Home » Osobní blog » Užívám si miminko, ale trénink probíhá podle plánu
Tinkoff - Saxo 2014

Užívám si miminko, ale trénink probíhá podle plánu

Roman si užívá roli tatínka nedávno narozené dcery Viktorky, ale jeho přípravu směrem k dalším závodům nový přírůstek do rodiny nijak nenarušil. Dnes odjel na čtyřdenní tréninkový cyklus do Itálie, v plánu má i vysokohorské soustředění.

„Po klasikách a pádu na Lutychu jsem si dal pár dní volno. Potřeboval jsem ho, abych se dal dohromady. Ale teď už zase normálně trénuju podle plánu. Začínám postupně, protože do dalšího závodu Kolem Švýcarska je ještě dost času,“ prozradil Roman.

Kvůli narození miminka se chystal doma v Plzni, na krátký blok odskočil do Itálie k Lago di Garda. Teď tam vyráží zase. „Příští týden se vrátím zpátky domů a v neděli pojedu do Itálie na jedenáctidenní vysokohorské soustředění. Z našeho týmu tam o pár dní později přijede Tosatto, možná dorazí i někdo další,“ řekl Roman.

Miminko doma si hodně užívá. „Malá je hodná. Když přijedu z tréninku, snažím se Míše pomáhat, ale v noci vstává ona, protože ví, že se mi blíží nejdůležitější část sezóny a potřebuju být v pohodě. Trénuju úplně stejně jako v době, kdy jsme miminko ještě neměli, v tomhle směru se nic nezměnilo.“

Leave a Reply