Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

1 004 comments

 1. Teď říkali, že Bardet prodloužil u DSM do 2024, na Etně mi přišel silný, ITT již je pouze 1, minimálně bedna by mu mohla myslím klidně klapnout ;-) Zde ještě jiný zdroj prodloužení smlouvy https://www.velonews.com/events/giro-ditalia/romain-bardet-extends-contract-with-team-dsm/

 2. Není rozumné nechat Dumoulina zpět do GC.

 3. Tahle etapa by mohla být super z hlediska GC, kdyby nebyla zařazená na špatném místě. Měla být někdy v posledním týdnu, mohly by vznikat obrovské rozestupy, byla by to možnost, jak dohnat, nebo zvrátit. Takhle odhaduji víceméně konzervativní GC závodění.

 4. Alex forever

  Tak pánové, kdo z vás tipoval vysoko v cíli letošního Gira Toma Dumoulina, ten asi zapláče {cry}
  Údajně už teď vypadl z balíku, a to ještě zdaleka nejsou v horách {scratch}
  PetrH.Senov ho, tuším, tipoval dokonce jako vítěze – tak to asi fakt nevyjde, Petře {cry} Škoda, mám Toma taky rád…

 5. Alex forever

  Tak Michal vyjel ráno kolem šesté a má už za sebou Monte Sinino v polovině trati dnešní etapy, zatímco závoďáci jsou zhruba na poloviční vzdálenosti, tedy asi na 50. kilometru {good}
  Je to úžasné, mít možnost prostřednictvím Garminu nebo jiné podobné aplikace sledovat živě na takovou dálku, kde se kdo právě nachází {bomb}

  Příloha: Michal Kramář live

 6. Pozzovivo – dnešní etapa v jeho rodném regionu Basilicata. A drobnou ztrátu na Etně s Hirťákem nabrali, když v nějaké zatáčce jim vznikla mezera, kterou v protivětru nedokázali zacelit.
  https://www.cyclingnews.com/features/domenico-pozzovivo-giro-ditalias-rugged-road-to-potenza-could-spring-surprises/

  • Alex forever

   No, Michale, pobavils! {devil} Nicméně Tvoje hodnocení, že je etapa „lehká“, mě opět dojalo {wacko}
   Přes dvě stovky kilometrů a skoro 1500 nastoupaných metrů – to mi zas tak lehké nepřipadá {cry}
   No nic, makej a zkus to bez Tvých obvyklých katastrof – třeba se všechno odbylo tou ztracenou kartou ;-)
   Držím palce!

 7. Alex forever

  Bravo, Démare {rose} Na to, jak musel svěsit nohy, aby předešel karambolu možná 100 metrů před cílem, se pak dokázal dostat z větrného pytle Ewana dokonale a vyhrál ne o celou, ale sotva o polovinu galusky!
  Tohle byl jeden z nejtěsnějších dojezdů, jaké jsem kdy viděl {bomb}

  Příloha: Démare

 8. Alaphilippe se dává po La Doyenne pomalu dohromady, začne jezdit na Tacxu {good}
  THURSDAY 12 MAY 2022 – 14:21 JULIAN ALAPHILIPPE UPDATE
  Following his crash at last month’s Liège–Bastogne–Liège, the World Champion has undergone further examinations at the hospital in Herentals. These examinations have revealed that the pneumothorax that he suffered as a result of the crash three weeks ago has completely healed, meaning that Julian is now able to resume light training on a set of Tacx rollers. His condition will continue to be monitored before any further decisions and a program for his return to racing is decided on. Everyone at Quick-Step Alpha Vinyl would like to thank the team at Herentals for the care shown to Julian.
  https://www.quickstep-alphavinylteam.com/en/news/5523/julian-alaphilippe-update

 9. Mr. Ventoux

  Včera bylo poměrně vedro, závodníci museli dávat bacha na dehydrataci. Já jsem osel, jsem trochu spálený. Nicméně etapa vcelku snadná, to bylo asi vidět. Kopec 15 km, ale krásně pravidelný, bez ramp.

  Tedy 5. etapa zde: https://youtu.be/aj47eDcrW_0

  PS: editace videa není vždy jistá, ale je vždy možná ;-) Pantofle na trajektu byly v ruksaku, ráno jsem už byl ready v tretrách {devil}

 10. Alex forever

  Tak dnes zase po delším čase dojezd na letišti, jak jsem snad správně pochopil z informací PCS {wacko}
  Každopádně to bude v horké Kalábrii pořádná šichta a já to vidím na vítězný únik… což?
  A že by si třeba dojel pro další vítěznou etapu v kariéře tenhle skvělej únikář? Ztrátu už nachytal slušnou (skoro 12 minut), etapa s kopcem na začátku je pro něj profilem jako dělaná – tak proč ne, říkám si?

