Home » Zprávy ze závodů » Doufám, že se rozjedu a klukům pomůžu
img-3460.jpg

Doufám, že se rozjedu a klukům pomůžu

Cítíš se už líp? V pondělí to bylo lepší než v neděli. Pomáhal jsem klukům, hlavně na rovinách jsem tahal. Závěrečné kopce už jsem jel s klidem, ale práci jsem odvedl. Proti víkendu tam byl nějaký posun, takže po téhle stránce můžu být aspoň trochu spokojený. Byl sis projíždět zítřejší časovku? Ne, jen Nicolas a Rafa. Já měl po dohodě s týmem absolutní volno. Původně jsem si myslel, že bych se v časovce zítra o něco pokusil, ale teď vím, že zkusím co nejvíc pošetřit, abych byl klukům nápomocný ve víkendových etapách. Doufám, že se z toho do té doby dostanu a rozjedu se. Jsi hodně unavený? Docela dost, ale z toho, že jsem vypadl z pořadí, nedělám tragédii. To se prostě může přihodit každému a horší by bylo, kdyby se mi to stalo jako lídrovi. Jenže náš tým dopředu avizoval, že hlavním lídrem je Nico Roche. Já jel na Vueltu s tím, že se rozjedu a pak uvidím, na co to bude stačit. Nevyhlašoval jsem, že budu bojovat o čelní příčky. Tým to bere v pohodě? Naprosto. Všichni jsme věděli, že to může přijít. Teď se budu snažit klukům v důležitých okamžicích pomáhat. Jak zatím z týmového pohledu Vueltu hodnotíš? Velmi dobře. Vybojovali jsme dvě etapová vítězství, Nicolas už měl všechny dresy, což musíme brát jako úspěch. Nico je hodně namotivovaný, v horách mu to jde a určitě má na hodně dobrý výsledek. To samé Majka. Kdo je podle tebe největší favorit Vuelty? Hodně napoví časovka, zatím je ten okruh favoritů širší. Horner je na tom hodně dobře a ani mě to nepřekvapuje. Klidně je možný, že povede i po časovce.  

3 comments

  1. Romane, ty nevíš pro my hobíci vozíme pumpičku? Když to nejede nvytáhnu ji z rámu a zaseknu soupeři pod sedlo a už se vezu . Užij si zbytek Vuelty, letos máš na 110% splněno. Přeji vše dobré a zůstaň zdravý!!

  2. zdenda_hobík_

    To je přesně vyjádření, jaké jsem si chtěl přečíst {thumbup}

  3. Všechna čest, Romane! Perfektní přístup, nemusí být vždy posvícení, ale (nejen) tým ocení, že i tak chceš pomoci {thumbup} Rychlou regeneraci přeji, a když na to bude síla, tak to tam v nějaké etapě napal {devil}

Leave a Reply