Home » Zprávy ze závodů » Bylo to trápení
Foto Saxo-Tinkoff Team

Bylo to trápení

„Strašně mě bolí nohy a prostě to nejde. Odpadl jsem už dvacet kilometrů před cílem. Do naší skupiny vběhl pes, udělala se díra a my, co jsme jeli vzadu, jsme tam zůstali. Ten kopec už jsem jel úplně volně. Možná i s vědomím toho, že jsem v sobotu vypadl z pořadí. Člověk se pak trochu přehodí v hlavě a už se nedokáže tak zmáčknout. A v mém případě je jedno, jestli budu třicátý nebo osmdesátý. Doufám, že tu těžkou zítřejší etapu nějak přečkám a snad mi pomůže den volna,“ řekl Roman. Jeho stájový kolega Roche dnes ztratil červený dres, o pouhou vteřinu veden Moreno. „Je to škoda, ale Nico ukázal, že je na tom dobře, protože ta prudká stojka nebyla úplně na něj. Zítra bude muset zabojovat, a pokud moc neztratí, mohl by po dni volna získat v časovce dres lídra zpátky,“ dodal.

15 comments

 1. Koukám že tady se říká ,že Vuelta to je nad plán?S tím by se dalo i souhlasit ,ale tímto stylem? Totální výbuch a navíc hazard se svým jménem a letošníma výsledkama a navíc jako tým lídr.

 2. Romane sezona výborná a teď už jedeš nad plán.
  Držím palce ať se hlava a tělo srovnají a třeba ještě jeden úspěch na závěr sezony přijde. {rolleyes}

 3. Roman už musel zvolnit, nedá se nic dělat. Teď je otázka kam vrhnout síly, zda dojet Vueltu a zaměřit se na etapu nebo zabalit a připravit se na MS. Jinak sezóna se povedla na jedničku! {thumbup}

 4. jira: Nejsi ty náhodou kamarát tenaxe?

  Síly došly, co se dá dělat. Roman neni stroj. Odpočinek to spraví, dle mého tahle sezóna byla do teď skvělá, Vuelta byla nad plán, nevyšla, co se dá dělat… z toho se třílet nebude. Třeba nám ještě Roman ukáže, jak se vyhrává nějaká etapa.

  Všechno už je teď vyloženě nad plán, takže bych to bral s klidem {thumbup}

 5. Po tom propadáku (dojel na předposledním místě) snad ani nejde o tom zda se mu vrátí radost ze závodění, jako spíše o to zda ho ještě někdy svěří podstatnější úlohu.

 6. Romane odpočívej a na závěr sezóny dej svým fanouškům etapové vítězství :). Taková sladká tečka :)

 7. Romane, držím pěsti ať se Ti jede den ode dne lépe a hlavně ať se co nejdříve vrátí radost ze závodění

  porda: vítej. Lidí, kteří dokáží udělat psychologický rozbor závodníka na základě dvou nevydařených výsledků a krátkého vyjádření není nikdy dost

 8. Romane, držím pěsti ať se Ti jede den ode dne lépe a hlavně ať se co nejdříve vrátí radost ze závodění

  porda: vítej. Lidí, kteří dokáží udělat psychologický rozbor závodníka na základě dvou nevydařených výsledků a krátkého vyjádření není nikdy dost

 9. Romane, celkové pořadí je pryč ale po takové sezoně co jsi dal to nevadí. Zkus doplnit český vítězství na 3 a nebo aspon pomoci Rocheovi jak jsi pomohl Nibalimu na celkové vítězství! Hodně zdraví a štěstí a ve Florencii hrrrr na bednu !

 10. Roman to nedal v hlavě. Původně neměl, a asi ani nechtěl jet Vueltu vůbec, a radši se připravit na MS. Už to tak měl v hlavě nastavený. Pak ho označili za jednoho z lídrů a on to prostě nedal psychicky – klasika. Teď jede tak, aby mohl odstoupit, jinak si to nedovedu vysvětlit.

 11. AC Frehley

  Ja se taky trápil v sobotu na Králi Šumavy a dojel mezi posledníma. Nejste v tom sám. {beer} Ale sezónu ještě nebalím. Tak hlavu vzhůru.

 12. Kazdy den neni posviceni, ale po takove sezone to vubec nevadi ;-) Drz se a preji aby zbytek zavodu probehl v pohode {thumbup}

 13. Jestli to nepůjde tak to zabal.lepší si odpočinout a nabrat nové síly než jet dál.Letos jsi už předvedl super výsledky.

 14. Drž se, Romane! A když to nepujde, tak to holt nepůjde.

 15. Nevadí. Bez tak už je v sezóně splněno ;-)

Leave a Reply