Home » Zprávy ze závodů » Kiserlovski pod kamiónem

Kiserlovski pod kamiónem

„Di Gregorio jel výborně a pro klid týmu je dobré, že jsme získali první triumf. Ale na druhou stranu to v mizerném počasí byla etapa s velkým množstvím pádů a bohužel na zemi skončili i naši. Hlavně Kiserlovski upadl asi pět kilometrů před cílem. Ustřelilo mu to a zastavil se až pod stojícím kamiónem. Je v nemocnici, ale podle prvních zpráv snad nic zlomeného nemá,“ řekl Roman po příjezdu do hotelu. „Lehnul i Vino, ale ten si naštěstí nic neudělal,“ prozradil. Do cíle dorazil se ztrátou 18 vteřin na 16. místě. „Spokojen s tím, že zůstanu v první skupině, být rozhodně nemůžu. Ale analýzu, proč mi to nešlo, budeme dělat až příští týden. Bude to bez servítek, bude tam kritika a ne chvála. Není přece možné, aby byly dobré testy a v závodě to nešlo. Samotného mě mrzí, že z mé strany ještě nepřišlo vítězství, protože je to zatím takové utrápené. Ale věřím, že se dostanu do lepší kondice a je lepší trápit se teď, než za měsíc a půl,“ dodal Roman.   7. etapa (215 km): 1. Di Gregorio (Fr./Astana) 5:46:23, 2. S. Sánchez (Šp./Euskaltel), 3. Uran (Kol./Sky) oba +5, 4. Klöden (Něm./Astana), 5. Martin (Něm./HTC-Highroad), 6. Taaramae (Est./Cofidis) vš. +7, … 16. Roman Kreuziger (ČR/Astana) +18. Průběžně: 1. Martin 30:46:17, 2. Klöden +36, 3. Wiggins +41, 4. Taaramae +1:10, 5. Peraud (Fr.) +1:21, 6. S. Sánchez +1:29, … 15. Roman Kreuziger +3:20.

8 comments

  1. Myslím,že na sobě zapracuje,nějaká změna je asi ještě třeba-zkusit to,i když vybouchnu a tak.ale držím palce

  2. Romanovi moc fandím,ale.Moc se mi nelíbí jeho pojetí cyklistiky.Úspěchy na TdF dosáhl pasivním přístupem,kdy nic nezkazil,ale taky neoslnil.A mám pocit,že v tomto pojetí pokračuje se stálým zdůvodňováním,že tady ještě o nic nejde,šetřím síly a podobně.Jestliže se stal lídrem Astany,tak by měl podobně jako ostatní hvězdy dokazovat v každém závodu,kdo je.A to u něho ve srovnání s ostatními není.Chybí ju spurt,časovka(i když v ní dřív byl dobrý),v kopcích za sezonu tak 2-3 nástupy bez výsledného efektu a jinak dojížděč,což někdy v celkovém součtu stačí.Škoda.

  3. Držím palce a přeju ať se daří,Je možné,jak se tady psalo,že těch změn bylo najednou třeba moc,kdo ví.Ale půjde to.Tady ne té úrovni rozhoduje každá maličkost.

  4. Romane, do toho! Ono to půjde, neboj… . Za měsíc a půl budeš stát na startu Gira a myslet na boj o vítězství, uvidíš. MY VĚŘÍME! {thumbup}

  5. Pokud na to kluci budete mít, ještě to zítra zkuste, pomůže Vino. Když nebude v pořádku Kiserlovski, bude to těžší. Co se stalo Kesiakoffovi , že odstoupil ?

  6. Pokud na to kluci budete mít, ještě to zítra zkuste, pomůže Vino. Když nebude v pořádku Kiserlovski, bude to těžší. Co se stalo Kesiakoffovi , že odstoupil ?

  7. Ahoj Romane,
    z Tvého kpmentáře je znát, že jsi teď děsně naštvanej, ale myslím si, že ta všechna práce a snaha se brzy zúročí. Ono to půjde, uvidíš sám a buď rád, že jsi neskončil také na zemi. Je super, že Astana už bodovala a ten tlak na Tebe nebude tak velký. Taky se říká, že je to ve sportu často o hlavě! Drž se a opatruj se.

Leave a Reply