Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

8 814 comments

  1. Elio,Elio,Elio….to bylo naposled co jsem tě nominoval do týmu… :-(

    • Vyhrál Sam Bennett, tedy hned při 1.startu za tým jeho 1.vítězství pro Deceuninck-QuickStep v roce 2020.
      Letošní sezonu by mohl být jasným sprinterským králem, pokud jím tedy nebyl již loni :-)

      • První start to snad nebyl, nebo jsi myslel první ve WT? Na tom kritériu v Adelaide jim to vůbec nevyšlo, ale poučili se rychle.
        Já tedy doufám, že nikdo jasný král nebude a že by se letos mohli pěkně přetahovat Bennett, Groenewegen, Viviani a Ewan (i když Bennettovi bych to z nich přál nejvíc).

        • Dle PCS 1.start, kriterium se možná jelo pouze jako +- exhibice.
          Přišlo mi, že trochu trpěl, kvůli Saganovi, no offence, v Boře, letos by se mohl rozvinut, ale je to vždy trochu loterie.
          Pokud budou pěkné souboje a nikdo nebude úplně dominantní, tím pro koukání lépe.
          A pokud by předvedl comeback Cavendish, bylo by to také dobře.
          Já koukal na sprintery vždy trochu „zpatra“ neb GC je GC, ale aktuální počet sprinterů na vysoké úrovni slibuje zajímavé koncovky i při sprintech.
          https://www.procyclingstats.com/rider/sam-bennett

        • 1.start v oficiálním závodě UCI, to kriterium se nepočítá vůbec nikam takže max.pro dobrej pocit

        • Nojo, máte pravdu, v kalendáři to vůbec není.
          Cavendishův comeback by mě tedy hodně překvapil.
          Ještě jsem v tom výčtu zapomněl na Ackermanna a taky by se mohl k někdejší výkonnosti vrátit Gaviria. A kdo asi půjde nejvíc nahoru z mladých pušek?

        • Dle mého Hodeg a Jakobsen, oba mají stále teprve 23 let, pokud dostanou přes Sama příležitosti, budou je využívat.

        • podle mě je ten Phillipsen smázne…21 let (myslím ty DQS mlaďochy)

  2. Alex forever

    Zatím jsem se nedopátral, jak dopadl Hekele na cyklokrosových závodech druhé kategorie v Lucembursku {scratch} Ví někdo z vás?
    Při hledání jsem však objevil jiný zajímavý článek:
    http://www.cyklonovinky.cz/Clanky/Emil-Hekele-projevil-zajem-o-start-na-Mistrovstvi.aspx
    Tak jsem fakt zvědav, jak to dopadne ;-)

  3. zdravím všechny podobné pošahance… :))
    začíná nová sezona na Velogames

    League Name: Roman Krauziger
    League Code: 750191415

    tak hodně štěstí v Austrálii {bye}
    (a omlouvám se za prznění Romanova jména to „e“ mi tam prostě nazapadlo… :-(

  4. Živě criterium před Tour Down Under: https://youtu.be/LR9nJj6hYis

    Pepa Černý podjel od skupiny uprchlíků před chvílí, jsou v 19 kole ze 30. (Bohužel jsem to zjistil až teď že je to živě na YT)

  5. Toto by mali vysielať tento rok na Eurosporte

    26.01-02.02 – Vuelta a San Juan
    30.01-02.02 – Challenge Mallorca

    02.02. – Cadel Evans Ocean Road Race
    05.02 – 09.02. – Wyścig Dookoła Walencji
    7.02. – Tour de Langkawi
    17.02. – Clasica de Almeria
    19.02. – Tour of Andalusia
    19.02. – Wyścig Dookoła Algarve
    23.02. – Tour of Hainan
    24.02-29.02. – UAE Tour

    1.03 – Het Nieuwsblad
    2.03 – Kuurne-Brussels-Kuurne
    3.03 – Samyn
    7.03. – Strade Bianche
    08.03 – 15.03. – Paryż-Nicea
    11.03-17.03 – Tirreno-Adriatico
    18.03 – Danilith Nokere Koerse
    19.03 – Grand Prix de Denain – Porte du Hainaut
    21.03 – Mediolan-San Remo
    23.03-29.03 – Wyścig Dookoła Katalonii
    25.03 – Trzy Dni Brugge-De Panne
    27.03 – E3 BinckBank Classic
    29.03 – Gandawa-Wevelgem

    1.04 – Dwars door Vlaanderem
    4.04 – Gran Premio Miguel Indurain
    5.04 – Wyścig Dookoła Flandrii (Ronde van Vlaanderen)
    6.04-11.04 – Itzulia Basque Country
    8.04 – Scheldeprijs
    12.04 – Paris-Roubaix
    15.04 – La Flèche Brabançonne
    19.04 – Amstel Gold Race
    19.04 – Tro-Bro Léon
    22.04 – Walońska Strzała (La Flèche Wallonne)
    26.04 – Liege-Bastogne-Liege
    28.04-03.05 – Tour de Romandie

    1.05 – Eschborn-Frankfurt
    5.05-10.05 – 4 dni Dunkierki
    9.05-31.05 – Giro d’Italia
    31.05-07.06 – Critérium du Dauphiné

    27.06-19.07 – Tour de France

    05.07–11.07 – Tour de Pologne
    18.07 – 22.07 – VOO-Tour de Wallonie
    25.07 – Clásica de San Sebastián
    25.07 – 29.07 – Igrzyska Olimpijskie – Tokio 2020
    30.07 – 01.08 – Tour de l’Ain

    6.08 – 9.08 – Arctic Race of Norway
    14.08-06.09 – Vuelta a Espana
    16.08 – EuroEyes Cyclassics Hamburg
    16.08 – Prudential RideLondon-Surrey Classic
    31.08-06.09 – BinckBank Tour

    6.09-13.09 – Tour of Britain
    17.09 – Coppa Sabatini
    20-27.09 – Mistrzostwa świata w kolarstwie szosowym
    29.09 – 04.10 – Cro Race

    3.10 – Giro dell’Emilia
    4.10 – Gran Premio Bruno Beghelli
    6.10 – Binche-Chimay-Binche
    7.10 – Milano-Torino
    8.10 – Gran Piemonte
    10.10 – Il Lombardia
    11.10 – Paris – Tours Elite

  6. Do zadnice!
    To už jako nebudu moci na Velogames prohrávat?
    .

Leave a Reply