Home » Zprávy ze závodů » Jeli jsme na Kiserlovského

Jeli jsme na Kiserlovského

V posledním kopci Col de la Mure zkusil nastoupit s Carrarou, pak ho vystřídal Kiserlovski. „Myslím, že to byl dobrý plán. Nejdřív to zkusil Vino, pak já. Věděli jsme, že všichni nejvíc budou koukat na nás dva. Kiserlovski vpředu zůstal, ale etapu se nám vyhrát nepodařilo. I tak můžeme být celkem spokojeni. Když jsme se rozhodli, že pojedeme na něj, rozhodně jsem proti tomu nebyl. Já se zase na jeho pomoc budu moci spolehnout na Giru,“ prohlásil Roman. „Mně se ten poslední kopec jel celkem dobře, ale trošku mi chybí rytmus. Odpadl jsem na posledních 500 metrech, pak jsem si to hned dojel. Myslím, že můžu být celkem spokojen. Pořád platí to, že se chci každý den co nejvíc trápit pro dobrý výsledek, ale nepočítám s tím, že bych tady bojoval o pódium jako vloni. Pár lidí je na tom prostě o maličko líp než já, to je vidět,“ dodal Roman, který do cíle přijel mj. s Hesjedalem, Wigginsem, Leipheimerem nebo F. Schleckem. 5. etapa (193 km): 1. Andreas Klöden (Něm./RadioShack) 4:59:00, 2. Samuel Sánchez (Šp./Euskaltel), 3. Matteo Carrara (It./Vacansoleil), 4. Tony Martin (Něm./HTC-Highroad), 5. Rein Taaramae (Est./Cofidis), 6. Robert Kiserlovski (Chorv./Astana), 7. Janez Brajkovič (Slovin./RadioShack). 8. Xavier Tondo (Šp./Movistar) všichni stejný čas, 9. Luis-Leon Sanchez (Šp./Rabobank) +18, 10. Pierre Rolland (Fr./Europcar), … 21. Roman Kreuziger (ČR/Astana) oba +19. Průběžně: 1. Klöden 24:26:13, 2. S. Sánchez +4, 3. Carrara +6, 4. Martin, 5. Kiserlovski, 6. Brajkovič, 7. Tondo, 8. Taaramae všichni +10, 9. L. Sanchez +28, 10. Roman Kreuziger +29.

9 comments

 1. Co to děláš? ? Jděte domů a vlak proto, že jste velmi týden! ! Co se stalo jste zapomněli vzít si léky? Co ubohý TT, im velmi zklamání! !

 2. Co jsou to ou děláš? Říkal jsi, že chceš dobrý výsledek v PN, a teď jste na koni KISERLOVSKI? Co chcete udělat v letošním roce? ? ?

 3. Marco Pantani

  To podle toho, jestli to myslíš italsky, nebo španělsky. :) Vzhledem k Pantaniho původu je asi lepší Il Pirata, ale ve své podstatě je to jedno. {beer}

 4. Neříkalo se Pantanimu spíše Il Pirata? No nic, Dnes krásná etapa, poslední kiláky s četnými nástupy na poslední vrchařské prémii byly velmi vzrušující, Astana skvělá, dělala závod, Roman výborný. Přál bych letos výhru Klodenovi, jednak pomalu končí, jednak by by bylo unikátní, aby se někomu týž závod podařilo vyhrát po jedenácti letech… Tehdá jako málo známý mladík mnohé šokoval, vybavuji si zvláště jeho skvělý výkon při stoupání na Mt. Faron, kde na vítězství zadělal.

 5. Marco Pantani

  Nejspíš máme společného nejoblíbenějšího cyklistu. :) El Pirates byl famózní. Kurt Kobain cyklistiky, řekl bych. :) A k tomu Romanovi. Určitě do toho teď dává všechno. A když řekl, že vše směřuje k tomu, aby měl na Giru nejlepší kondici, tak není důvod mu nevěřit.

 6. Dobře, ale hlavně aby pak pomohl on tobě na Giru {thumbup}

 7. A hele taky Pantani-no já to vidím taky tak.Zkouší co může,na co má a nehrotí to.

 8. Marco Pantani

  Myslím, že už v této fázi sezóny 2 pokusy o únik naznačují, že tato sezóna bude jiná. A já se na ni těším. Zítřek a nedělní etapa budou opět krásným pokoukáním, s možností Romanových dalších ataků. Takže hodně štěstí. {beer}

 9. Dobrý test-pořád je to lepší trénink,než samostatně.Tak ať se daří. {bye}

Leave a Reply