Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

6 317 comments

 1. Jak se říká, vše souvisí se vším. Po Vueltě se definitivně uzavře hovězí aféra. Tedy – zatím – snad – moc tomu nevěřím – leč dočkám času.
  K místním poměrům snad jen jednu poznámku: Zdravím flagelanty. {thumbup}

 2. No tak sa Vám podarilo vystrnadit Alexa,bravo slušný výkon {yahoo} Tak si tu môžete hrkútat jak hrdličky,ako niekomu bouchnou saze!Snad sa dočkáte,Ciolek sa nedočkal.Každý naznak pomenovat veci pravým menom je tu nežiadúci.Hoci ma Alex nazval Slovenským bačom,vôbec mi to nevadí a bude tu chýbať!!! Tak Daume samozvaný najineligentnejší prispievatel tejto diskusie,čakám až si náješ novú obeť,ale kedže večšina je predposratá a nepustí sa s tebou do křížku,tak si budeš vypisovat svoje múdrosti :-¤

  • Pre túto chvíľu si myslím, že Alex urobil dobre že odišiel. Situácia už bola neúnosná a diskusia strácala na hodnote. Pokiaľ sa dobre pamätám, tak tu niekto písal, že keď odíde Alex odíde aj on. Buď sa ja zle pamätám alebo niekto zabúda na sľuby.

   • Pred par rokmi tu bol Igor,ale to bol iný level {wacko} Teraz to bolo cielené min.pol roka proti jednej osobe a psi štekali a štekali je to ako smečka v záprahu,vedúci pes začne a další sa pridajú.

    • Čo narobíš. Tomu sa nedalo zabrániť. Poniektorí sa z tej trápnosti vytešujú dodnes. Uvidíme čo prinesie budúcnosť. Verím, že ľudia typu Bosux, Petr93, senor, tvs,Petr_H, Mellon , Sima a další nekonfliktný / prepáčte za skomoleni / tu budú prispievať čo najviac. {bye}

   • Horvi a prečo Urobil Alex dobre?Týmto priznal porážku proti presile,mal sa na nich vysrat!Písat komenty k závodom a normálni ľudia by si to prečítali,prípadne by pridali svoje postrehy,kdežto táto smečka neustále čakala aby si donho kopla,samozrejme že reakcia prišla,presne ako páni očakávali {good}

    • Již dlouho si rád pročítám místní diskuzi a musím konstatovat že Alex byl platný a jeho postřehy budou chybět, nikdo nemůže popřít že na kole jezdil a ví o čem píše. Což je taky poznatek o většině pravidelně přispívajících. Pan Daum pouze pravidelně popisuje známé ….neustálé téma Roman , Contador a hledá kdo mu bude reagovat, takže prázdé a hlavně o ničem. Doufám, že se Alex vrátí a pan Daum si třeba koupí kolo půjde se projet a v prvním kopci nechá svou chuť předvádět své ego zde.

     Jinak už se těším na Vueltu zde
     :-)

    • @dolly63
     Toto diskuzní fórum je báječné mimo jiné tím, že sem chodí psát bezvadné příspěvky o cyklistice spousta milých lidiček, kteří člověku v nesnázích rádi pomohou bevadnou radou a to dokonce nezištně.
     Pane dolly63, prosím vás, mohu mít na vás velkou prosbu? Já se v těch kolech moc nevyznám. Jaký bicykl byste mi takhle do začátku na ty projížďky do prvních kopců doporučil?
     Za další vaši milou laskavost vám případně moc děkuji předem!
     {rolleyes}

    • @Daum
     Pane Daum , to se přiznám nevím, to záleží kolik vážíte,měříte a jak jste movitý atd. Někteří si také plní své sny a koupí si opravdové pecky. Sranda je když též mají dres svého oblíbence a on přestoupí.
     Jestli nevíte jak s kolem kupte si klidně boxovací pytel a splní to ůčel stejně.
     No a jestli se hodláte zeptat jakou barvu, doporučím Vám třeba koloběžku.
     S pozdravem {bye}

    • @dolly63
     Aha, máte pravdu, je to komplikované.
     Budu se s tím muset snažit nějak vypořádat. Ta koloběžka na dny slunné a boxovací pytel na ty ostatní by možná opravdu nebylo vůbec špatné řešení.
     Opravdu moc děkuji za tak podnětné návrhy!
     A jistěže i já přeji vám moc hezký nejenom ten dnešní den a hlavně též tisíce bezva kilometrů na té vaší pecce v dresu vašeho oblíbence.
     {yes}

  • petersollberg

   ehm, mylis si dva pojmy:
   – pomenovat veci pravym menom (s tym tu 99% problem nemalo a nema, je to sucast zdravej vecnej diskusie)
   – hulvatstvo s naslednou sebalutostou

