Home » Zprávy ze závodů » Cítím se líp, ale byly tam rezervy
Foto Saxo-Tinkoff/tdwsport.com

Cítím se líp, ale byly tam rezervy

„Den volna a dnešek, kdy jsme nemuseli nikam cestovat, mi hodně prospěly. Byl jsem hodně odpočatý a na kole to bylo znát. Cítil jsem se daleko líp než předtím,“ řekl Roman. „Časovku jsem nějak objel, ale byly tam samozřejmě rezervy. Pro mě je nejdůležitější, abych byl co nejčerstvější na víkend a mohl klukům pomoci v horách. Mám radost, že Nico Roche zajel časovku hodně dobře a to samé Rafa Majka,“ dodal Roman. Největší senzací časovky bylo podle něj třetí místo Pozzoviva. Staronovým lídrem se stal Nibali. „To asi žádné velké překvapení není. Horner vypadal trošku utrápený, ale to se po dni volna může stát,“ přiznal Roman. Prvenství Cancellary ho rovněž nepřekvapilo. „Má tady skvělou kondici. Chystá se na mistrovství světa, ale podle mě tam časovku ani nepojede a bude se šetřit na silniční závod jednotlivců. Proto ji chtěl vyhrát tady.“

3 comments

  1. Koukal jsem jak jsi docela rychle točil nohama trochu to vypadalo jako by jsi se jen vyšlapával. Jinak držím pěsti ať to jede líp a líp.

  2. čtyřkolečko

    Bylo to vidět i z těch několika záběrů v Tv, že jedete lehce a s chutí. Ať to, Romane, vám i týmu v příštích dnech sedne. Osobně se těším, co se bude v pátek dít na známé stojce Alto del Rat Penat, o víkendu ani nemluvě… Hodně zdaru!

  3. Dobré zprávy, tak ať vrátí forma v pravý čas {thumbup}

Leave a Reply