyrzykowským, aby vyšel s pravdou ven. A tak polský šampión minulý týden udělil rozhovor “ Przegladu sportowemu”, kde sdělil všechny podrobnosti, včetně faktu, že jeho léčba už přesahuje finanční možnosti jeho rodiny. Od začátku jeho osobního dramatu jsou mu velkou oporou vedle rodiny, také jeho bývalí kolegové z reprezentace Nowicki a Mytnik. Po zveřejnění celého případu se k podporovatelům uzdravení Szurkowského přidaly také současné největší hvězdy nejen polského pelotonu Majka, Kwiatkowski nebo Włoszczowská. Věřím, že Ryszard s touto obrovskou podporou vyhraje i tento závod a znovu se posadí na bicykl.

  Příloha: Szurkowski

 2. Štyby by se měl představit v terénu. To by mohlo být zajímavé srovnání kluka ze staré školy s mladýma puškama.

  http://www.cyclingnews.com/news/stybar-sets-2019-sights-on-paris-roubaix-and-tour-of-flanders/

 3. Velogames 2018, celkové pořadí:

  1. Kmochacek – 63697
  2. Aleš – 62325
  3. Mike37 – 60206

  4. bbernard – 55820
  5. Palawan – 55499
  6. sulak – 54729
  7. ifcopifco – 54558
  8. bAdGer – 54112
  9. Mari32 – 53135
  10. Miki – 52806

  Kompletní výsledková tabulka:

  https://uloz.to/!SkBKR1YXfh92/velogames-2018-xlsx

 4. Sergei Chernetski z Astany do Caja-Rural, letos vítěz Arctic race Norway a 3.na WT v Číně, hodně zajimavej přestup.

 5. petersollberg

  bude tu teraz neustale okolo toho svojho hovna, co trapne vysral do prostred obyvacky, este teatralne tancovat

Leave a Reply