  • Reagovat na tvoji úpornou snahu si pěkně od plic zase zaflejmovat nebudu.
   Ve věcné rovině bych tě jenom rád upozornil na jasný fakt, že synka odtud nikdo nevystrnadil.
   Rozhodl se vyfičet sám. A až se zase rozhodne přifičet, stejně tak ho sem nikdo nenastrnadí.
   On mohl na celou situaci samozřejmě reagovat různým způsobem. Například pokračovat bez uzardění ve svých děsivostech dál. Anebo třeba prostě přestat prasit a začít normálně psát normální příspěvky o cyklistice. Tak jako to tady dělá naprostá většina ostatních.
   On ale zvolil typicky svoje řešení. Teatrální, ukřivděnej „odchod“ z fóra. Jenom logické pokračování jeho dosavadní portálové „kariéry“.
   Ale rád bych ti napsal i něco pro tebe jistě velmi pozitivního.
   Málokterý závislák se dokáže své závislosti trvale zbavit. A tak pravděpodobnost recidivy je i u tohoto týpka velmi vysoká. Čili je podle mého názoru jenom otázkou času, kdy si jeho báječných příspěvků budeš moci opět užívat dosyta dosyta, se všemi radostmi, které k nim neoddělitelně patří.
   Tak nebuď zbytečně zpruzenej a těš se! Kolikrát je to těšení mnohem větší zážitek, než potom ta syrová realita.
   ;-)

   • Jak vidím, asi neškodí občas připomenout několik z mnoha desítek příkladů, kterak Alex neumí (cituji z příspěvku výše) „přestat prasit a začít normálně psát normální příspěvky o cyklistice“, zatímco Daum velmi dobře umí (opět citace): „normálně psát normální příspěvky o cyklistice. Tak jako to tady dělá naprostá většina ostatních.“
    Dodám (pro Daumja, PepuZase a případné jiné vizionáře):
    Toto není návrat, jen monotoring, který nejspíš bude čas od času nutné provést{devil}

    Alex 9.7.2017 at 16:13 Sherlocku, když ho nechali všichni jezdit na ocase skupiny 10 kiláků, je jasné, že neměl spurtovat. Tak to prostě říká nepsaná cyklistická abeceda – ale jak je vidět, už to neplatí…
    Daum 9.7.2017 at 16:19 Paštikáři, kde jste zase vzal ten nekonečnej blábol, že by „neměl spurtovat“?? Že takto u vás okolo hnoje v Karlových Varech někdo takto jezdí vůbec neznamená, že by tak nesmyslně měli jezdit i profesionálové na TdF.

    Vitorio 9.7.2017 at 16:48 Roman +18 to je proste konec nadejneho ceskeho GC jezdce :(
    Alex 9.7.2017 at 16:51 Tak to asi čekal málokdo
    Daum 9.7.2017 at 16:54 @ paštikář lexicíček Málokdo? Že jste to nečekal vy, neznamená vůbec nic.

    Alex 9.7.2017 at 20:59 Radime, Ty máš nějakej důkaz, že se Hopsálkovi někdo trefil do klandrů? Pokud ne, šacoval bych to opačně. Ono to jeho poskakování bývá zhusta provázeno klácením se ze strany na stranu a pokud je kolem něj méně prostoru (jako dnes) a jede se fakt pomalu, myslím, že ten kontakt a následný pád zavinil sám…
    Daum 9.7.2017 at 21:41 @karlovarskej paštikář Opravdu vůbec nechápu lexíčku, jaký druh rozkoše vám přináší neustálé sprosté navážení se do některých vynikajících cyklistů. Jednou to je GVA, podruhé Majka, potřetí Conta, počtvrté onen, popáté támhleten, pošesté zase nějakej jinej, hu hu hu, bla bla bla, bum bác. Jestli jste kolem toho vašeho karlovarského hnoje na kole opravdu jezdil, mohlo by vám snad už být ve vašem věku jasné, jak to s tím padáním je. Někdy smůla, jindy kopytoidnost, někdy kombinace obého, jindy přílišná motivace a ochota riskovat, má smysl to rozebírat?
    Podle mého to je jenom vaše obyčejná zlovolnost a hystrionská porucha osobnosti.

    Palawan 21.7.2017 at 08:14 Bylo by vtipne, kdyby jel G jeste nakonec Vueltu.
    Ze by do tretice vseho dobreho letos? https://www.instagram.com/p/BWuhP1wgXTQ/?taken-by=geraintthomas86
    Alex 21.7.2017 at 08:28 Já jet takhle do půl těla na trenažeru a pod sebou nemít osušku (+ ručník na štangli), je pode mnou jezero potu
    Daum 21.7.2017 at 08:36 Ale pane kolego, tady už přece každý ví, že jste nejlepší úplně ve všem! Jestli třeba zbytečně nenosíte dříví do lesa.
    Mr. Pither 21.7.2017 at 09:37 Tak dík za začátek dalšího plevelného vlákna.
    Daum 21.7.2017 at 08:44 Ale tak mě teď napadlo, jestli byste sem neměl napsat podrobný rozbor závislosti velikosti toho jezera potu na délce tréninku, tepové frekvenci a watové zátěži!
    Zajímavé by též bylo váženému publiku podrobně osvětlit, jakou velikost a typ osušky a ručníku na štangli používáte, abyste měl jistotu, že ono jezero potu bude bez provlhčení podlahy zvládnuto.
    Mě osobně toto téma velice zaujalo a určitě bych si takové odborné pojednání z vašeho pera rád přečetl.
    Nenechte mě prosím strádat a ukojte moji touhu po poznání! Díky moc předem i zadem pane kolego.

