Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

1 039 comments

 1. Ani Matěj nepopřel, že na těch videích je on. Takže to on je. Nalítnul tam, pravda, impozantně. Všichni se zachovali nesprávně. Děti (a i když ne úplně malé, pořád děti), reakce jejich rodičů, a reakce Matěje taky. Ať si Tesař říká, co chce, jako Matěj bych se myslím nezachoval (byl jsem v životě dostkrát ve vypjatějších situacích a zůstal v klidu). Abych se jako dospělej chlap schovával za dveřma a v trenclích pak na ty děcky vylítl, tiskl je ke zdi a držel jim paže…to je, když si to jeden vezme, fakt docela dost drsný.

  Na druhou stranu, být australskej policajt, poslechnu si obě verze a dál to neřeším, včdyť se nakonec se houby stalo.A být rodičema, držím hubu a krok, vopruzáci byli jejich děti.

 2. malej Remco…už tenkrát tušil :))

  Příloha: 309008920_507619231372759_3140275769211769245_n

  • Úvozovky znamenají, že to ve skutečnosti neznamená končit v nejlepším. A krom toho, Mas ještě nekoncí.

   • Alex forever

    Uvozovky se píší bez čárky nad prvním písmenem {yahoo} {yahoo} {yahoo}

    • Viděl jsem posledních deset kilometrů. Enric si nezvykle věřil a zaslouženě vyhrál. Každe vítězství nad Pogacarem je obrovský úspěch a sebevědomí jde nahoru.

   • Dj.Tj – Snazim sa pochopit o co ti ide v tvojich prispevkoch. Vybral si si par jedincov z diskusie u ktorych ta vobec nezaujima obsah ich vyjadrenia. Len sa snazis neustale provokovat.
    Skus sa zamysliet nad sebou a s tym prestat. To uz nie je normalne co tu predvadzas. Rypnes do Alexa a potom cela strana budu len same invektivy z oboch stran. {negative}

    • Alex forever

     @horvi: Přečti si definici pojmu „internetový troll“ a máš před sebou dýdžeje jako vyšitého ;-)
     Můj problém je, že se nedokážu dlouhodobě „udržet“ a dřív nebo později (tedy většinou dřív, abych se přiznal) na jeho provokace reaguji. A pohříchu ostřeji, než bych měl – v bláhové naději, že mu zacpu hubu. Leč nedaří se a dařit se nebude…
     Sorry, pokusím se začít u sebe a už na toho zoufalce opravdu nereagovat. Opakuji: POKUSÍM SE {scratch}

    • Já se snažím pochopit, o co jde tobě. Např. proč už drahnou dobu podporuješ sprosťáka, hrubiána Alexe. Když mi milionkrát neoprávněnně posílal píče a trolly, mlčel jsi jako vrba.

 3. Svět se řítí do prdele především ve chvíli, kdy kvyli takové ptákovině začnou lidi prohlašovat, že se svět řítí do prdele. A ani tehdy ne {bye}

 4. Řepa s Thomasem to Chorvatsko pojali asi jako výlet :)

 5. Alex forever

  {good} Njn, šestadvacetiletej smrkáč neprojevil vůbec respekt k dědkům, kteří s ním přijeli ve skupině {devil}

  Příloha: coppa-agostoni-finish

 6. Tak už vysvitly nějaké detaily k hotelovému incidentu. Šlo o výlet dvou matek dohromady se čtyřmi dětmi. Tátové nejeli. Holky začaly hrát hru „zaklepej a uteč“. Napoprvé vylezla Matějova přítelkyně a normálně je slovně umravnila, ale nezbedy svůj kousek za chvíli zopakovaly a to už na ně vystartoval Mates.

  Noviny mluvily s oběma otci. Jeden z nich zněl rozumně. Chápe, že problém začaly děti, a řekl, že jeho dcera má u něj pěkný průšvih. I když reakci Matěje považuje za přehnanou.

  Druhý otec je typický dnešní debil trousící klišé a argumentační fauly. Prý nikdo nemůže po teenagerech chtít, aby byly v devět v posteli. Myslím, že jim nikdo nevyčítá, že nebyli v posteli, pane. Pak mluvil o tom, že šlo o „child abuse“ (týrání dítěte) a že ta jeho cácora má z incidentu noční můry a musel ji vzít k psychologovi. Aha, takže do ní někdo strčil, až si udělala bebí na lokti, a ona musí na terapii? No pane jo. :-¤

 7. Alex forever

  Chudák Chris! Ten tyhle držkopády snad přitahuje {wacko} {cry} Mimochodem: Je to moje největší „černá můra“ při jízdě v městském provozu a už se mi 2x v životě podařilo takto otevřeným dveřím na poslední chvíli vyhnout, hlídám si takové situace, ale člověk prostě není nikdy dost chytrý a opatrný, jak se říká {scratch}
  https://www.sport.cz/clanek/cyklistika-froome-se-pri-treninku-zranil-ridic-ho-trefil-dvermi-3649446#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=sport.sznhp.box&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 8. nechci to tu furt vířit..ale už se samozřejmě objevili záběry z incidentu MVDP ..myslím že ten kluk ve videu to vcelku výstižně okomentoval..spratci,nezodpovědní rodiče a MVDP který to nezvládnul..a vylepšil tím že je pronásledoval do jejich pokoje..(tedy jestli jsem tu angličtinu dobře zvládnul…popřípadě se omlouvám za špatnou interpretaci)
  https://www.youtube.com/watch?v=hEqbzR6SHzE

  • Alex forever

   {wacko} Nechceš to vířit, ale děláš všechno pro to, aby se to vířit znovu začalo {wacko} Můžeš napsat, co Tě k tomu vede?

