Průběžná diskuze


Prosíme všechny účastníky diskuze o objektivnost v příspěvcích a střídmost v reakcích. Závadné příspěvky budou odstraněny a vulgární autoři zabanováni.

1 058 comments

 1. Alex forever

  A taky se dnes jede Faun-Ardéche Classic, profilově velmi náročná jarní klasika v jihovýchodní Francii.
  Startovní pole je doslova nadupané vrchaři, ale Čechy bychom v něm hledali marně.
  A tak nezbývá, než si už jen s nostalgií vzpomenout, že tenhle závod vyhrál v roce 2016 Petr Vakoč {good}

  Příloha: Faun-Ardéche Classic

 2. Další věc je, jak Alex dokáže psát o jezdcích opravdu hnusně, ale běda, když to udělá někdo jinej.

  Alexova neláska k malejm cyklistům už je víceméně „legendární“, „zloprcek“ Cav je přitom o nějaký 2-3 centimetry menší, než Alex…tak jestli to není mindrakem, že je Alex malej?

 3. Dnes nás toho čeká hodné:

  6. etapa UAE tour – rovinatá (Hirt)
  Oomlop Het Nieuwsblad muži i ženy
  Černý, Bittner, Kelemen – Kvasničková)
  3.etapa Gran Camino
  Klasika Faun-Ardeche

  Všechno bude vysílat Eurosport {bomb}

  Já sám teda nevím, co všechno dnes stihnu. No všechno určitě ne. {cry}

 4. Přerod odvěkého nepřítele Jose.again v kámoše…
  Alex mění kabáty, jak se mu to hodí.

  Máš jinej názor, než on? No tak to ses hned debil, blbec, picus,

 5. Alex se tady téžce pohoršuje nad tím, že měl někdo před 4 lety zveřejnit jeho osobní údaje, ale sám neváhá okamžitě udělat to stejný.

  Je k tomu vůbec třeba další komentář? No vzhledem k charakteru tohoto fóra asi ano. To je podle mě úplný dno. Neuděláš jsem jinému, co sám odsuzujes.

 6. Alexův ručně psaný deník Závodu míru = TOP! {good} {good} {good} Ty fontíky! {good} {good} {good}

  Sice se topí v těch záchvatech hysterie tady, ale stojí za dohledání a přečtení, vážně super!

 7. Alex myslím není sociopat, ale těžkej narcis.
  On asi opravdu nechápe,že lže, když lže. To jsou prostě jeho naučený myšlenkový pochody. (Např Jdu do hospody na hokej a za dvacet minut jsem nemocnej je hezkej priklad) Ne, že by ho to omlouvalo, je svéprávnej.

  Určitě odradil řadu lidí od diskutování tady. Kdyby ho tady půlka lidí v jeho chování nepodporovala, možná by měl šanci něco o sobě pochopit, ale takhle ne.

  • To sa môže stať a stáva sa to, že niekde ideš, cítiš sa relatívne dobre a za určitý čas sa tvoj zdravotný stav rapídne zhorší (pokojne za desiatky minút), mne sa to stalo tiež a dokonca viackrát. To, že ty si niečo nezažil neznamená,že sa to nemôže stať.

   • Alex forever

    @Mellon: Bylo to tehdy tak, že jsem se skutečně chystal jít do nedaleké hospody koukat s kamarády na hokejové utkání našich juniorek na MS a podle řečí kamarádů tam měli být také rodiče hráčky, která je z našeho městečka. Takže jsem se na to těšil.
    V průběhu odpoledne na mě ale dolehla chřipka, se kterou jsem zatím úspěšně bojoval, přitížilo se mi a raději jsem zůstal doma u televize. Do hospody nedorazili ani rodiče té holčiny, talkže jsem zase o tolik nepřišel.
    No a nakonec se ukázalo, že ti rodiče byli dokonce přímo v hale, kde se utkání konalo, aby tam podpořili svou dceru, což tady u nás asi skoro nikdo nevěděl.
    A tak ze mne Mathym (nevím proč?) udělal vejtahu a lháře, který si vymýšlí, aby byl zajímavej, což je samozřejmě rajská hudba pro dýdžeje!
    Takže asi tak. Je to prostě neuvěřitelné, co se může stát, když se do diskuse zapojí hejtři {wacko}

   • Desítky minut trvá jedine úraz, nebo zhoršení psychiky, ne viróza.

