Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

1 035 comments

 1. kolemjdoucí

  Poměrně ucelený článek o sběru UCI bodů našich jezdců(3.místo vcelku nečekané) letos i s nějakejma informacema o jejich působení, jak sme zde řešili je tam potvrzeno J.Otruba a D.Turek do ATT Investments(vypadá to že nabízí opravdu top podmínky a asi chtějí už TOP výsledky) a Elkov výrazně omladí a zdá se, že by měl štafetu přebrat právě ATT ale přesun do Pro conti týmů to rozhodně nevypadá.
  https://www.roadcycling.cz/clanek/nejpilnejsim-sberatel-uci-bodu-byl-z-ceskych-cyklistu-v-letosnim-sezone-jan-hirt

 2. Valverde opět dnes druhý. To poslední vítězství jeho kariéry zřejmě už bylo na jaře, bohužel. Pogačar je hlad. {scratch}

 3. tak Valverde zase nevyhrál.. Mass mu rozjížděl spurt ale Tadej silnější ..ale bednu má..
  https://www.youtube.com/watch?v=4ofRz-d0DaA

 4. Tak Remco zítra poprvé poveze duhový tričko v závodě, konkrétně na Binche-Chimay-Binche, což není závod úplně pro něj. Co myslíte, zkusí přesto něco a nebo dokonce myslíte, že má šanci na výhru? A nebo jen ukáže trikot na kamery, aby Lefevre byl happy, a myšlenkama už bude na víkendové veselce?

 5. Ani Matěj nepopřel, že na těch videích je on. Takže to on je. Nalítnul tam, pravda, impozantně. Všichni se zachovali nesprávně. Děti (a i když ne úplně malé, pořád děti), reakce jejich rodičů, a reakce Matěje taky. Ať si Tesař říká, co chce, jako Matěj bych se myslím nezachoval (byl jsem v životě dostkrát ve vypjatějších situacích a zůstal v klidu). Abych se jako dospělej chlap schovával za dveřma a v trenclích pak na ty děcky vylítl, tiskl je ke zdi a držel jim paže…to je, když si to jeden vezme, fakt docela dost drsný.

  Na druhou stranu, být australskej policajt, poslechnu si obě verze a dál to neřeším, včdyť se nakonec se houby stalo.A být rodičema, držím hubu a krok, vopruzáci byli jejich děti.

 6. malej Remco…už tenkrát tušil :))

  Příloha: 309008920_507619231372759_3140275769211769245_n

  • Úvozovky znamenají, že to ve skutečnosti neznamená končit v nejlepším. A krom toho, Mas ještě nekoncí.

   • Alex forever

    Uvozovky se píší bez čárky nad prvním písmenem {yahoo} {yahoo} {yahoo}

    • Viděl jsem posledních deset kilometrů. Enric si nezvykle věřil a zaslouženě vyhrál. Každe vítězství nad Pogacarem je obrovský úspěch a sebevědomí jde nahoru.

   • Dj.Tj – Snazim sa pochopit o co ti ide v tvojich prispevkoch. Vybral si si par jedincov z diskusie u ktorych ta vobec nezaujima obsah ich vyjadrenia. Len sa snazis neustale provokovat.
    Skus sa zamysliet nad sebou a s tym prestat. To uz nie je normalne co tu predvadzas. Rypnes do Alexa a potom cela strana budu len same invektivy z oboch stran. {negative}

    • Alex forever

     @horvi: Přečti si definici pojmu „internetový troll“ a máš před sebou dýdžeje jako vyšitého ;-)
     Můj problém je, že se nedokážu dlouhodobě „udržet“ a dřív nebo později (tedy většinou dřív, abych se přiznal) na jeho provokace reaguji. A pohříchu ostřeji, než bych měl – v bláhové naději, že mu zacpu hubu. Leč nedaří se a dařit se nebude…
     Sorry, pokusím se začít u sebe a už na toho zoufalce opravdu nereagovat. Opakuji: POKUSÍM SE {scratch}

    • Já se snažím pochopit, o co jde tobě. Např. proč už drahnou dobu podporuješ sprosťáka, hrubiána Alexe. Když mi milionkrát neoprávněnně posílal píče a trolly, mlčel jsi jako vrba.

 7. Svět se řítí do prdele především ve chvíli, kdy kvyli takové ptákovině začnou lidi prohlašovat, že se svět řítí do prdele. A ani tehdy ne {bye}

 8. Řepa s Thomasem to Chorvatsko pojali asi jako výlet :)

 9. Alex forever

  {good} Njn, šestadvacetiletej smrkáč neprojevil vůbec respekt k dědkům, kteří s ním přijeli ve skupině {devil}

  Příloha: coppa-agostoni-finish

 10. Zčásti s tebou určitě souhlasím, ale co se týká těch argumentačních faulů, měl by sis s otcem debilem rozumět.

  „Prý nikdo nemůže po teenagerech chtít, aby byly v devět v posteli. Myslím, že jim nikdo nevyčítá, že nebyli v posteli, pane“ Zajímavé, jak najednou dobře chápeš, co je argumentační faul. Na sebe ale nevidíš. Pod svícnem největší tma…

Leave a Reply