  Příloha: Thomas De Gendt

    • Reaguji na tebe naprosto slušně a stále dokola dostávám sprosté reakce. Vzpomeň si, za co jsem dostal ban. Mohl jsem vás tady tehdy nahlásit za vulgarismy spoustu, tebe určitě, kdybych chtěl, ale neudělal jsem to.

    • Alex forever

     Nemohu pochopit, PROČ NA MNE VŮBEC REAGUJEŠ, když jsem Ti už několikrát vzkázal, že o to nestojím. Jsi naprostej ubožák, když to nedokážeš akceptovat.
     Byly časy, kdy jsme se dohadovali s Alešem či Palawanem – a tehdy stačilo jednou napsat, abychom na sebe nereagovali – a bylo hotovo na mnoho měsíců (možná pár let?), ani jeden z nás na příspěvky toho druhého (třetího) nereagoval.
     Ty jsi ale nejspíš opravdu duševní mrzák, když to nedokážeš akceptovat. Proto jsem se rozhodl, že na Tvé reakce budu reagovat už jenom zmíněným obrázkem – nedáš-li mi pokoj. Nemám jiný způsob obrany. Přestaň si všímat mých příspěvků – přestanu Ti posílat toho parádního pyje. Tak jednoduché to je…
     Základní fakt je totiž tento: Ty mě otravuješ, já Ti jen odpovídám. Není to naopak a myslím, že ani nikdy nebylo.

     Příloha: D.j.Tj.

    • Duševní mrzák nejsem.

     Nepochopitelné…nevidím důvod, proč ty na mě reagovat můžeš a já ne tebe ne. Jako obvykle dvojí metr ten lepší máš pro sebe. A samozřejmě jsem zase duševní mrzák {yahoo} {bye}

    • Alex forever

     OK, je sice snadné zjistit, jak je to s tím reagováním – ale udělejme poslední vstřícný pokus:
     Toto je moje poslední reakce na Tvůj příspěvek. Pokud jsi takový frajer, že nebudeš mit na rozdíl ode mne „dvojí metr“ ( :-D ), nebudeš mi už odpovídat, OK?
     Pokud ano, dočkáš se už navždy jen onoho hanlivého obrázku a smajlíka „fingera“. A věř mi, že si ho před Tomem obhájím – vysvětlil jsem zcela jasně, proč to dělám…
     Myslím, že je to úplně férový návrh. Takže: final countdown, milý dýdžeji! 5, 4, 3, 2, 1…

    • A v čem byl spočíval ten můj dvojí metr? Jako v tom, že když ty nebudeš reagovat, tak já taky ne, a pak to nebude můj dvojí metr? To by ale dvojí metr nebyl, já jsem totiž nikdy neřekl, ať na mě nereaguješ a že já nebudu reagovat na tebe.

     Tvůj metr spočívá v tom, že ty na mě reaguješ, kdežto mě furt dokola píšeš, ať na tebe nereaguji. To je dvojí metr. Najdi si, co to vlastně znamená.

     Ne, nemám vůbec žádnou chuť vyjít v čemkoliv vstříc člověku, který i v údajně vstčícném příspěvku manipuluje „e sice snadné zjistit, jak je to s tím reagováním“, „Pokud jsi takový frajer, že nebudeš mit na rozdíl ode mne „dvojí metr“ ( :-D ), nebudeš mi už odpovídat, OK?? a vysmívá se „„dvojí metr“ ( :-D )“. A to celé začalo mou naprosto slušnou reakcí.

     Klidně mi ty obrázky posílej, mě je to úplně jedno, možná tě jednou nahlásím, mohl jsem to udělat mockrát, stejně jako Huna, nebo mnoho dalších. (Ostatně tehdy jsem dostal ban za vulgarismy, které jsem tehdy záměrně vyhrotil v reakci na tebe, abych ti nastavil zrcadlo a uvědomil sis, že tady pořád mluvíš sprostě jako nějak puberťák, a myslím tehdy řekl, že je to moc…nepochopil to. Já jsem nebyl zrovna člověk známý používám vulgariwmů, na rozdíl od tebe). Kdo mě nahlásil, nevím.

    • Alex forever

     {finger}

     Příloha: D.j.Tj.

  • Alex forever

   Ale, ale, ale – není už několik kilometrů na čele vlažně jedoucího balíku právě Thomas De Gendt? {scratch}
   Vzhledem k tomu, že v etapách, kdy nemá žádné choutky na únik, jezdívá na ocase balíku, mohlo by to něco znamenat {devil}

   Příloha: Thomas

Leave a Reply