    Ale říkal, že vyrazí do hospody, pár desítek minut, a už měl virózu a nesel. To nedokáže ani ebola.

    • Mali sme pomaturitné stretnutie (45 rokov), prišiel som tam „zdravý“, po prípitku a večeri asi po pol hodine som sa rozkýchal (kýchol som asi 30 x), začalo mi tiecť z nosa a rozbolela ma hlava, odišiel som skôr domov a už som mal zvýšenú teplotu. Viróza či prechladnutie sa môže prejaviť aj takto.

    • Alex forever

     @Mellon: Je to tak. Ale příště, když budu cítit nástup nemoci, budu muset velmi pečlivě zvážit, zda můžu zůstat doma, když jsem do diskuse RK dopoledne napsal, že si odpoledne vyjedu na kole {scratch} Protože když se pak třeba zapojím do debaty o průběhu nějakého závodu, mohl bych být označen za lháře {devil}

    • Hlavně zvaž, jestli napíšeš, že někde někoho potkáš, když to ve skutečnosti nevíš.

 8. Tak Alex, kterej je zásadně proti tomu vytahovat něco i na předchozí stránce diskuze, se vrací o 4 roky zpět a ještě z toho vytahuje screenshoty.

  Je třeba vůbec něco dodávat?

  Klobouk dolů před Palawanem,kterejna jeho reakce většinou sere {good}

 9. Alex forever

  A konečně zase k cyklistice:
  Dnešní placatá etapa naštěstí v závěru žádný hromadný pád nepřinesla – asi i díky tomu, že se jelo po velmi široké silnici prakticky úplně bez záludných šikan a zatáček.
  No a když se na špici postupně vyblbli „rozjížděči“ Movistaru, Lotta, Astany a Alpecinu, nastoupil od levé bariéry drtivým způsobem opět Tim Merlier a všem ukázal, kdo je na této Tour nejrychlejším sprinterem {good}
  Honza Hirt dojel v pohodě uprostřed balíku, který dojel do cíle úplně kompletní – což se tedy vidí opravdu málokdy {devil}

  Příloha: Merlier na lajně

 10. Alex forever

  A nesmyslná kontroverze tady vznikla jen proto, že jsem se odvážil zpochybnit tvrzení jednoho zdejšího kolegy o použití pastorku s 28 zuby na Varšavě v roce 1987 {wacko} {wacko} {wacko}
  To jsem si fakt dovolil moc {cry} A ještě víc, když jsem se od borců, kteří tu dobu naprosto přesně pamatují, dozvěděl, že tentokrát fakt nemám pravdu a Geovi se za nedůvěru k jeho tvrzení omluvil {scratch}
  To už možná zasluhuji trest smrti :-¤ {negative}

 11. Alex forever

  Tady jsou fotky těch šaltrů Gipiemme – posílám to už potřetí, protože mi to furt hlásí, že je ta fotka moc velká {wacko} {scratch}

  Příloha: Gipiemme 1980

 12. Víš, co je taky zajímavý? Za UAE jezdí mladej Arrieta, za FD Jeux jezdí mladí Martinez a Madouas, za Astanu mladej Vinokourov. :-D

 13. @rotki už chápeš?

  „Já to tušil, že ŠŤOURAL Palawan něco objeví.

  Geovi (měl pravdu) Alex de facto řekne, že mu nevěří (jak by mu taky mohl věřit, to by znamenalo, že sám pravdu nemá), Palawan k tématu najde něco přínosného, co situaci řeší, tak ho Alex označí za šťourala. Prostě kretén Alex jako obvykle.

  • :D vždyť je to úplně v pohodě, diskusni styl “třeba se pletu”, “nemyslím si” a “palec nahoru” je nekonfliktní, nakonec i omluva za skepsi vůči názoru, všechno OK, já si to s chuti přečetl, něco se dozvěděl a nepřišlo mi, ze bych se musel prokousávat nějakým bahnem. A za toho stourala se snad v tomhle kontextu nikdo neurazí, jediné ta nová generace ňoumů by asi cítila diskomfort :-D :-D

   • Kdyby to bylo poprvé, tak ano, ale s ohledem na historii nesouhlasím, ten člověk je lhář a sociopat, množství a úroveň jeho invektiv, jak na zdejší účastníky, tak na závodníky, bylo a je příšerné, je to otrava této diskuze a proto řadu účastníků odradil.

