Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

3 368 comments

 1. píše Tomáš Jílek na twitteru: „Zajímavá novinka letošní TdF: zatímco vloni se v úvodním týdnu rozdělovaly časové bonifikace na prémiích před závěry etap, letos budou motivováni jezdci na celkové pořadí ještě výraznějšími časovými bonusy na 8 stoupáních.“

  plus odkaz: https://twitter.com/LeGruppetto/status/1118965003212742661

 2. Lehce offtopic, představení nového místa Českého poháru v XC Město Touškov u Plzně a stavitel trati Milan Spěšný : https://www.youtube.com/watch?v=DPfHHls50-w

 3. Mám takový nějaký nejistý pocit, že finále Liege bude sice díky změně dojezdu lehce atraktivnější ale ten závod bude opět takticky strašně sešroubovaný a největší podívanou z Ardenských klasik slibuje opět nedělní Amstel. Snad i s Romanem ve finále.

 4. No, v Turecku dnes krátká 122 km etapa a Cavendish třetí! Tak že by se ještě dokázal vrátit?

 5. zdenda_hobík_

  Pánové, víte o nějakém větším záznamu? Na Tiz to není…

 6. PetrH.Senov

  Jinak jsme dneska ve chvalozpěvech na MVDP zapomněli, že slušně vzhledem k nadcházejícímu týdnu zajel Křižák, a podle toho co jsem četl, byl dneska dost vidět i Vakoč, a to je zpráva moc moc dobrá.

Leave a Reply