Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

1 000 comments

 1. Ja stale nechapem preco sa mal nejak verejne ospravednit ked verejnost o tom nevedela? {scratch}
  Kazdy kto o tom vedel (hlavne sa ho toho tykalo ozaj) tomu sa ospravedlnil a preco by sa mal ospravedlnovat ludom ktorych sa to netykalo a nevedeli o tom.
  Ved by rozbil celu timovu pripravu, poskodil sponzorov a hlavne bola sanca , ze to nevyjde von ..tj. nebol by zly prikladom pre mladez.

  To iste ako ked som prisiel domov ovineny po oslave narodenin a omylom (polozena na kuch. stole) som zjedol malemu Kinder cokoladu. Nastastie na druhy den si na nu nespomenul, a nic sa nestalo (keby si spomenul tak by som sa mu ospravedlnil..novu som kupil o par dni tak ci tak).
  Podla vasej logiky som mal ist za nim hned rano ospravedlnit sa mu, co by sposobilo polhodinovy plac a cely den utrapenu malu detsku dusu.

  No urcite {finger}

 2. Alex forever

  Heureka! Našel jsem jedno video, ve které sice není vidět nic z incidentu mezi Saganem a policajtem, ale už jen titulek „Peter Sagan INJURES Police Officer in BIZARRE Incident“ vypovídá, co si o tom mnozí lidé ve světě myslí. Zde: https://www.youtube.com/watch?v=X9Pjz3fjPSA

  Je zde také popis situace, který se v průběhu videa objeví v psané formě (ufff, to byla dřina to předatlovat, když neumím pořádně anglicky :-¤ ) a popisuje situaci přibližně tak, jak jsem si myslel, že probíhala. Tedy, Palawane a vy ostatní, žádné napadení policajta agresivním Saganem, ale (ano, nejspíš nepřiměřená) obrana proti vytažení z kokpitu auta, při kterém došlo k poranění policajtovy ruky!
  Kdo je objektivní a nechce se tvrdošíjně točit na „napadení“, ten to vidí před očima poměrně jasně: Sagan sedí v zavřeném autě a nejspíš s běžnými opileckými posměšky odmítá vystoupit. Policajtovi dojde trpělivost, otevře dveře a snaží se Sagana vytáhnout ven. Ten ho začne odstrkávat (jako deset z deseti opilých lidí v dané situaci), ale rozdíl oproti jiným je v tom, že je to svalnatý sportovec. Takže nejspíš dojde ke zkroucení ruky, přiražení do dveří nebo tak nějak.
  Ale žádné napadení – nýbrž obrana proti vytažení z vozu, což je ku*va rozdíl! A přesně tak si myslím, že to opravdu bylo {bye}

  Zde překlad textu (tentokrát překladačem DeepL Translate, pánové!):

  Returning from a evening when a lot of alcohol hat been consumed, they had violated the curfew order imposed by the pandemic. But the tension mounted when the police asked the passenger to get out of the car. The champion had struggled like a madman from the decision from extract it from the cocpit. To the point to inflicting severe pain of the right hand of a sergeant, with two days of ITT.

  Vraceli se z večera, kdy vypili hodně alkoholu, a porušili zákaz vycházení, který jim nařídila pandemie. Napětí však vzrostlo, když policie požádala spolujezdce, aby vystoupil z auta. Šampion se z rozhodnutí z vyjmout ho z kokpitu vzpíral jako šílenec. Až k způsobení silné bolesti pravé ruky seržanta, s dvoudenním ITT.

  • „přibližně tak, jak jsem si myslel, že probíhala“
   „nejspíš nepřiměřená) obrana“
   „nejspíš s běžnými opileckými posměšky“
   „nejspíš dojde ke zkroucení ruky, přiražení do dveří nebo tak nějak.“
   „přesně tak si myslím, že to opravdu bylo“

   Fantazii máš neskutečnou, ale stačilo u toho videa na youtube sjet na první komentář, otevřít odkaz a zjistil bys, že Sagan ani nejel v autě… Už s těmi tvými fabulacemi opravdu přestaň. {negative}

