Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

999 comments

 1. Ve stínu mistráku se jela spíš sprinterská jednorázovka v které vyhrál Bouhanni, překvapilo mě až 5.místa Démara. Za Alpecin Fénix jel i stážista Lubo Petruš, zas byl v týmu na 2.místě za celkově 2.Kriegerem, ikdyby mu smlouvu nenabídli na příští rok tak snad se uchytí v nějakym 3.diviznim kontinentál celku…i tak by to byl pěknej návrat..bohužel už moc závodů a už vůbec ne ktery by mu seděly v programu Alpecin nemá.

 2. Tak naši ostuda jeli na vilet kdyby aspoň po vzoru Japonce byli vidět ve zbytečnem úniku nebo zkusili nějaký atak ale jet 200km v balíku a pak vycouvat z mého pohledu ostuda pokud by se vůbec nezúčastnili nic by se nestalo tak se ne bojuje ani za národní dres a ani za novou smlouvu

  • Alex forever

   @K2: Když na víc nemáš, nemůžeš jet líp. A když při současné formě a zraněních naší „svaté trojice“ Kreuziger-Štybar-Vakoč nenajdeš v českých zemích lepší závoďáky, než ty, kteří dnes jeli v Imole, nemůžeš se divit průběhu závodu ani výsledkům v cíli…
   Tak to prostě je {cry}

  • Jako když naši chodili do propagačních úniků v dávnějších MS tak sme je kritizovali, že to je k ničemu ono si nevyberem, za mě je sympatické aspoň to, že krom Černýho, (kterej se snad na Giru rozjede) dojeli zbylý 3 a to dokonce suverénně v 1.polovině startovního pole, to naši východní sousedé nemohou říct ani to, tak aspoň něco berme pozitivně. {mail}

   • Alex forever

    Prostě mezi slepými jsme jednookým králem? Smutné {cry}
    Vloni Štyby třináctej, předloni Křižák šestej – letos Hirt devětapadesátej? Sorry, tohle nejde brát pozitivně {cry}

    • Alex forever

     A pokud si vzpomínám, tak dlouhatánský únik Bárty na MS ve Florencii nikdo rozumný nekritizoval {scratch}
     Myslím si, že jsme mu vesměs drželi palce a chválili ho za odvahu i předvedený výkon {good}

    • Jo když sme u toho Křižákovo 6.místa tak tam byl Hirt 17.!! takže i on umí je ale pravda, že takhle mít 2 borce v TOP20 bude asi neopakovatelné.
     Bohužel Hirt stagnuje, Vaky je na tom po nehodě hůř, Štyby tam nevím co si myslet taky už není nejmladší, Roman…..Černý dokáže vyhrát ale taky je to o tom v jakým týmu bude jako domestik na roviny je dobrej…no a mladí Vacek,Bittner případně nově Řepa si budem muset počkat a… fandit.

    • Ta trať v Imole byla úplně jiná, než původně plánovaná v Martigny, nebo před dvěma lety v Innsbrucku.
     Dnes to bylo pro klasikáře (to pořadí bylo skoro jako by se jelo Milán-San Remo), tito jezdci by na trati v Martigny dle mého názoru neměli šanci (4km,10%). Tam a v Innsbrucku to bylo pro vrcháře (proto v Innsbrucku perlil obojživelník Valverde, Bardet, Woods a taky Roman s Hirtem zajeli výborně). Dnes Hirt neměl šanci, ty krátké stojky byly pro dynamické jezdce. (To pochopil i Pogačar a pracoval pro Rogliče, ale tomu to také bylo prd platné).

    • @tvs91: Určitě ale řekl bych klasikáře ardensko-vrchařské, proto a po průběhu si to myslím ještě víc by Štyby neměl šanci na této trati…jo v Martigny by to byla už čistá vrchařina.

    • Tahle trat byla idealni pro , v paralelni realite nikdy vazne nezraneneho a rozjeteho, Vakoce…
     Bohuzel ho kdysi smetl BLM negramot …

 3. Tak Španělé tak dlouho čekali, až se dočkali… A to měli v přední skupině snad nejvíce lidí. Julian to udělal krásně. Jeho aktivnímu pojetí prostě nejde nefandit. A my jen můžeme vzpomínat na Innsbruck a Romana. Buďme rádi za jeho výsledky. Snad tu letošní českou v „elitní kategorii“ nešťastnou sezónu Štyby či někdo jiný ještě vylepší.

 4. Sagan to na Giru s Matthewsem jednoduché. Asi bude opět druhý. {unsure}

Leave a Reply