Home » Zprávy ze závodů » Dobrá týmová práce. Letěli jsme přes šedesát
Foto Saxo-Tinkoff Team

Dobrá týmová práce. Letěli jsme přes šedesát

Jak jsi spokojen? Bylo to hodně dobré. Počítal jsem, že budeme v první pětce. Ráno jsme si byli celou trasu projet a tušili jsme, že to bude hodně rychlé a vyrovnané. Ale že až tak rychlé, tomu skoro nikdo nevěřil. Vždyť tu druhou půlku jsme letěli pořád průměrem přes šedesát. Co říkáš na týmový výkon? Skoro všichni vás chválí. První půlku jsme si dobře rozvrhli síly. Ve druhé jsme pár vteřin ztratili, ale není to tragédie. Byli jsme už jen v sedmi, trochu docházely síly. Ale celkově jsme jeli vyrovnaně, což bylo rozhodující. Jak se jelo tobě? Docela mi to sedlo, cítil jsem se fakt dobře. Na konci toho měl každý plný brejle, protože v té rychlosti se moc neoráželo ani v háku. Bylo to vyloženě na aerodynamiku a tlačit to před sebou do rychlosti. Ale byla to divácky atraktivní časovka, při téhle vzdálenosti se dá jet opravdu rychle, než kdyby to bylo třeba padesát kilometrů. Poznamenalo vás hodně, když jste poměrně brzy ztratili Novala? Nikdy není příjemné, když někdo vypadne. Párkrát by tam potáhl, pomohl by, ale že by nás to nějak rozhodilo nebo poznamenalo, to ne. Co takhle časovka naznačila ohledně vývoje závodu? Dopadla pro nás dobře, ale Tour trvá tři týdny a tohle byl jen jeden zlomek. Musíme se maximálně koncentrovat na každý den. Překvapil tě triumf týmu Orica-GreenEdge? Ani ne. Oni mají lidi na roviny a do spurtů, tohle byla časovka vyloženě pro ně.

7 comments

 1. Bezva Romane!! Doufám, že to vydrží, a vydrží i nálada! At mám na Tour co sledovat :D

  Jinak, Benjamin má natržené nějaké šlachy?? ( v ukazováčku)? Co se stalo? Jak k tomu přišel … v televizi vypadalo na hodně krve!

  Nakaždý pád mu vyřid pozdravy od českých fanoušků!! At se to zahojí co nejdřív!

  GL! {thumbup}

 2. Velká gratulace, Romane! Ať drží zdraví a potřebné štěstí, protože jinak to vypadá s Tebou a celým týmem velmi dobře {devil}

 3. Korsická část TdF i týmová časovka byly opravdu ke koukání, žádná nuda. Na Romanovi je vidět, že mu změna týmu moc pomohla, do Saxo zapadl, jsou na něm znát zkušenosti a vede si ohromně takticky, skvělé umístění pro začátek!!! Hlavně že se vyhnul tomu karambolu na začátku. Tak hodně štěstí a zdaru, zatím super! Heli {thumbup}

 4. Velká gratulace, fakt bezva. Působili jste celý mančaft velice dobře, hezky se na to koukalo. Teď v klidu přežijte středu až pátek a o víkendu to rozbalte naplno. Vy jste v horách čtyři, Sky bude jen ve dvou až třech ( nepočítám Hagena a Portemu moc nevěřím). Pozor na Movistar a BMC, tam je obrovská horská síla.

 5. čtyřkolečko

  Bezva! Že vám to fakt sedlo, to bylo z přenosu jasně patrné! Saxo, hodně zdaru!

Leave a Reply