Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

10 433 comments

 1. Tak jako výsledek Romana asi ok, ale v souvislosti s tím jak zajeli ostatní GC závodníci je to takové nemastné neslané. Každopádně hlavní test přijde zítra. Velice pěkně to dnes zajel Uran, i Porte, Kruijswijk a Pinot nic moc neztratili.

 2. Ten jakejsi žlutej závodník mě prostě přijde trochu mimo realitu..a ne jen tento závod, protože to jak vysprintoval ten brdek 600m před cílem a za zatáčkou kde to byl mírnej kopec kde všichni do jednoho buď sedli nebo přehazovali on v tom sprintu pokračoval dál( a najel na 2.nejlepšího na 400m 10s?)…to nemá v nohách svaly? ale něco hybridního?

 3. Priznam sa, ze Alov vykon mi tiez pride moc, ale inak taka tradicna tour casovka kde casto GC borci porazaju alebo malo zaostavaju za casovkarskymi specialistami.
  Da sa to vysvetlit mozno tym, ze GC chlapci sa cely rok pripravuju hlavne na TDF zatial co casovkari musia byt pripraveny pocas celeho roka.

  A Ala {wacko} Sila zlteho?

  • Měl bych jiné vysvětlení: Na Tour nemáme žádného dominantního časovkáře specialistu. Měli jsme Kancla, pak Tonyho a teď ve světě vlastně ani žádný superčasovkář čnějící nad všemi GC jezdci není. Navíc nejel Dennis ani třeba Campanaerts.

   Žijeme v éře, kdy nejlepší časovkáři mezi GC jezdci v pohodě specialistům stačí: Dumoulin, Roglič, Froome, Thomas… Vezmte si MS v Bergenu – na stupních v ITT samí GC jezdci!

   Dominantní časovkář specialista prostě není. Kdysi v éře Kancla nebo Tonyho M. od nich dostávali GC jezdci i v ITT na Tour nálož. Třeba Tour 2013: Jediný Froome se vmáčkl 12 sekund za Tonyho a ostatní ztráceli minuty.

   • Alex forever

    Hune, kdyby zajel třeba 5. fleka se ztrátou na Thomase řekněme 40 vteřin, byli bychom všichni nadšení a šlo by mluvit o tom, že ho nadnášel žlutej dres.
    Jelikož ale jel o minutu rychleji a porazil všechny na hlavu – a to ještě naprosto nevídaně „lehkým“ stylem, tak prostě nevěřím, že je to čisté. Nevím jak, ale smrdí to na hony (ne na Huny :-D ) daleko…

    • Aha, pardon, tak to jsme si nerozuměli. Já reagoval na tu část „taka tradicna tour casovka kde casto GC borci porazaju alebo malo zaostavaju za casovkarskymi specialistami“.

     Alův výkon jsem ve svém komentáři neřešil. Též mi přijde podozrivý…

 4. Alaphilippe mimozemšťan, výsledky v ITT má solidní, „žluťák“ dává křídla, ale tohle nečekal asio nikdo.
  Křižák tedy 45. a 2’39“, za mě docela OK.
  45 ROMAN KREUZIGER 206 TEAM DIMENSION DATA 00H 37′ 39“ + 00H 02′ 39“

 5. Zatím to vypadá, že Roman klesne o dvě místa. Dostane se před něj Porte a Mollema.

 6. Alex forever

  Cože? Alaphilippe vede na 1. mezičase o 5 vteřin před Kruijswijkem a Thomasem? Tak tady něco není v pořádku, to není přece možné {wacko}

 7. roman samozřejmě nic moc, ale přitom ještě o trochu lepší, než jsem čekal :-D holt už od jeho časovky čekám jenom průsery :-D akorát teda plno lidí zajelo líp, než bych tipoval. ovšem raboň a jeho výslovnost jmen, to je taky vtipný. nejsem v tomhle směru puntíčkář, ale tohle už je trochu moc a navíc opakovaně každý rok :-D

 8. Tak druhou půlku Roman zajel dobře, poslední dobou jezdí líp ty roviny než kopce.

 9. Alex forever

  No na kopci má Roman přibližně – 1:30 a zatím kolem 30. místa…
  Z kopce pojede Křižák tradičně dobře, tak snad to nebude úplnej průšvih {scratch}

 10. De Gendt a Porte slušně vyrovnaně na prvních 2 mezičasech v pouhé 1 sekundě.

 11. Křižák na mezičase 7,7 km 34. s 12’16“ a ztrátou 48″ na De Gendta.
  Zde je možno ho sledovat online.
  https://racecenter.letour.fr/#/stageprofile?theme=
  https://racecenter.letour.fr/#/livedata?theme=

Leave a Reply