   • Alex forever

    Jinak ještě konkrétně k πčusovým inteligentním připomínkám:
    1.) „přibližně tak, jak jsem si myslel, že probíhala“ – tedy myšleno situace v Monte Carlu.
    Milý πčusi, jak se jinak vyjádřit k situaci, kterou neznáš, ale máš o ní svou představu? Nebo to se nesmí? {wacko}
    2.) „nejspíš nepřiměřená) obrana“
    Milý πčusi, Ty víš, zda ta obrana byla (či nebyla) přiměřená? Jak bys vyjádřil svůj názor na věc, kterou přesně neznáš? Nebo to se taky nesmí? {wacko}
    3.) „nejspíš s běžnými opileckými posměšky“
    Milý πčusi, Tys´ ještě nikdy neviděl podobnou scénku, kdy jsou nachmelení výtržníci nabádáni ke slušnému chování (lhostejno, zda policajtem nebo kolemjdoucími lidmi) a oni na to reagují „běžnými opileckými posměšky“? Ale notááák! Nekecéééj :-D
    4.) „nejspíš dojde ke zkroucení ruky, přiražení do dveří nebo tak nějak.“
    Milý πčusi, kdybych věděl přesně, co se tomu poldovi přihodilo, napsal bych to milerád konkrétně. Ale protože to nevím, nabízím velmi pravděpodobnou možnost zranění. Nebo to se zase nesmí? {wacko}
    5.) a konečně „přesně tak si myslím, že to opravdu bylo“
    Milý πčusi, co dodat? Ano, „přesně tak si myslím, že to opravdu bylo“…
    Spokojen, rejpale? Nebo máš další podobně idiotské otázky? U πčuse totiž člověk nikdy neví… {scratch}

    Příloha: πčus

 3. Peťův přestupek není nic moc, ale byl bych shovívavý. Stane se.

  Horší je to, že chlastá. Nejen při této události, kalí docela často. Kamarád má kamaráda v týmu Bora. Je to veřejné tajemství.
  Incident se udál 2 dny před Romandií. Dobrá příprava jednoho z nejlépe placených cyklistů. Hodně neprofesionální. S tím ať jde někam.

  Podotýkám: fandím mu, mám ho rád.

  • Alex forever

   Je jasné, že svoji náklonnost k alkoholu tají – opět by to dělal na jeho místě každý. Já taky mamině doma přiznám po tréninku jedno pivo, když jsem vypil tři a večer si u televize udělám natajňačku „limonádu“, která je ve skutečnsoti vinný střik ;-)
   Ale jako stále ještě vrcholový cyklista by rozhodně pravidelně pařit neměl, to se shodneme!

   K tomu chlastání, Marco, se ostatně váže další text uvedený v tom videu:

   Heard in police custody, he had no more memory of what had happened and had apologized for it. He justified this anger by the fear that he would be forced to be vaccinated. Finally, it emerged clearly, that the reason for all these problems was related to excessive alcohol consumption which he is not used to.

   V policejní vazbě si prý už nepamatoval, co se stalo, a omluvil se za to. Svůj hněv zdůvodnil obavou, že bude nucen se nechat očkovat. Nakonec jasně vyšlo najevo, že důvod všech těchto problémů souvisel s nadměrnou konzumací alkoholu, na kterou není zvyklý.

 4. TJ DJ (a podobne) ja nechapem komu sa mal v tom aprili ospravedlnovat? Policajtom sa ospravedlnil, ved sud oceninil jeho vynikajuci pristup po nehode, a preto dostal pokutu iba 5000 eur. Predpokladam, ze asi Denkovi sa.

  A komu sa mal potom este ospravedlnit, kedze to nikto iny nevedel? Tebe do obyvacky, ci komu? {scratch}

  • Kdyby Sagan napsal tento PR příspěvek na svůj Instagram hned po incidentu v dubna a nikoli po jeho zveřejnění v listopadu, mělo by to nějakou váhu.
   Mozna nemohl neb se to řešilo soudně a jeho právníci mu to nedoporučili.
   Já si myslím, že udělal mimosoudní dohodu s policistou a 5000 EUR je oficiální pokuta.
   https://www.instagram.com/p/CWlLd75ol9e

   • Alex forever

    1.) nenapsal omluvu, protože se nebylo veřejně vyjadřovat k čemu. Každý člověk na světě, když něco provede, kouká jako první na to, aby se o tom veřejně nevědělo. Opakuji: KAŽDÝ ČLOVĚK a myslím, že by tak jednal i Mirek Dušín. Bylo tehdy na místě omluvit se policajtovi, což nejspíš udělal (včetně příslušné finanční kompenzace, o tom mnepochybuji), ale je naprostá kravina si myslet, že by KDOKOLIV (a zejména pak slavný člověk) psal omluvu do médií, aniž by se média sama tím problémem zabývala. A že by si to bulvár rozhodně uniknout nenechal…
    2.) tímto protimluvem se také omlouvám za interpretaci špatného překladu Lindat Translation, byť za něj vůbec nenesu odpovědnost. Mělo mi dojít to, co píši v bodě 1.) {scratch}