    Alex 21.7.2017 at 12:26 Njn, ale když se únik podařil, už je tam místo Romana dvojice Albasini – Keukeleire, do háje. Takže ani na závěr si zřejmě fandění neužijeme
    Daum 21.7.2017 at 12:33 lexíčku, a to ten váš skvělý videotrenažer TACX i-Vortex neumí předstírat, že Kreuziger je v čele a vy ho udatně doháníte?
    Mohl byste si na to sednout, s Romanem únik úspěšně dotáhnout až do cíle a potom byste ho ve spurtu dle chuti buď porazil, anebo také ne.
    Když už jste za tu úžasnou mašinu vyndal z kešeně takové prachy!?!

   • @murko
    No vidíš to!
    Tak ses dočkal mnohem rychleji, než si zřejmě sám doufal.
    {rolleyes}

    • zdenda_hobík_

     tohle fórum, to je droga, to se nedá jen tak típnout a konec :-D

   • Daume,pozitívne je hlavne to ,že si to napísal slušne potom sa to hned lepšie číta.

 3. Dnes Saganovi nič iné neostávalo len si máknuť v závere. {devil}

 4. Adam Hansen nakonec Vueltu přece jen pojede, Valls se zranil při tréninku {bye}

 5. Nevím, jestli to tu už proběhlo, ale Alberto Contador po Vueltě končí kariéru.

 6. Už je definitivně vyřešen přestup/nepřestup Landy?
  Já mám pocit, že oficiálně ještě nikdo nic nepotvrdil.
  Nebo se pletu?

 7. Dnes hodí lidí zjistí, že jeden známek Francouz má bráchu, kterej taky závodí na kole :-)

 8. Magnus Cort do Astany, po Keukeleirem dalsi velka ztrata perspektivniho zavodnika {scratch}

 9. Nathan Haas do Katusha-Alpecin.

  Měl by obsadit místo lídra na závody jak typu Amstel Gold Race, tak třeba Tour Down Under. Navíc byl Haas letos hodně zklamaný, že po svých jarních výkonech nejel Tour (na úkor Cavendishe), tím spíš, když byl Haas „strategicky stažen“ z Gira, aby byl čerstvý právě na Tour.

  http://www.cyclingnews.com/news/nathan-haas-signs-for-katusha-alpecin/

 10. Nebyl jsem si jist, jak to Asus myslel, ale Contík zřejmě letos opravdu skončí!
  http://sport.idnes.cz/alberto-contador-konec-kariery-dmk-/cyklistika.aspx?c=A170807_114053_cyklistika_ald
  Přál bych mu na té Vueltě solidní výsledek.
  Aby tato legenda profesionální cyklistiky odešla se ctí.

 11. Sheik Yerbouti

  Jsem zvědavý, kam půjde ten Štyby. Ať už zvolí jakkoli, doufám, že ho to do příští sezóny nakopne a všichni tu budeme rádi, že podepsal, jak podepsal. Protože Romanovo angažmá v Orice je pro mě zatím zklamáním roku.

  • Milanek Underwood

   Roman špatný, ale tam pro mě jde spíš o to, (stále dokola sry) – že nejede Vueltu a že dnes pokud chce jezdec jezdit Tour hodně dobře a na GC případně a nechce jezdit Giro – kde sice měl Roman dobré výsledky i vztah k Itálii, ale podle mě jeho nej závod byla Tour … Potřebuje prostě dvě GT ročně a ideálně Tour a Vueltu … to mi vadí na Orice, že Romana nenacpali do sestavy!!! Ač chápu je málo míst a Roman to možná ani nechce (loni to chtěl) … prostě Výsledky mi nevadili ale tohle považuji za sešup.

   Ale ještě horší je Leo, ten možná letoškem udělal konec původním ambicím, možná i celé kariéře – Roman může jezdit klasiky a dělat domestika – Leo nic takového ne. A letošek je … to se jen tak nedožene a jistě někteří po bánu dovedli jezdit skvěle, ale myslím, že to byli daleko zarputilejší a na jiném levelu borci, než je Leo. Toho letošní sezóna zcela obrala o výkonnost … možná … (se pletu ale myslím si to)

 12. ALEX

  Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí!

  NAHOĎ MOTOR! {beer}

 13. Sheik Yerbouti

  http://www.cyclingnews.com/news/alberto-contador-to-retire-after-vuelta-a-espana/

  Contador po Vueltě končí kariéru. Definitivní konec jedné éry. Ač nejsem jeho fanouškem, na letošní Tour si získal můj respekt, protože to alespoň zkoušel.

 14. Fortuneo-Oscaro has announced the signing of Warren Barguil for the 2018 season

  nevím možná to vylepší nabídku závodů pro FO ,ale pro Barguila mně to přijde jako krok zpět
  jedinej bonus… jistota na TdF

Leave a Reply