Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

996 comments

 1. PetrH.Senov

  Takže juniorům zrušili MS v cyklokrosu. Moc tomu nerozumím co tím UCI sleduje.

 2. Štyby, jeď!!! Mohlo by to dopadnout dobře. S podporou Petra Vakoče, Romana, Karla Vacka, Pepy Černého a Adama Ťoupalíka (teď jen najet dost UCI bodů;-) tu šance je.

  https://www.flanders2021.com/en/races/men-elite-road-race

  • No právě body, je potřeba aby jezdci ve WT zajeli nějaky TOP výsledky právě na WT závodech, což se loni absolutně nedělo, a z těch nižších závodů ty body tolik nenaskakujou…nicméně je zajimavy jak všichni(naši) chcou na OH bez ohledu na to jestli je ten terén pro ně vhodný nebo ne, viz.Štyby – ať se vysery na OH a radši se pořádně zaměří na MS.

   • Přesně. Nerozumím tomu. Chápu, že olympiáda je absolutně top záležitost. Ale šance dojet na tak těžkém okruhu v dusnu a zcela jiném časovém pásmu a se současnou výkonností v první desítce mi přijde mizivá. Přitom trať MS pro Štybyho docela fajn, zná ty silnice a bude mít šanci.

    P.S. Počtu bodů se hodně bojím. Abychom nejeli ve dvou či třech…

    • Alex forever

     Já Štybyho touhu zúčastnit se olympiády chápu. MS jel už několikrát a zřejmě si nevěří, že by na něm dosáhl nějakého významného úspěchu – takže rozumím jeho touze rozloučit se s kariérou závodem na OH, který posledně na extrémně náročné trati v Riu nedokončil.
     Protože tak to celé podle mého názoru stojí a leží. Štyby brzy skončí… {cry}
     P.S. Strašně rád bych se mýlil! {heart}

    • At da letos monument a muze preskocit na jezdiciho DS u Podlaharu {devil} {bye}

    • Dobře koordinovaná skupina českých fandů podél trati zdánlivě zcela nahodile a nezáměrně srážející soupeře (tu deštník v předním kole, tu pivní láhev v zadním kole) by měla Zdeňkovi pomoci.

    • Alex forever

     No, myslím si, že Štybar stále ještě nepatří k těm, kteří by takovou pomoc potřebovali…
     Věřím tomu (a docela pevně), že nám ještě nějaký skvělý závod zakončený bojem o vítězství předvede {good}
     Přiznám se však, že totéž už dva, tři roky neočekávám od Křižáka {cry}

    • Tak je zapotřebí ty šance trochu zvýšit;-) pokud jde o Romana tak 2018: Amstel 2, Val. šíp 4, LBL 8, MS 6.

 3. Tak nevím, zda bude mít Roman šanci jet některou z GT, když Arcea s Nairem nemá velké naděje na Giro. Jak psal nedávno rada, Alpecin-Fenix rozhodnutím využít právo jet všechny 3 GT slušně zkomplikoval pořadatelům systém pozvánek.
  https://www.roadcycling.cz/clanek/quintana-chce-na-giro-ale-chybi-mu-pozvanka

  • Toho jsem se bal, ale v článku se naopak pise, že Giro Gazprom pravděpodobně pojede.

   • Když se snižoval počet jezdců v týmech na GT „aby bylo víc prostoru na závodění a méně kontroly závodu“ tak měli přibrat +1 tým = 8 lidí, i tak by se snížilo startovní pole o 14 lidí ale přibyl by 1 tým, Savio ten bude zuřit a Visconti taky s Bardiani pokud Contík s bassem to maji taky ošéfovany.

   • O Gazpromu píšou „by měl mít“. Nevím, zda rozhodnutím Alpecinu nespadla tahle možnost pod stůl. Jen dvě místa a mnoho zájemců.

    • Alex forever

     @rotki: Ano, píší to tak – ale hned dodávají, že je to „o penězích“. A to je pro Rusáky nejmenší problém ;-)

    • Tak ruské týmy, máme asi tak oba stejně „rádi“, Alexi;-) A nejsem z toho, že tam Roman je nadšený. A teď si myslím, že ani peníze nebudou stačit. Pokud by ze dvou možných míst jedno dostal Gazprom, na italské týmy zbyde jedno. A tomu se mi nechce věřit, že pořadatelé udělají.

    • Alex forever

     @rotki: Uvidíme, řekl slepej :-D Petrodolary dokáží zázraky, příklad Astany je nad slunce zářný…
     Jinak přeji hodně zdraví {beer}

Leave a Reply