Home » Zprávy ze závodů » Žádný atak to nebyl
roman-saxo.jpg

Žádný atak to nebyl

„Jen jsem dojížděl dopředu a najednou se tam udělala díra. Rozhodně to nebyl úmysl něco zkoušet. Taky jsem se hned díval dozadu, kde jsou kluci z týmu,“ prozradil Roman. Úkol borců Saxo-Tinkoff byl dnes jasný. Držet lídra Alberta Contadora na dobrých pozicích vpředu. „Na těch menších cestách to bylo důležité, jelo se poměrně zostra. Hlavní je, že se Alberto po pádu z první etapy cítí celkem fajn, jen ho trochu bolí záda. Já jsem taky v pohodě, pomalu se rozjíždím.“ Dnešní etapu ovládl o vteřinu Belgičan Bakelants, který si po úniku v závěru udržel nejmenší možný náskok před pelotonem. „Foukalo proti a doufali jsme, že je sjedeme. U jednoho se to nepodařilo, lidi už byli dost unaveni,“ dodal Roman, který byl klasifikován na 51. místě.

9 comments

  1. Tak ať to šlape {thumbup}

    emil: dobrý černý humor

  2. Hlavně to dojíždění DOPŘEDU už víckrát nezkoušej!Náhodou by ta díra narostla a pak by jsi musel zastavit a počkat na leadra!

  3. Hlavně, dávat bacha dneska na ty úzký silnice. Celé pole má stále ještě dost energie a může se zase při těch nervózních skrumážích padat (ty podélný reklamy u silnic taky nic moc geniiálního). Peloton bude současně dost roztaženej, takže bude nutný hlídat špic..Přes lehčí profil dnešní etapa nebude vůbec lehká. Držim palce! {thumbup}

  4. Držím palce ať to i dnes vyjde bez pádů a na pevnině hrrr na zbytek peletonu a ukažte jim záda!

  5. Tak snad to už dnes bude atak!!! {devil} Žlutá by Romanovi (alespoň na čas) slušela {thumbup} {beer}

  6. Přeji celému týmu, ať se vám vydaří váš plán na umístění.

  7. Jde to jak má, tak hlavně dnes opatrně. HOdně štěstí {thumbup}

Leave a Reply