Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

5 662 comments

 1. Pozerali ste niekto Pariž – Tours? Paráda, čo organizátori s pretekmi urobili, v úseku od 50-10 km pred cieľom sa išlo po 9 šotolinových úsekoch a po úzkych cestách väčšinou medzi vinohradmi. Preteky to urobilo oveľa atraktívnejšie ako v predchádzajúcich ročníkoch, dúfam, že v tomto trende budú pokračovať aj keď Lefevere sa hneval, pretože Gilbert dostal defekt {yes}
  Ste si niektorí robili srandu z Baukeho a jeho pokusov na Vulete, tak mu to dnes konečne vyšlo a som rád, celkom so ho do cieľa tlačil, aktívna cyklistika opäť uspela.

 2. Krizak ani Hirt nedokoncili Emilii, nake podrobnosti? A Cav asi zustava v DD…

  • Kdy skočíte na kolo v závodě opět vy sám?
   Čekají mě ještě čtyři jednorázovky v Itálii. První dvě nepojedu přes závit, trochu si orazím a pokusím se zbavit současného nachlazení. Ale na Milán–Turín se už chci rozjet směrem k Lombardii (pátý a poslední Monument roku). Na té se zmáčknu, abych se rozloučil se sezonou i se stájí Mitchelton-Scott co nejlépe.

 3. Bernal podepsal na pět let (sic!) Sky. To je snad nejdelší kontrakt, jakej kdy cyklista podepsal…

 4. Spekuluje se, že Gaviria z finančních důvodů opustí Quick-Step předčasně. Do Emirátů. Plus Mas možná do Astany:
  https://www.radsport-news.com/sport/sportnews_112189.htm

 5. Dle PCS nakonec prodloužili Buchmann a Konrad u Bory, tedy na GC mají spolu s Konigem, Majkou a Formolem stávajících 5 cyklistů.
  https://www.procyclingstats.com/team/bora-hansgrohe-2019
  CCC (BMC) stále nemá nikoho na GT {unsure}
  https://www.procyclingstats.com/team/ccc-team-2019

 6. Doplňuji výsledky tipovačky z Vuelty (pokud to již někdo neudělal):
  JD, mavej, Aleš, Hun, senor, Mari32 měli 6 jmen správně. Takže dělené první místo protože nikdo nedal Yatese na 1. místo, toho uhodl jen kallevis, který měl správně 5 jmen.

  Jinak oceňuji krásné umístnění Romana i Honzy na MS, musím se podívat na záznam. Jezdil sem na kole tři týdny v USA, takže mám mezery.

 7. Nezabudnite, dnes je Binche – Chimay – Binche aj so Štybym a Turkom a dáva to Eurosport. Tu je pripomenutie Štybyho víťazstva v roku 2014
  https://www.youtube.com/watch?v=OPv6WNeul5U
  Dúfam, že Roman pôjde Lombardiu, nemáte nejaké info či s ním Orica počíta?

 8. PetrH.Senov

  Dneska jsem ráno zhlídnul v TV druhý kros z Ameriky. Zase vyhrál Toon Aerts před Van Aertem a zase docela přesvědčivě. Když jsem viděl Van Aerta, tak mi přišlo, že má tak 5 kg, ale spíš bych tipl že i víc nad normál. Vypadal dost oplácaně.

 9. jak jsem pochopil z publikovaných rozhovorů, Roman si na vrcholu troufal a říkal si , že je ve sjezdu docvakne, ale Bohu žel to trochu přehnal a někde zřejmě něco nedobrzdil…
  Škoda mohlo to být ještě zajímavější {thumbup} {devil}

  Trať extra okruhu nakreslená v mapy.cz je tady : https://mapy.cz/s/366Is
  On vlastně nikdo mimo jezdců neví co se dělo za vedoucí trojkou až pětkou …
  A mohlo to být zajímavé, příležitostí pro sokoly bylo dost!

 10. Přidám pár postřehů z místa. Atmosféra na vrcholu stoupání nad Igls naprosto skvělá, i mnoho fandů z čech, pivo nečekaně levné 4E, počasí….fuj to slunce pálilo, neviděl jsem jedinou španělskou vlajku ale když pak na tv tabuli všichni viděli kdo vyhrál najednou byla spousta rukou nahoře :-).
  A na závěr jedna soukromá, když Štyby naposled vyjel nahoru (už s odstupem a na pohodu) tam mě a mé manželce udělal radost a pozdravil nás. Evidentně byl rád, že tam fandové jsou. Za včerejšek všem {good}

 11. Jsem moc rád, že včerejší podívaná „dokopala“ k příspěvkům i jindy již příliš nepřispívající členy místní komunity {beer}

Leave a Reply