    • Alex forever

     Ach Ty zákeřnej inženýrku Tomáši Němče alias Palawane! Nechtěj, abych sem vložil průběh naší ostré výměny názorů, který zde proběhl téměř přesně před 4 lety. Jako totální magor jsi se tehdy projevil právě Ty, když jsi sem bez zjevného důvodu vložil průběh naší soukromé konverzace vč. čísla mého soukromého telefonu.
     Ještě že to tehdy pozorně sledoval Radim78 a dokázal Tě umlčet – dodnes jsem mu za to vděčný.
     Takže:
     1.) Jsem-li sociopat, to bych nechal na posouzení odborníků a ne na Tobě, ale rozhodně nejsem lhář – NIKDY úmyslně nelžu a pokud se někdy spletu, dokážu se omluvit – jako právě dnes.
     2.) Pro některé Mirky Dušíny je otrava číst moje přímé názory na některé cyklisty (do háje, to by v tom byl čert, abych se s nimi tajil, když jsou často podloženy osobní zkušeností), pro mne je neskonalá otrava číst Tvoje nudné tabulky, statistiky a grafy. Což je přesně důvod, proč si Tě kvůli nim dobírám…
     3.) Nemám Tě prostě rád asi srovnatelně, jako Ty nemáš rád mě. Ale přijde mi od Tebe hodně přes čáru, že se za „šťourala“ revanšuješ „lhářem a sociopatem“.
     Howgh.

    • Nevím o tom, že bych s tebou někdy vedl soukromou konverzaci, ale pamatuji si, že jsi mi kdysi napsal SMS, což mě dost překvapilo, dle mého to bylo za hranou a smrdělo to stalkingem, já ti číslo rozhodně nikdy nedal a proto jsem tehdy tvou zprávu uveřejnil zde, že by se tě někdo tehdy zastával, to si nepamatuji, ale v zásadě budu rád, když celou konverzaci zde uveřejníš, protože vím, že já jsem nic špatného neudělal ani nenapsal.
     Co se týče tebe jako sociopata a lháře, to je můj názor vytvořený dle tvého dlouhodobého vyjadřování se zde.
     A tímto opět přecházím do mého módu tvé ignorace, několikrát jsem tvé narážky na mě přešel, dnes jsem to holt nevydržel.

    • Alex forever

     Je to pro Tebe a Tobě podobné typické, že si pamatuješ jen to, co se Ti hodí do krámu, synku {cry}
     A k tomu „stalkingu“: Napsat někomu SMS na telefonní číslo uveřejněné na internetu vedle fotky, jména, titulu a e-mailové adresy – to považuješ za stalking? Inu, to už je na pováženou, pane inženýre {wacko}

     Příloha: Bez názvu

    • Alex forever

     Mimochodem slovo „dizkuze“ mi naježilo všechny chlupy na zádech…

    • Alex forever

     Ta soukromá výměna názorů na WhatsAppu měla pokračování, které sem nebudu vkládat, protože by byla zase jen rozbuškou pro „flame“ s obvyklými účastníky.

    • Alex forever

     Takže tím bych považoval za vyvrácenou Tvoji LEŽ, že jsme spolu soukromě nekomunikovali.
     A tady je část diskuse na těchto stránkách v březnu 2020, kde Ti jasně a srozumitelně Radim78 vysvětluje, v čem jsi to tehdy jednoznačně pos*al.
     Čímž bych považoval za prokázané, že jsi nejen LHÁŘ, ale i manipulátor, který – když se mu to hodí – zapře nos mezi očima…
     Ještě na něco si (raději) nevzpomínáš, synku?

     Příloha: Radim78 k Palawanovi

    • Nevím o žádném pokračování teto WhatsApp komunikace, uverejni anebo dalsi lež?
     S nazorem radim78 nesouhlasím.

    • Za me to je stalking vzhledem k tomu, že na internetu dane údaje, veřejně, nemám.

