Home » Zprávy ze závodů » Nervózní etapa a malá díra
img-3760.jpg

Nervózní etapa a malá díra

„Závěr byl hodně rychlý. Věděli jsme, že se to může nadělit. Já chytil malinkou díru, zůstal jsem tam se Sánchezem. Ale nejdůležitější je, že Roche a Majka neztratili skoro nic. Já měl za úkol přečkat první těžké dny, což se podařilo. Uvidíme, jak se budu dál rozjíždět,“ řekl Roman po etapě, kterou poznamenala řada pádů. „Etapa byla hodně větrná a nervózní. My jsme byli pořád v první skupině a naštěstí jsme se pádům skoro vždycky vyhnuli. Jen jednou zůstal na chvíli vzadu Majka a jediný, kdo spadl, byl Oliver Zaugg. Ale nic vážného se mu nestalo,“ prozradil Roman.

4 comments

  1. Romane, je to velmi podobné na všech Tour, prostě první týden je nervózní a to všichni moc dobře víme. stejně bude rozhodující Sierra Nevada, pak Andorra a na závěr ten šílený kopec Alto de L´Angliru. Nesmírně pozitivní je, jak se držíte s Rochem, Majkou a Sörensenem. Z desítky ještě odpadnou kluci z Radioshack a ve finále to bude o TST a proti nim pochopitelně Nibali, Rodriguez možná s Morenem, Valverde, uvidíme co ukáže Uran a tím to skončí…stejně se to hned na začátku pěkně seřadilo, hlavní adepti na GC jsou tam kde mají být. Moc jsem zvědav na Lea Königa, top ten by mu slušelo…

  2. pepin
    Ono se už jelo v horách? Že bych něco prošvih?

  3. …… kdo jezdí ví, že každý závod a i etapa je jiná. Dle mne je to paráda, jen tak dál. Letos nelze nic ztratit, je vyděláno.
    Hlavně dojet ve zdraví. {thumbup}

Leave a Reply