Home » Zprávy ze závodů » Sagan i jeho tým zaslouží pochvalu
Foto Saxo-Tinkoff Team

Sagan i jeho tým zaslouží pochvalu

„Myslím, že spousta lidí tuhle etapu podcenila. Bylo to fakt těžké, pořád nahoru, dolů. Přesně na Petera. Nejlepší sprinteři kopce nepřejeli, on jo. Jeho tým Cannondale opravdu excelentně pracoval, klobouk dolů. Šli vítězství naproti a zasloužili si ho. Myslím, že překvapili, jako ostře jeli ten nejtěžší kopec. Podle mě tahle etapa stála hodně lidí spoustu sil a zítra to v horách někdo určitě zaplatí,“ řekl Roman. „My měli vpředu poměrně početné zastoupení, chyběli jen Paulinho a Noval, kteří hodně pracovali na začátku. Je příjemné, že se ve spurtu dokázal prosadit Bennati, který vycítil šanci,“ chválil Roman kolegu. On sám se cítil v rámci možností v pohodě. Dobře ví, že jeho práce naplno vypukne o víkendu v Pyrenejích. „Čekají nás dvě těžké etapy. Hlavně ta sobotní bude hodně náročná, protože je cíl na kopci. Uvidíme, jak to dopadne, každý den se tu jede nadoraz. Já se samozřejmě budu snažit co nejvíc pomoci Albertovi a vydržet s ním co nejdéle,“ dodal Roman.

5 comments

 1. jaran.terek

  Romane!Dneska famozní výkon.Doufam,že se Contík zvedne {thumbup}

 2. Takže Romane-včera Peter,dneska ty!Dozadu se neohlížej!!!

 3. čtyřkolečko

  Teď jsem si na steephill.tv „projel“ s Danem Lloydem sjezd z Paiheres a výstup na 3 Domaines, nu co říci, bude to vzrušující… Věřím v tom kopci Španělům, Romane, buďte tam s nimi!

 4. Romane hodně štěstí na víkend. Držím palce.
  Teď začíná pravá Tour. {thumbup}

 5. Tak zítra je to jasné, jsem rád, že i Roman to vidí stejně jako fandové. Je třeba vydržet s Albertem co nejdéle, nejlépe rovnou do cíle a tam by ho Alberto mohl nechat, aby i Roman poznal, jaké to je ve žlutém.

  Tak ať se víkend podaří {thumbup}

Leave a Reply