Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

1 209 comments

 1. Alex forever

  Tak jsem využil krásného počasí a místo stupidního tlachání se zamindrákovaným hejtrem jsem se byl parádně projet na bajku. Pravda, oproti 4 tisícům metrů, které dnes společně s profíky nastoupal Michal Kramář alias Mr. Ventoux, jsem já na MTB zvládnul během 60 km v terénu sotva čtvrtinu, ale dal jsem si taky solidně do těla a po návratu domů jsem teprve skouknul zbytek dnešní etapy, která tedy rozhodně nebyla nezajímavá {bomb}
  Tom Dumoulin se trochu vrátil do hry o TOP 10, což je dobrá zpráva a Honza Hirt se jakž-takž udržel na pozici, kterou měl včera – a to se taky počítá.
  Mezi umístěním od 15. do 35. místa v GC je vůbec spousta zajímavých jezdců – a také tři ze čtyř dnešních uprchlíků (Formolo jen o pár místeček níž na 38. místě).
  Ještě to bude moc zajímavý závod a všechno je možné – nevidím zatím jasného favorita {good}

  Příloha: GC

 2. Co se stalo Dumoulinovi na Etně? Chytil 9 minut na vítěze. Došlo mu? Technické problémy? Bohužel letos Giro nestíhám sledovat.

 3. Cca 30-členný peloton 2’59“ zpět, Hirt uvnitř {good}
  Etapa měla pěkných 4510 metrů výškových, jsem zvědav na video od „našeho“ reportéra! ;-)
  https://www.giroditalia.it/en/tappe/stage-7-giro-ditalia-2022-diamante-potenza/

 4. Teď říkali, že Bardet prodloužil u DSM do 2024, na Etně mi přišel silný, ITT již je pouze 1, minimálně bedna by mu mohla myslím klidně klapnout ;-) Zde ještě jiný zdroj prodloužení smlouvy https://www.velonews.com/events/giro-ditalia/romain-bardet-extends-contract-with-team-dsm/

 5. Není rozumné nechat Dumoulina zpět do GC.

 6. Tahle etapa by mohla být super z hlediska GC, kdyby nebyla zařazená na špatném místě. Měla být někdy v posledním týdnu, mohly by vznikat obrovské rozestupy, byla by to možnost, jak dohnat, nebo zvrátit. Takhle odhaduji víceméně konzervativní GC závodění.

 7. Alex forever

  Tak pánové, kdo z vás tipoval vysoko v cíli letošního Gira Toma Dumoulina, ten asi zapláče {cry}
  Údajně už teď vypadl z balíku, a to ještě zdaleka nejsou v horách {scratch}
  PetrH.Senov ho, tuším, tipoval dokonce jako vítěze – tak to asi fakt nevyjde, Petře {cry} Škoda, mám Toma taky rád…

 8. Alex forever

  Tak Michal vyjel ráno kolem šesté a má už za sebou Monte Sinino v polovině trati dnešní etapy, zatímco závoďáci jsou zhruba na poloviční vzdálenosti, tedy asi na 50. kilometru {good}
  Je to úžasné, mít možnost prostřednictvím Garminu nebo jiné podobné aplikace sledovat živě na takovou dálku, kde se kdo právě nachází {bomb}

  Příloha: Michal Kramář live

 9. Pozzovivo – dnešní etapa v jeho rodném regionu Basilicata. A drobnou ztrátu na Etně s Hirťákem nabrali, když v nějaké zatáčce jim vznikla mezera, kterou v protivětru nedokázali zacelit.
  https://www.cyclingnews.com/features/domenico-pozzovivo-giro-ditalias-rugged-road-to-potenza-could-spring-surprises/

  • Alex forever

   No, Michale, pobavils! {devil} Nicméně Tvoje hodnocení, že je etapa „lehká“, mě opět dojalo {wacko}
   Přes dvě stovky kilometrů a skoro 1500 nastoupaných metrů – to mi zas tak lehké nepřipadá {cry}
   No nic, makej a zkus to bez Tvých obvyklých katastrof – třeba se všechno odbylo tou ztracenou kartou ;-)
   Držím palce!

 10. Alex forever

  Bravo, Démare {rose} Na to, jak musel svěsit nohy, aby předešel karambolu možná 100 metrů před cílem, se pak dokázal dostat z větrného pytle Ewana dokonale a vyhrál ne o celou, ale sotva o polovinu galusky!
  Tohle byl jeden z nejtěsnějších dojezdů, jaké jsem kdy viděl {bomb}

  Příloha: Démare

 11. Alaphilippe se dává po La Doyenne pomalu dohromady, začne jezdit na Tacxu {good}
  THURSDAY 12 MAY 2022 – 14:21 JULIAN ALAPHILIPPE UPDATE
  Following his crash at last month’s Liège–Bastogne–Liège, the World Champion has undergone further examinations at the hospital in Herentals. These examinations have revealed that the pneumothorax that he suffered as a result of the crash three weeks ago has completely healed, meaning that Julian is now able to resume light training on a set of Tacx rollers. His condition will continue to be monitored before any further decisions and a program for his return to racing is decided on. Everyone at Quick-Step Alpha Vinyl would like to thank the team at Herentals for the care shown to Julian.
  https://www.quickstep-alphavinylteam.com/en/news/5523/julian-alaphilippe-update

Leave a Reply