Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

1 040 comments

 1. https://www.roadcycling.cz/clanek/lotto-a-israel-sestoupi-co-bude-dal Lotto mimo WT… To bude nezvyklé. Popravdě moc nechápu, že UCI k tomu snížení na 18 týmů nakonec přistoupila. A Israel… Asi všem nám vrtala hlavou jejich strategie výběru jezdců.

 2. Tak v příštím roce by se měl na TdF vrátit po 35 letech pauzy legendární Puy de Dome ! {good}

 3. kolemjdoucí

  Poměrně ucelený článek o sběru UCI bodů našich jezdců(3.místo vcelku nečekané) letos i s nějakejma informacema o jejich působení, jak sme zde řešili je tam potvrzeno J.Otruba a D.Turek do ATT Investments(vypadá to že nabízí opravdu top podmínky a asi chtějí už TOP výsledky) a Elkov výrazně omladí a zdá se, že by měl štafetu přebrat právě ATT ale přesun do Pro conti týmů to rozhodně nevypadá.
  https://www.roadcycling.cz/clanek/nejpilnejsim-sberatel-uci-bodu-byl-z-ceskych-cyklistu-v-letosnim-sezone-jan-hirt

 4. Valverde opět dnes druhý. To poslední vítězství jeho kariéry zřejmě už bylo na jaře, bohužel. Pogačar je hlad. {scratch}

 5. tak Valverde zase nevyhrál.. Mass mu rozjížděl spurt ale Tadej silnější ..ale bednu má..
  https://www.youtube.com/watch?v=4ofRz-d0DaA

 6. Tak Remco zítra poprvé poveze duhový tričko v závodě, konkrétně na Binche-Chimay-Binche, což není závod úplně pro něj. Co myslíte, zkusí přesto něco a nebo dokonce myslíte, že má šanci na výhru? A nebo jen ukáže trikot na kamery, aby Lefevre byl happy, a myšlenkama už bude na víkendové veselce?

Leave a Reply