Home » Zprávy ze závodů » Cítím se pořád mizerně, křeče mě braly v noci i při etapě
Foto Astana cycling team

Cítím se pořád mizerně, křeče mě braly v noci i při etapě

Takže se cítíš pořád špatně? Křeče jsem měl i v noci a dnes po prvních dvaceti kilometrech znovu. Kdybych na tom byl dobře, tak během dnešní etapě zregeneruju, ale tím, jak jsem se dostal do krize, jsem se spíš trápil. V rámci možností jsem etapu objel, ale nic moc to nebylo. Snažíme se s masérem přijít na to, co může křeče způsobit, ale teď to asi nevymyslíme. Na hlubší analýzu bude čas až po Giru. A jak jsi na tom s výhledem na další hory? Kdybych se měl cítit jako dneska, tak etapu asi nedokončím. Strašně rád bych se o něco pokusil, ale v tomhle rozpoložení to asi nepůjde. Zítra podle mě pojedou lídři na férovku a budou se chtít rvát o vítězství v etapě. Nějaký únik asi nebude mít šanci. Uvidíme, jestli nebude lepší počkat na sobotu, ale nejvíc ze všeho záleží, jak se budu cítit. Jak moc jsi přemýšlel o té krizi? Hlavou se to honí pořád. Potřeboval bych víc času. Není jednoduchý se zmobilizovat, protože hlava je základ úspěchu. Ale jsem odhodlaný udělat ve zbytku Gira maximum, pokud to jen trochu půjde. Co říkáš na kritiku sportovního ředitele Martinelliho? Bavili jste se spolu? Nebavili. A jestli na to budu reagovat, tak až budu někde jinde. A jak tvoje Giro ovlivní jednání o nové smlouvě? Uvidíme v následujících měsících.

214 comments

  1. 4dv3ntur3 to all: Omlouvám se za mé velkoústnaté prohlášení ze včerejšího dne, kde jsem ho viděl končit na druhé jedničce. Nemá smysl zde spekulovat jak by reagoval peleton, kdyby byl výš v průběžném pořadí. Tady se sluší napsat jediné. Konečně zariskoval a začal bojovat, projevil obrovskou mentální sílu a v komentářích zůstal pokorný. Včera jsem usnul asi ve dvě, celou noc se mi zdálo o cyklistice.

  2. Very impressive performance today , you make a point and in my opinion the best to do now is go home and try to prepair Vuelta. You messed up this Giro even with a victory in your hand , but you can do better in Vuelta !!

  3. to 4dv3ntur3: měl by jsi se omluvit a smeknout za svá velkohubá prohlášení, které jsi tu včera psal o tom, že Roman dneska končí !

  4. Dneska parádně zavřel Roman pusu všem pochybovačům, protože to co předvedl .. možná ještě není tim jezdcem, co by měl na na TOP3, ale dle mého dokáže jít za hranu a bojovat dalo za svýma silama než ostatní jezdci .. dneska předvedl, že jel maximálně nadoraz a vydržel to, co by ostatní už dávno vzdali. Bravo Romane .. doufám, že mi po Giru pošleš podepsanou fotku, protože tento okamžik si chci pamatovat dlouho .. jsi zpátky a to je dobře !

  5. To má Roman najednou fanoušků Jsem rád,že Vám co ho kritizovali ukázal jakej je to Pán cyklista!!

  6. Paráda, nádhera, balzám na duši i tělo. Gratuluju a děkuju.
    Tak se jezdí na kole.

Leave a Reply