Home » Zprávy ze závodů » Začínám se probírat
img-3460.jpg

Začínám se probírat

„Věděli jsme, že těch 40 kilometrů před cílem je brutální kopec, ale zvládl jsem ho celkem v pohodě. I ten závěr se mi jel docela dobře. Získávám rytmus a po pauze se začínám trochu probírat,“ řekl Roman. „Zvládli jsme to dobře i jako tým. Smůlu měl jen Majka, který v závěru píchnul, musel měnit kolo, ale stihl se dostat zpátky dopředu a nic neztratil,“ dodal. „Zítra nás čeká etapa nahoru, dolů. Možná by mohl konečně slavit úspěch nějaký únik. Uvidíme. Hlavně to chce ji přečkat ve zdraví.“

6 comments

 1. Dobré je taky to, že Rafal nic niztratil, včera jsem ho marně hledal ve výsledcích. Ve 4.etapě zase měli malou díru Radioshaci. A je vcelku takticky dobré pro Saxo, že nemají žluťáka (resp.červeňáka:), a nemusí tahat v průběhu etap. Současně mají více adeptů na podium, doufám, že s tím naloží lépe,než na Tour…(když to někomu pojede lépe, měli by ho nechat jet..) Chleba se bude lámat ale později. Teď si asi hlídat špic a závěry etap (a nerozbít si ústa)

 2. čtyřkolečko

  Romane, vy a váš tým jedete vskutku výtečně, však taky mezi prvními pětadvaceti je vás pět, což svědčí o síle Saxo. Teď hlavně přečkat do neděle bez problémů a ukázat se na kopci z Estepony v Anadalusii, kde už půjde do tuhého. První tři kiláky toho kopce jsou hodně tvrdé, a jestli se předtím pojede „příprava“ na doraz, lze čekat velké třídění…
  Hodně štěstí do dalších etap!
  Taky Königovi ať elán a vůle vydrží. I Netapp jede statečně, pořád se ti jejich čtyři vrchaři drží mezi pětatřiceti prvními jezdci.

 3. Dnes na tej stene si tú hlavnú skupinu ťahal skvele! {devil} Ešte nejaké 2-3 etapy a potom to poriadne rozbalíš. Už sa na to veľmi teším.

 4. Paráda, dobré zprávy {devil} Držím palce, ať vše pokračuje správným směrem {thumbup}

 5. Romane prober se jedes Vueltu Zatim jedes dobre bez nervu, letos uz mas odpracovano a vitezstvi na Vuelte bude maly bonus..

Leave a Reply