   • sdílet informaci.? ale ok blbá formulace..myslel jsem to jako omluvu že to sem dávám..když už jsme se tu o tom diskutovali ,tak aby byl obrázek ucelený..když se něco nakousne chci vědět co nejvíc..a domněnka že vy taky

    • Alex forever

     Cancy nějakého kluka, který se chce zviditelnit na pozadí celosvětově sledované aféry, mi ale nepřijdou jako „informace, která přispěje k ucelení pohledu“ na ten Matějův malér. Je to naopak přesně to, co píšeš, že nechceš: Víření a přilévání do ohně…
     Navíc přilévání sraček {negative}

    • Fajn

    • Alex forever

     Promiň, to nebylo myšleno urážlivě vůči Tobě, ale vůči tomu tlachalovi na Twitteru… {beer}

    • @bAlex bbernard se na další výměnu názorů s tebou vysral, nestojíš mu za to.

     Ale jinak

     Je to naopak přesně to, co píšeš, že nechceš: Víření a přilévání do ohně…
     Navíc přilévání sraček

     :-D sereš benzin, nebo petrolej, nebo co? Bože, ty seš tak blbej.

    • @bbernard no nikdo by nečekal, že tě Alex pochválí za něco, co je proti jeho přechozímu tvrzení. Smutný, nebo srandovní? že je Alex taková píča, že ignoruje ty natočený záběry a staví to na tok, že jsou to „cancy nějakého kluka, co se chce zviditelnit“ (no a opět Axla pkně naseru, protože to zase hezky ilustruje jeho mentalitu {yahoo} )

     jak xkrát říkal Palawan, a tentokrát se přidávám – Alex je nemocnej člověk.

    • Alex forever

     No, vidíš, Borku, kam vede tohle „víření“ ;-)

     Jinak mi stačí přečíst si, co si o situaci na hotelu myslí Lubor Tesař a Mathias Vacek – sorry, ale jejich názory mi přijdou fundovanější, než některé z těch „dušínovských“, které zde zazněly…
     ——————————————————————————————
     Bývalý český profesionální cyklista Lubor Tesař, bronzový na mistrovství světa 1993 okomentoval pro Seznam Zprávy, co se odehrává a co prožívají cyklisté před klíčovými závody.
     „Mathieu Van der Poel nebyl v laciném hotelu. Jak je možné, že se tam může něco takového dopustit, že děcka dělají neplechu ve 22.30? Cyklista potřebuje klid, má i své rituály. Zejména, když je to mistrovství světa a ještě tak daleko od domova. Velmi důležitá je i mentální příprava. Probíhá až do startu, jezdec musí správně reagovat, být připravený mít spoustu variant. Poslední večer před spaním se to každému honí hlavou. A spousta lidí má problém usnout normálně, natož když jsou rušeni,“ uvedl Tesař.
     Podle Tesaře, který cyklistiku stále pozorně sleduje a spolukomentuje i velké závody v televizi, si myslí, že Van der Poel není emotivní blázen. „I já jsem mírumilovný člověk, ale když něco nefungovalo, tak jsem byl fakt pes. Člověk má ty nejvyšší ambice a má na sebe nejvyšší laťku,“ řekl nositel bronzové medaile z mistrovství světa.
     Stříbrný ze silničního závodu mužů do 23 let v Austrálii Mathias Vacek nám řekl, že kdyby ho někdo podobně otravoval, tak by nejspíš také vyletěl. „To by udělal skoro každý v okamžiku nejdůležitějšího závodu v sezóně. A on měl prý dobrou formu,“ řekl Seznam Zprávám.
     Zdroj Seznam.cz
     ——————————————————————————————
     Myslím si, že se oba citovaní borci ještě VELMI krotili a v soukromí to všechno komentovali ještě mnohem peprněji. A stoprocentně to byla ostrá slova zejména vůči rodičům těch holek {negative}

  • PetrH.Senov

   Jestli chápu správně, tak týpek dokazuje že jde o MVDP tím náramkem(chytré hodinky nebo kýho čerta) a vůbec mu nevadí, že na kole je má na levé ruce, ale na těch záběrech na pravé. A jestli ta tlustoprdka na videu je ta postižená slečna se zarudlým zápěstím, tak ta by místo klepání na cizí dveře měla spíš běhat kolem hotelu …

  • Myslím si, že by se MS mělo odehrát ve „stejném sportu“, v jakém závodníci soupeří celý rok. A že je to bez vysílaček „zajímavější“, když je to „jinak než jindy“? No ale je to i spravedlivé? Jaké retro zpestření odlišné od jiných závodů zavedeme výhradně pro MS příště? Zákaz některých druhů brzd? Těžší kola než přes rok?