 5. @Alex „Tak jelikož se o tom extempore od dubna do listopadu nikde nepsalo, ba ani šeptem nemluvilo, je naprosto pochopitelné, že se Sagan neměl potřebu omlouvat {wacko}

  tyjo Alexi, díky, to tě tak krásně vystihuje! Správná sovětská povaha. Tutlat, tutlat, a tutlat.

  • „…tím spíš aktivní sportovec plný mužné energie a přirozené agresivity…“

   ty voleee nee :-D :-D :-D to je blbec.

   • Jojo, krásně se odkopal a tohle mě dorazilo: „To vše je naprosto v pořádku, chlape, nemáš se za co stydět“. K tomu není co dodat.

    • Alex forever

     Naštěstí je mi totálně u řiti, co si myslíte právě vy dva psychopati. A oblíbený dýdžejův slogan „že se někdo odkopal“ je v πčusově podání poněkud podezřelý – že byste byli skutečně „dva v jednom“, jak tady už víckrát padlo?
     Jinak si stojím za vším, co jsem napsal sem i na Saganovy stránky – a to naprosto pevně. Peťovi se přihodilo jen to, co se mnoha „mediálně bezejmenným lidem“ stává dnes a denně. Nacamral se, byl přistižen polišem a nejspíš se ohnal, když po něm chrabrý ochránce zákona sáhnul do auta nebo tak nějak. No a panáček z toho možná chce vysekat kapitál – jak už jsem napsal, takových případů, kdy se na prachaté celebritě chce někdo zviditelnit a přiživit, bylo už mnoho.
     A i kdyby to tak nebylo, je podle mne jisté, že Sagan na policajta nijak neútočil, natolik rozumný určitě je…

    • Většinou to tu jen čtu a přispívám spíš výjimečně, ale na to co jsi Alexi napsal musím reagovat.
     Peter a Juraj se ožrali, porušili zákaz vycházení, Peťo napadl policistu (to ani on sám nepopírá a omluvil se za to) A Ty tady děláš z Petera „hrdinu“ a z policajta hajzla. který se z toho snaží vytřískat prachy? Nezlob se na mě, ale to už je trochu přes čáru.
     Peter udělal pořádnou pitomost a může být rád, že z toho vyvázl jen s pokutou, ale napsat že se mu to „přihodilo“ (možná náhodou) to je fakt blbost.
     P.S. Zajímalo by mě jak by jsi podobnou situaci komentoval kdyby se „přihodila“ někomu jinému třeba Cavovi nebo GVA ;-)

    • Alex forever

     @no.01: OK, kdyby to bylo v médiích podáno tak, jak píšeš, tak bych to nejspíš až tak nezlehčoval. Jenže ono to tak prezentováno není a Tvůj popis situace vůbec nemusí odpovídat realitě – stejně jako ten můj (vč. spekulace o vyčůraném policajtovi). Protože oba vaříme z vody.
     Tolik k tomu prvnímu. A co se týká Tvého post scriptum: budeš se asi divit, ale v tomto případě (kdyby tedy platila moje „mírná“ verze konfliktu) by mi to nevadilo u kohokoliv, Cava a GVA nevyjímaje. Na mou duši, na psí uši…
     Já si totiž stále myslím, že to nemohl být až tak velký malér, když se o tom půl roku na veřejnosti nic neobjevilo.
     Víc o tom asi fakt nemá cenu spekulovat {beer}

  • Alexi, to tvoje černobílý vidění svtěa – odpůrci x zastánci, se mnou x proti mě, to ti hodně komplikuje život. Úplně ukázkovej splitting.

 6. @Hun „Extempore tohoto typu jsou navíc ještě zlaté proti magorům jako Bolšunov, který je schopen po skončení závodu srazit soupeře k zemi.“

  {wacko} {wacko} {wacko} vždyť zranil policajta, Bošunov srazil soupeře, kterej ho bloknul, což taky neměl dělat, ale i tak se to nedá srovnávat.