    • Alex forever

     Ano nemáš – tehdy jsi je bleskově odstranil – což je ostatně zdokumentováno také v té debatě, kterou sem celou nevkládám z výše uvedených důvodů.
     Takže? Další lež {cry}

    • Alex forever

     Jsi komickej, Němče…
     Umíš se sice kroutit jako slizkej had, ale necháváš za sebou stopu spíš jako slimák {negative}

     Příloha: Palawan4

    • Souhlasím s tebou ,také to znám,jiný názor než Alex nebo upozornění , že lže …hned si synek, inženýr , hnup……je to prostě jájínek „Skáču dobře skáču rád „

    • Alex forever

     @mathym: K cyklistice by něco nebylo? Aspoň jednou za uherák, synku, pochlap se ;-)

    • Já si o cyklistice rád přečtu, dokonce i od tebe tatuldo , jen mě mrzí tvoje výpady ,proti sportovcům , které ty nemáš rád (BOROŠ…..), proti ženám (s tím velkým zadkem…..) a proti ostatním co nemají stejný (správný) názor jako TY.

    • Alex forever

     Ale to je přece normální, že mají lidé rozdílné pohledy na svět kolem sebe, ne? A diskusní fórum slouží k tomu, aby se v něm svobodně vyjádřili.
     Mně přijde mnohem horší, když si někdo JEN rád přečte, do diskuse se průběžně nezapojí, a pak vyplivne oheň a síru. Což je primárně příklad jeenage a potažmo i Tvůj.
     Dýdžej je trochu jiný případ – ten se k cyklistice vyjadřuje poměrně často, takže (i když to nerad píšu) má právo na ostřejší kritiku kohokoliv z diskutujících. Ty a πčus jeenage jste typičtí hejtři, kteří si někoho vyberou, začnou se do něj vandrovat a nic přínosného pro diskusi z vás nevypadne.

     A jen tak mimochodem: Přečti si pozorně, jak ta současná hádanice začala – jsi-li toho schopen. Já reagoval na Gea (nijak zle ani hádavě), on mi v pohodě odpovídal, přidal se rohlik a vilimator, žádná kontroverze nehrozila. Pak vložil Palawan dva nebo tři odkazy a já si to dovolil okomentovat tak, že se ukázal „šťoural“ Palawan – ale přidal jsem, že mne to tentokrát potěšilo se smířlivým smajlíkem. Nic hrozného, sorry jako.
     Jenže se toho okamžitě chytil dýdžej a vylil na mě metrák hnoje, který vzápětí rozmnožil Palawan, jenž se cítil evidentně zneuznaným a poníženým slovem „šťoural“.
     Do háje, je tohle fakt důvod k tak prudké hádanici? To si fakt nemyslím {negative}

    • Já se nehádám jen píšu co mi vadí,reaguji na slova inženýrku atd…..napsal jsem ti to již minule, v cyklistice jsem „nadšený amatér“ a proto radši čtu názory povolanějších..asi jsem tedy hejtr {yahoo}

    • Alex forever

     Tak jasně, že jo. Wikipedie: Hejtr (hater) je hanlivý termín, který se vztahuje k osobě nebo skupině, která vyjadřuje nenávist na veřejných fórech. Hateři se odlišují od trollů, kteří se snaží upoutat pozornost tím, že píší provokativní poznámky. Obětí těchto akcí může být každý.
     Z Tvého stylu psaní do tohoto diskusního fóra tedy jasně vyplývá, že jsi hejtr jako vyšitej, podobně jako je Dýdžej téměř ukázkovej troll.

    • Vyjadřuji se snad nenávistně? {mail} …..ta definice spíš sedí na tebe

    • Alex forever

     Doébře víš, jak je to myšleno.
     Ale pokud neumíš správně vnímat obsah textu, nemá cenu, abychom se dál vybavovali. Měj se.

   • Nová generace „noumu“ by ho v klidu poslala do prdele, ta si žádný stouraly líbit nenechá.

 14. Alex forever

  Dnes se jede u Arabů téměř absolutní „placka“, a tak mi vůbec nevadí, že ji neuvidím LIVE.
  Hlavně aby se zase nevyválela půlka balíku a nezranil se Honza – u těchto etap to vždycky akutně hrozí :-¤ {negative}

Leave a Reply