Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

10 431 comments

 1. hmmm, tak zatím snad nejzajímavější tour za posledních deset let :-) kéž by to vydrželo i dál. etapa parádní, plná příběhů a celková klasifikace otevřená, takže paráda. zaplatí za to někdo zítra? ta etapa taky vypadá výživně. roman dobrý, třeba se ještě víc rozjede a bude ztrácet o fous méně.

 2. Křížák zase neslanej nemastnej, nic moc umístění a velká ztráta. Pse dnes jela etapa tak, jak by mu maximálně mělo sedět a poslední kopec mu taky maximálně seděl. 10. místo je 4 minuty daleko. Snad se to bude už jen lepšit.

 3. Celou dobu jsem sledoval datacenter a poslední kilák Roman stahoval výrazně Arua, Mollemu i Masa. Škoda, že si vystoupil a zpomalil až tak výrazně bezprostředně po odpadnutí. No, co se dá dělat..

  • Sledoval jsem Křižáka online také a mně tedy přišlo, že si jel Křižák po odpadnutí celou dobu své tempo vůči čelu a narůstala ztráta poměrně rovnoměrně.

   • Vůči čelu určitě, já píšu jen vyloženě těchto jménech, kteří na tom na konci byli ještě hůř..Konkrétně za Aruem byl 2 km před cílem 200 metrů a v cíli jen o 50 metrů a 15 sekund. To je pro zajímavost. Btw. většinu toho kopce jel s G. Martinem, kterýmu ujel právě cca 2 km před cílem. Samozřejmě výkon to není nijak skvělý, spíše průměrný.

    • Top 20 v této konkurenci mi přijde jako velmi nadprůměrný výkon.

    • @Palawan ztráta 3:48. 3:48!!!

    • @ Dj.Tj = 3’48“ a 20.misto, čekal jsem to horší, dnes určitě nadprůměrný vykon, Planina průměrný výkon, špičkový vykon teprve přijde {bye}

    • čekat to můžeš vždycky horší, to není měřítko. Když Křížák podal velmi nadprůměrný výkon, jakej výkon podal Barguil + 0:38, Fuglsang +0:53, Porte +2:05, Mas +2:54, Quintana +3:24? Nebaví mě tohle tvoje slovíčkaření. Nebavíme se tady o startovními poli, ale o lídrech.

    • Alex forever

     Byl jsem celé odpoledne na kole a k televizi dorazil na posledních 5 km. Samozřejmě, že jsem koukal, kde je Roman – no, nejen že ho kamery neukázaly (což je pochopitelné), ale komentátoři se o něm až do cíle VŮBEC nezmínili.
     Ach jo {negative}
     Jeho umístění jsem se dozvěděl až z přehledu etapy v samém závěru etapy a pak na internetu z PCS.
     No a musím říct, že mne jeho výkon na Tourmaletu mile překvapil {rose} Zvláště když se podívám na jména borců, které nechal v tom kopci za sebou (viz. přiložený print-screen)…
     Spekulovat o tom, jestli jde nebo nejde Romanovi forma nahoru je zbytečné – prostě jde, a to tak, že hodně. Věřím, že se ještě od něj na této Tour dočkáme lepších výsledků!

     Příloha: RK

    • Alex forever

     Jo a myslím si, že dost velkou radost a pocit zadostiučinění musí mít Roman z toho, že skončil nejen první z DD (Kingovi dal asi 16 minut!), ale hlavně před oběma do nebes vynášenými miniborečky z Mitcheltonu – Adamovi dal 3 minuty a Simonovi ještě o 10 víc {devil}

  • No tak v tom je právě to kouzlo, oni se víc kousli, aby zůstali se skupinou a pak jim rychleji docházelo. Kdyby si vystoupili dřív tak jako Křižák, tak měli nejspíš před Křižákem větší náskok. Takže buďme rádi, že to bylo takhle.

 4. Dnes krásná etapa {bomb}
  Alaphilippe, loni sice získal „puntíky“, ale skoro mi dnes přišlo, že kdyby chtěl, tak by porazil i Pinota = WTF?!
  Buchmann dnes výborně, on dá nakonec top 5.
  Jsem zvědav zítra, buď si GC odpočinou a vyhraje únik anebo by to mohl být frontální útok, Pinot, Kruiswijk, Bernal.

 5. Teda wow wow wow pánové {yahoo} Už hodně dlouho nebyla celková klasifikace po 15. etapě talhle otevřená {devil}

 6. 20 ROMAN KREUZIGER 206 TEAM DIMENSION DATA 03H 14′ 08“ + 00H 03′ 48“
  {good}

 7. Wow, parádní etapa, Pinotovi to přeju. Krujswijk nenápadně a opět skvěle. Alaphillipe – nechápu. Jednou to celý vyhraje. To už je teď skoro jasný.

 8. Kruijswijk úúúúúúúúúplně v pohodě

 9. Sledujete někdo Romana? Je někde mezi Quintanou a Yatesem?

 10. Hezký, že motoman zabere tu grupu celou :-) (nezabere právě) Jako Nairo je moc hezkej kluk, zvlášť pro rodačky (nebo rodáky, aby někdo neřekl, že jsem nekorektní) z And, ale při sleování závodu má radši takový celkovější záběry než na Stonehenge face.

Leave a Reply