   Nehoruji nutně pro vysílačky, ale jen nevidím důvod, proč by to na MS mělo být jinak, než na jiných závodech. Pokud se zavede, že nejsou vysílačky ani přes rok (a zůstanou pouze např. pouze na bezpečnostní pokyny a na unifikované hlášení od organizátorů), tak ať pak nejsou ani na MS. Jezdit bez vysílačky je zkrátka samostatná dovednost a pokud tato dovednost obecně ve sportu není po celý rok vyžadována, nevyžadoval bych jí ani při vrcholu sezony a naopak.

   • Tak ono sú to iné preteky už len tým, že tam neštartujú profí tímy a tímy majú rôzny počet cyklistov, čo na iných pretekoch v sezóne (okrem majstrákov) nebýva. Cyklisti vopred vedia aké sú pravidlá a tak sa majú prispôsobiť a podľa mňa sa trochu vyhovárajú. WvA nevedel o aké miesto špurtuje? Veď to by v takom závere nevedel ani pri vysielačkách, koľkokrát sa aj na pretekoch WT stalo, že cyklisti si buď mysleli, že vyhrali alebo naopak boli prekvapení, že vyhrali. Ja si pamätám na AGR v roku 2019 kde si cyklisti v úniku (Kwiatek, Fuglsang..) sťažovali, že boli zle informovaní o odstupe a preto ich skupina MvdP dostihla.
    Na jednorázovkách by som nechal cyklistov „bez vysielačiek“ a na etapákoch s nimi, nech si zvyknú aj na iný spôsob pretekania.

    • Alex forever

     @Mellon: {good} {beer} {mail}

    • Samozřejmě že vědí dopředu, jaká budou pravidla a samozřejmě se po závodě někteří nyní (někteří trochu, jiní více) vymlouvají. Každopádně si pořád myslím, že by MS nemělo být za jiných podmínek, než jiné závody (a to i když se to dopředu ví). To je jako kdyby se u hodu oštěpem vědělo dopředu, že na MS se bude házet z kratšího rozběhu nebo dokonce z místa. Sice by s tím každý mohl počítat, ale pořád by to byla volovina. A nespravedlivá. Nebo Adam Ondra taky dopředu věděl, jaká bude na OH kombinace disciplín, ale nikdo asi nepochybuje, že to byla blbost. A dle našeho mínění nespravedlivá blbost.

     Ale jak to tu čtu, tak víceméně všichni říkáme to samé, jen jinými slovy. Proto plně podepisuji Alexovo „když už nejsou vysílačky, MUSÍ být závodníci pravidelně a pokud možno HROMADNĚ INFORMOVÁNI“ i Mellonovo „Na jednorázovkách by som nechal cyklistov „bez vysielačiek“ a na etapákoch s nimi, nech si zvyknú aj na iný spôsob pretekania“

    • Chybí logické vysvětlení, proč bys to tak chtěl.

   • @ Aleš = Přesto, že sem roky píši o tom, že vysílačky ničí závod a zmatek v neděli mě bavil, tak toto je výborná poznámka {good} Všechny závody by měly v sezoně by dle mého měly být jednotně, tedy buď „s“ / „bez“ / „hybridně“ {mail}

   • Alex forever

    @Aleš: „Je to spravedlivé?“, ptáš se. „A není snad?“, odpovídám…
    Co je nespravedlivého na tom, že je závod PRO VŠECHNY bez vysílaček a navíc o tom VŠICHNI DÁVNO VĚDĚLI?

  • Alex forever

   Podle mě se Pogačarovi po zpackaném závodě jen hodí do krámu fakt, že díky absenci vysílaček vznikl ten zmatek na konci závodu. Prostě se na to vymlouvá.
   Ale pravda je, že když už nejsou vysílačky, MUSÍ být závodníci pravidelně a pokud možno HROMADNĚ INFORMOVÁNI od spolujezdců na motospojce. Dříve to bylo psané křídou na dřevěné tabuli, dnes by třeba mohla být nějaká elektronická. Pokud jim ale zcela chybějí informace o dění na trati, je to špatně, to je jasné…

   • „Podle mě se Pogačarovi po zpackaném závodě jen hodí do krámu fakt, že díky absenci vysílaček vznikl ten zmatek na konci závodu. Prostě se na to vymlouvá.“ – no tak to je přesně v tvém duchu, vypočítavost všude

    „Pokud jim ale zcela chybějí informace o dění na trati, je to špatně, to je jasné…“ proč? kde je principiální rozdl?

  • …jak sem někdo dá jakoby otázku do pléna, a žádnej názor k tomu nenapíše. Až když někdo napíše názor, jde proti němu.

   „Tak ono sú to iné preteky už len tým, že tam neštartujú profí tímy a tímy majú rôzny počet cyklistov, čo na iných pretekoch v sezóne (okrem majstrákov) nebýva“ ani zdaleka a stavíš na tom argumentaci, takže…

Leave a Reply