Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

1 004 comments

 1. @Geo …a takhle Yates předvedl, jak trpí ve vedru :-) jednoznačně to bylo tím. Jako na Asturii, kde bylo 20 stupňů. Fakt vedro.

  • Netuším proč vypíná. Je vidět, že výkonnost má, protože dokáže poté vyhrát etapu v Asturii druhý den, na Giru za týden, může toho být víc, stačí vypnout takovou závodnickou umanutost, zaujetí pro cíl, hlava povolí a už na tebe “ něco skkáče “ . Třeba má problém s koncentrací, když se přidá něco navíc. Těžko o tom bude on mluvit a my můžeme jen věštit.

 2. Alex forever

  A teď už to nepopletu:
  V celkovém pořadí je Honza stejně jako v této etapě jedenáctej, jen 140 vteřin za desátým Valverdem! {bomb}

  Příloha: GC TOP15

 3. Alex forever

  Tak Honza patnáctej, v závěru nachytal 8 minut…

  Příloha: TOP15

 4. Co to právě Yates řekl za ptákovinu, že neví, jestli šla Bora po GC, nebo etapě? Samolibej blbec.

 5. Alex forever

  Tak Simonovi to s tou etapou vyjde {good} A dřív, než asi všichni jeho příznivci čekali…

 6. Alex forever

  Fantasticky jede Pozzovivo, všechna čest! {good}

 7. Ten Krpatec, jak ho Alex kdysi nazval, není vůbec špatnej cyklista. Vyhrál Giro, olympiádu, 2. na Vueltě, 3, na Tour… No, fakt Krpatec {yahoo} {yahoo} {yahoo} {bye}

 8. Alex forever

  A Carapaz vyrazil jako raketa – skoro 30 km před cílem {wacko}

  Příloha: Carapaz jede!

 9. Alex forever

  Koukám, jak ten Honza jede kopce furt ze sedla {scratch} On tedy vždycky jezdil víc ze sedla, než ostatní, ale teď je to extrém. Někde jsem četl, že to vysvětloval křečemi, které ho v těchto dnech sužují, když jede kopec v sedle a stěžoval si, že je to strašně náročné jet stále ve stoje.
  Což tedy opravdu je :-¤

 10. Alex forever

  Tedy to, co prováděl ten splašenej růžovák s taškou občerstvení, to by bylo na nějakém „pouťáku“ minimálně na ránu pumpičkou :-¤
  Praštit s ní vztekle o zem přímo pod kola ostatních cyklistů, to udělá jen blb – za kterého jej ostatně považuji…

 11. Alex forever

  No a nějakých 80 km před cílem se začalo tvrdě závodit! A čelo obsadila Bora – tedy ne jen Kämna, jak predikoval PavelK {devil}

  Příloha: Bora jede

 12. Dneska by mohla být hodně brutální etapa, kdyby zítra nebyla těžká horská. Jó kdyby byl zítra volný den, dneska by se asi hodně závodilo, takhle si myslím, že vyhraje únik. Že by zase Kamna?

Leave a Reply