 7. Poslední den Šestidenní v Gentu přinesl pád Hansena a Cava, který si odnesl 2 zlomená žebra a pneumotorax. {wacko}
  https://twitter.com/i/status/1462462460422672386

  Froomey se nechtěl nechat zahanbit ? {rolleyes}
  https://twitter.com/i/status/1462749936785760263

  • Alex forever

   Fuj! No na vině bylo zcela jasně podklouznutí zadního kola na modrém chodníčku pod klopenou dráhou jezdce Lotta-Soudal, který jel v tu chvíli na čele – ať už to byl Kluge nebo De Buyst (netroufám si ho identifikovat). Následný lízanec se šťastným vyváznutím, ale doslova katapultáží vzhůru po dráze jezdce v modrém dresu „podlahářů“ + tragickými následky pro Hansena a Cavendishe už byly jen důsledkem chyby jezdce na špici…
   Párkrát v životě jsem si taky takhle líznul a vyváznul z toho, ale mnohem častěji jsem si ustlal na asfalt nebo do příkopu :-¤
   A při těch vzpomínkách se mi pocity zděšení a absolutní bezmoci s tou situací něco udělat vracejí, jakoby to bylo včera {cry}

   Příloha: Šestidenní1

  • Je jasné, že to sem dáváte jen za účelem vyvolání nenávisti vůči legendě, skvělému a bezchybnému človeku, kterého všichni na světě milují.

  • Alex forever

   No a co? Nikdy jste nebyli nacamraní a neměli chuť se poprat kvůli blbosti? Já párkrát ano a i když na to dvakrát pyšnej nejsem, nemyslím si, že je to něco tak výjimečného…
   Když si vzpomenu, co vyváděli třeba opilí čeští reprouši v 70.-80. letech na čele s výtržníky Matouškem, Kubiasem nebo Jandou, tak tohle Saganovo extempore je jen prkotina.
   Vůbec mne to nepobuřuje, naopak to v mých očích Petera ještě víc zlidšťuje ;-)

   • Tak ty situace, kdy Peťo ochmatává hostesku nebo se v opilosti porve s policií, jsou určitě nešťastné a není radno to zlehčovat. Každý jedinec, a hvězda stojící příkladem milionům dětí už tuplem, se musí snažit takových blbin vyvarovat.

    Ale zase na Peťovi oceňuju, že se k tomu vždycky postaví čelem, omluví se, slíbí, že se to nebude opakovat – a ono se to vážně neopakuje.

    Extempore tohoto typu jsou navíc ještě zlaté proti magorům jako Bolšunov, který je schopen po skončení závodu srazit soupeře k zemi.

    • Celem?!
     1) stalo se to v dubnu a je listopad
     2) ta {good} omluva je standardni fráze PR agentury

    • Alex forever

     Tak jelikož se o tom extempore od dubna do listopadu nikde nepsalo, ba ani šeptem nemluvilo, je naprosto pochopitelné, že se Sagan neměl potřebu omlouvat {wacko}
     Ty někoho ze slavných lidí znáš, tradiční Mirku Dušíne, kdo sám na sebe vytáhne na veřejnost ostudné věci, aniž by musel? Tak rychle sem s ním, ať se pobavíme! {scratch}

    • Alex forever

     Pardon, patří to sem pod vyjádření Palawana:

     Krom toho když jsem si teď hodil do překladače Saganovu omluvu, tak ta je (podle smyslu, který text dává) napsána nejspíš hned ráno po incidentu v noci na 25. dubna.
     Takže by ses možná měl teď za svůj chybný výrok na dálku Saganovi omluvit Ty sám, Palawane? {scratch}

     Zde původní text Saganovy omluvy:
     Regarding the news that appeared today related to the night of April 25th, I wish to take this opportunity to convey my most sincere apologies. It was an ugly experience that made me think profoundly and draw valuable lessons. I am truly sorry for this incident which will not happen again.

     Zde překlad Lindat Translation:
     Pokud jde o zprávy, které se objevily dnes v noci na 25. dubna, rád bych využil této příležitosti a vyjádřil svou nejupřímnější omluvu. Byla to ošklivá zkušenost, která mě přiměla hluboce se zamyslet a vzít si cenné ponaučení. Je mi opravdu líto tohoto incidentu, který se nebude opakovat.

