Home » Diskuze » Návrhy k úpravě stránek

Návrhy k úpravě stránek

Návrhy k úpravě stránek a upozornění na případné nalezené chyby.

99 comments

 1. zdenda_hobík_

  Nejsem školený v nejnovějších trendech, ale říkám si, zda by nebylo lepší ta vlákna posílat nikoli směrem dolů, ale směrem nahoru. Z hlediska toku textu nelogické, ale přehlednost by mohla být lepší.

  • Hodně jsem s tím zápasil. Myslím, že mate to řazení stránek. Poslední komentáře jsou teď na poslední stránce, ale vzhledem k výpisu kdy je čerstvý příspěvek nahoře to mate. Přiznávám.
   Řazení od nejčerstvějšího nahoře by však mělo zůstat. Jsou tam pak i nejnovější vlákna.

   Ale nebráním se tomu zkusit to otočit. Tlačítko pro aktualizaci bych musel dát dolů.

 2. Ahoj,

  dávám ke zvážení, jestli vlákna nějak nestrukturovat (např. Roman, Peter, TdF, klasiky, trénink, doping, atp.). Dále pak označení aktivních vláken (např. s příspěvkem starým max. 24 hodin). Je řada diskuzních fór, kde to takto funguje … mohlo by to být užitečné pro orientaci i vlastní diskuzi … aktivní, tématicky orientovaná vlákna by nemusela být přehlušena posledními několika výkřiky bez pokračování dialogu nebo diskuze …

  Díky.

 3. Ahoj,
  jen detail, bylo by možné odkazy v diskuzi otevírat na nové kartě? Díky

 4. Přimluvil bych se, za možnost zobrazit příspěvky časově chronologicky jako to bylo dříve a lidem zde aby i nadále vepisovali na koho reagují – nebo aby se to tam nějak samo přidávalo. Jsem (asi – v tomto) konzervativní a moc mě nebaví dívat se dozadu a hledat nové reakce na starší vlákna ….

  • Takhle je to mnohem prehlednejsi, urcite nechat tak :). Mozna by to chronologicke razeni mohlo byt volitelne, obcas se to hodi. Tlacitko Aktualizovat je fajn, jenom mohlo byt mensi a klidne v radku za listovanim strankama. Ted je to jako pest na oko a zahlavi diskuze zabira pul stranky. Na malych rozlisenich asi celou :). Mozna by se i jednotlive prispevky mohly trosku srazit, je to dost roztahane. At se behem Tour nezavari nekolik kolecek na mysich :).
   A to listovani by se hodilo i na konci stranky, jako to byvalo.
   K prehlednosti toho, co pise Milanek, by prispelo, kdyby byly barevne odliseny uz prectene prispevky od novych. WordPress by to mohl umet.

   • A jeste jsem zapomnel – ctu diskuzi jenom obcas a nepsal jsem uz dlouho, ale vzdycky mne tu chybel blici smajlik :). Mockrat by se hodil.
    Jeste jeden namet, az se budes nudit: V profilech se zobrazuje pocet komentaru uzivatele a bylo by fajn je na jeden klik vylistovat. Takova ta situace – vim, ze sem XY daval dobry odkaz, chci ho najit.
    No a potom zapnout fulltext vyhledavani, to ma WordPress urcite. Bylo by pekne splnit slib z ledna 2011 :).

    • Já s tím určitě zkusím něco udělat. Rozhodne díky za tipy. Některé věci jsou o kompatibilitě s tímhle tématem. Většinu věci už musím docela ať ručně. Kdejaká prkotina mi v tom kódu zabere den.
     U toho profilu ty komentáře jsou nutné. Psal jsem vývojáři od kterého jsem ten plug-in na profily koupil. Nerad bych něco udělal aby mi to první aktualizace zase smazala :-) Chci se o web aktivně starat, takže průběžně ho vylepšim ;-)

 5. zdenda_hobík_

  Nevím, co dělám špatně, ale nedaří se mi udržet login a heslo po zaškrtnutí „Zapamatovat“. Vzhledem ale k tomu, že mám nový ntb, může jít o moje globální nastavení. Poradí někdo? Díky {rose}

 6. Tak radši ještě jednou :-) dole pod diskusí je okno, nad kterým je napsáno: ZANECHAT OPDOVĚĎ, což je špatně ;) má tam být ODPOVĚĎ.

 7. Nezobrazuje se mi profilový obrázek. Problém nastal až poté co byla „odstraněna chybička“ u Nabenecka. Musí mít obrázek určité vlastnosti? (rozměry, velikost, formát)

 8. Mám drobnost, nezobrazuje se mi obrázek vedle jména. Kde dělám chybu?

 9. Ahoj,

  za mě bych změnil název průběžná diskuze prostě na diskuzi a knihu hostů hodil na lištu k ostatním. V sekci diskuze by prozatím zůstaly i připomínky a později by zůstala „nerozbalovací“ ;)
  Asi tak nějak, jak je to na obrázku, pokud se mi ho podařilo nahrát :-)

 10. Stránky moc pěkné!

  Z hlediska funkčnosti hlásím, že nefunguje zasílání resetovaného hesla. Registrační email chodí hned obratem, takže bude asi chybička někde tady (počítám, že by nechodila pošta žádná, pokud by byl problém jinde).

  Omlouvám se za vytvoření účtu, ale nějak jsem to nezvládl jinak, abych mohl informovat. :) Kdyby se zdařilo s tím něco udělat, byl bych velmi vděčný.

  S díky

  Divac

 11. zdenda_hobík_

  aby chomiskova připomínka nezapadla – myslím, že stránka 1 diskuse by měla být ta poslední, nejnovější.

  • Pravda. Zatím se mi nepodařilo nastavit kombinaci řazení od nejnovějšího nahoře s tím, aby na první stránce byly poslední příspěvky. Alespoň to teď prozatím skáče rovnou na poslední stranu bez nutnosti listování. Je to trochu netypické, protože by skutečně stačilo jen logicky prohodit stránky (1 až 30 namísto 30 až 1).
   Něco s tím udělám.

 12. Pěkné stránky. Přeju pevné nervy při rozbíhání, štelování, vychytávání a ladění.
  Pak v této diskusi bude ubývat OPDOVĚDÍ :)

 13. Oblíbené jídlo:
  Pizza Gorgonzola s očechy :)

  kdyz klinu na diskuzi tak by odkaz mohl byt na posledni diskuzi a ne na prvni.

  jinak supr stranky

 14. Zdravím, nevrhuji vypustit tu Google reklamu. Stránky tohohle typu přece reklamu nepotřebují (viz. weby většiny profi závodníků)

 15. Super. Díky za info. Mám v plánu pozměnit diskuzi. Zatím by mělo být toto fórum dobré, ale vylepším ho trochu vzhledem {heart}

 16. Preju hodne stesti a hladky nabeh novych stranek, na prvni nastrel to vypada dobre. Uz bylo na case :). Proklikavam to ve Firefoxu 27.0.1 a zatim OK.

Leave a Reply