    • Alex forever

     Jo a tohle jsem napsal do veřejných komentářů pod Saganovu omluvu:

     Omluva je fajn a je dobře, že jsi ji napsal, Petře. Nicméně se jedná o situaci, jejíž obdobu zaznamenal ve svém snad každý „normální“ chlap a tím spíš aktivní sportovec plný mužné energie a přirozené agresivity. Máme ji v sobě všichni, jen se to mnozí stydí na veřejnosti přiznat. A toho, kdo nikdy nepoznal chvíle, kdy je potřeba se projevit jako opravdový chlap, toho je třeba přednostně politovat…
     Mimochodem: do této kategorie Tvých „zážitků“ patří i plácnutí modelky po zadku (ó, jak jsem Ti rozumněl!) nebo sprostá slova na adresu soupeřů zachycená a na internet umístěná nějakým ubožákem po dramatickém dojezdu do cíle závodu. To vše je naprosto v pořádku, chlape, nemáš se za co stydět 👍

    • „Krom toho když jsem si teď hodil do překladače Saganovu omluvu, tak ta je (podle smyslu, který text dává) napsána nejspíš hned ráno po incidentu v noci na 25. dubna.“
     Ne, není.
     Radím ti, abys vyzkoušel překladač http://www.deepl.com, možná pak nebudeš za blbečka kvůli špatnému překladu. {bye}

    • Alex forever

     Za blbečka kvůli špatnému překladu být nemohu, protože jsem to sám nepřekládal a jako velmi povrchní znalec angličtiny jsem s překladem Lindat Translation spokojen ;-)
     Blbeček se ale, pravda, projevuje přesně tak, jak jsi to právě Ty názorně předvedl, πčusi {bye}

     Příloha: πčus

    • Jestliže jako argument v diskuzi používáš špatný překlad, který úplně mění význam dané věty a ještě si to obhajuješ, tak za blbečka samozřejmě jsi. {bye}

    • Alex forever

     Překladač Lindat Translation používám ke své naprosté spokojenosti dlouhý čas a nemám důvod nevěřit jeho kvalitám. Stejně tak dobře vím, co Ty jsi za hňupa, který si vždy najde důvod, proč se zachovat jako typický provokatér.
     Tak proč věřit tomu, co právě Ty předkládáš jako faktum? Nevidím pro to jediný důvod…

     Příloha: πčus

    • Já sem Vám do toho nechci míchat, jen dobře míněná rada Alexi – vážně zkus popřemýšlet o změně překladače, Sagan nesagan, jenage nejenage. Aktuálně je nejlepší asi opravdu výše zmíněný deepl.com, ale i nejrozšířenější translate.google.com je stále solidní. O Lindat Translation dnes slyším poprvé a po zde odprezentovaných výstupech jeho činnosti nemám důvod o něm chtít slyšet znovu.

    • Tak když překládá tak, že tě podpoří v těch nesmyslech, co tu píšeš, tak se nedivím, že jsi naprosto spokojený. {yahoo} {bye}

    • Alex forever

     Zkus se vrátit k mému prvnímu příspěvku na toto téma, πčusi.
     A dokaž, že umíš taky česky, když jsi tak zdatný angličtinář. Zatím to vypadá, že Ti to moc nejde {cry}

    • Alex forever

     @Aleš: Takto formulované sdělení je o něčem jiném {beer} Popřemýšlím, když mi to radíš ;-)

    • @ Hun = ad Bolsunov, incident v emocích na konci závodu / po závodě mi tedy přijde jako mnohem menší věc než se ožralý prát s policistou, neresim zákaz vycházení, byt ten aspekt tam je také.

    • Alex forever

     To co píšeš, spravedlivý Palawane, je opět jen spekulace {negative}
     Zatímco incident Bolšunova si mohl celý svět donekonečna a zpomaleně prohlížet v přímém přenosu a následně ve stovkách streamů na netu, Saganovu strkačku s policajtem (zatím) neviděl nikdo – a pokud neměli hoši zákona na uniformách kamery nebo nebyla v dohledu žádná pouliční, tak ji také nikdo nikdy neuvidí.

   • Je fascinující a smutné, jak spousta lidí omlouvá hovadské chování tím, že zná spousu jiných ještě větších hovad {scratch} {negative} Docela dost lidí na světě vraždí, tak to asi bude v pořádku {unsure} Neříkám, že tenhle Saganův průser, nebo starší ochmatávání hostesky jsou nějaké katastrofické věci a že se k tomu nepostavil čelem, ale tenhle argument mě fakt sere. {bye}

    • @Ironfist: Aj asi to tady zítra schytáš… {mail}

    • Alex forever

     Meleš kraviny, rado – drž se raději oslavných ód na svůj Elkov, to Ti jde znamenitě ;-)

    • Alex forever

     @Ironfist: Nevím, proč bys měl za svůj legitimní názor na tento problém něco schytávat, ale jistý rozpor v něm vidím: když na jednu stranu uznáváš, že Peterovy excesy nejsou nijak „katastrofické“, proč je dáváš do kontextu s vražděním?
     Ale na druhou stranu je to dobře, že jsi to právě takhle napsal – aspoň je vidět, o jak malichernou (s osaháváním modelky až komicky hloupou) záležitost se jedná…
     Takže vlastně díky za podporu mého původního vyjádření {beer}

    • Alex forever

     Krom toho když jsem si teď hodil do překladače Saganovu omluvu, tak ta je (podle smyslu, který text dává) napsána nejspíš hned ráno po incidentu v noci na 25. dubna.
     Takže by ses možná měl teď za svůj chybný výrok na dálku Saganovi omluvit Ty sám, Palawane? {scratch}

     Zde původní text Saganovy omluvy:
     Regarding the news that appeared today related to the night of April 25th, I wish to take this opportunity to convey my most sincere apologies. It was an ugly experience that made me think profoundly and draw valuable lessons. I am truly sorry for this incident which will not happen again.

     Zde překlad Lindat Translation:
     Pokud jde o zprávy, které se objevily dnes v noci na 25. dubna, rád bych využil této příležitosti a vyjádřil svou nejupřímnější omluvu. Byla to ošklivá zkušenost, která mě přiměla hluboce se zamyslet a vzít si cenné ponaučení. Je mi opravdu líto tohoto incidentu, který se nebude opakovat.

    • Kdo mele kraviny ať posoudí ostatní, to bude nejlepší ;-)

    • Alex forever

     Jojo, to víš, že jo! Hrrrrr na mě {devil}
     Odpůrců Sagana je tady dost, kteří se k Tobě (a tím pádem proti mě) s nadšením přidají – a zastánci Petera se, jako častokrát v podobných případech, budou spíše držet zpátky.
     Jsou s tím letité, neměnné zkušenosti ;-)

    • Alexi, neber to tak osobně. Já si taky myslím, že něčí opilost a debilní chování vůči policii, by se mělo brát jako důkaz „Je to fakt skvělý chlap!“. Ono je to spíš naopak, že tyhle skutky ty lidi ukazují v jejich reálné podobě. Naštěstí u Sagana jde výjimku.

    • Má být „taky nemyslím“.

    • Alex forever

     No, hlavně jsme u toho ani jeden nebyli a nikde jsem nečetl přesný popis toho, jak se to sebehlo – čímž myslím zejména to zranění ruky nebohého poldy. Nebylo by ani žádnou ojedinělou výjimkou, že se vcelku stalo velký kulový, ale policajt zavětřil možnost tučné finanční kompenzace a z naraženého lokte, se kterým by šel normálně druhý den do práce, se rázem stala měsíční pracovní neschopnost nedej Bože s trvalými následky…

 8. A jeje, Sagan pod vlivem alkoholu se popral s policistou, pokuticka €5000 + €100.

 9. Když máme tu běžeckou sezónu,
  Tom Dumoulin si střihnul o víkendu v Maastrichtu 10km za 32:38 a doběhl druhý {thumbup}
  Na letošních Běchovicích by byl s tímto časem 11. {devil}

  Příloha: Tom Dumoulin 10km běh

 10. A tak co ten Pepa Černý? Na ten starej článek odkaz nepotřebuju, ticho po pěšině že.

 11. Alex forever

  Pomóóóc, někomu asi vypršel ban {wacko} A návrat na scénu se koná v naprosto stejném duchu… {cry} Chjoo {negative}

 12. Čaute, teď jsou v profipelotonu trochu okurky, tak pro zájemce dávám odkaz na blog na letos malý soukromý etapák po ČR. {bye}

  https://www.taznejkun.cz/l/kolem-ceska-20212/

 13. Alex forever

  Jinak Bory opět nezklamal: včera večer mluvil na televizní mikrofon o TOP 10, dnes to komentátoři v průběhu závodu korigovali na TOP 15 a nakonec byl rád, že se na domácímn okruhu doslova „za barákem“ vešel do dvacítky…
  Přitom po startu byl nájezd do terénu impozantní – jel na nějaké šesté, sedmé pozici. Zato pak to šlo rychle z kopce {cry}

Leave a Reply