Home » Úpravy stránek - webmaster » NOVÉ STRÁNKY 2011
thinking.jpg

NOVÉ STRÁNKY 2011

Vážení čtenáři,jménem celého týmu starajícího se o chod stránek Romana Kreuzigera, včetně jeho samotného, Vás vítám na zbrusu nové verzi stránek.Krátce Vám představím některé nové funkce, náš tým a také na co se můžete těšit. Mezi největší novinky patří pochopitelně dlouho očekáváné registrace uživatelů. Kniha hostů bude plněna jen řádně zaregistrovanými členy.Komentáře lze nyní přidáváat i ke článkům, přičemž každý komentující je automaticky zařazen mezi uživatele, kteří dostanou informaci o dalším přidaném komentáři. Tuto službu si stejně jako další nastavení můžete vypnout po přihlášení v sekci Služby.Nově jsme spustili ankety. Dále sekci odkazy, která je roztřídněna do skupin. Jednotlivé odkazy lze obodovat čímž se zvedá nebo snižuje renking (oblíbenost) daného linku.Uživatelé mohou používat podobizny a avatary, které si nahrají.Články jsou pro lepší přehlednost členěny do rubrik a seriálů. Mezi seriály mohou být například reportáže z jednoho závodu (Giro di Italia apod).Dlouho jste někteří čekali na RSS kanály, které jsme také realizovali.Abychom zlepšili Romanův přístup k Vám a webu umožnili jsme příjem SMS z Romanova mobilu a jejich náslendné vystavení v boxu Krátké zprávy.Dále by jste měli vědět, že registrace newsletteru není závislá na registracích. Čili každý registrovaný člen se nestává automaticky odběratelem. Nutit  někoho, aby povinně odebíral novinky na email není naší politikou :-) Původní odběratele jsme převedli ze staré verze webu na novou, nemusí si tedy newsletter (infomail) registrovat znovu.V neposlední řadě budeme rozšiřovat naše pole působení i na sociální síť facebook. Určitě jste si všimli záložek a odkazů. Berte to jako první krok. Po úplném zprovoznění stránek se vrhnem na obsah právě i na Facebooku.Zmínil jsem úpné zprovoznění stránek. Ano. Stránky, jak je dnes můžete vidět budou ještě velmi zásadním způsobem vylepšovány. Možnost registrací uživatelů a vzájemné komunikace s nimi nám dává neuvěřitelné možnosti a dá se říci, že by se web dal vylepšovat donekonečna a nikdy by nemusel spatřit světlo světa.
Fanoušci odpustí, ale marketing a možnosti inzerce se přímo odráží na kvalitě webu. Inzerenti jsou pro nás velice důležití a proto nezapomínáme ani na ně. V tomto roce určitě spustíme systém pro správu reklamních kampaní s rezervačním systémem.Na závěr krátké představení:Roman Kreuziger – netřeba představovat, bez Romana by jsme tu byli zbyteční :-)Tomáš Hrubý – já, webmaster, když píšete emaily, většinou komunikujete se mnou, mám na starosti kód, design a reklamuP. redaktor – velký profesionál v oboru, píše reportáže a články, zatím jeho jméno nezveřejňujemeOndřej Vobora – pohotový překladatel reportáží a stránekSoňa Jíchová – správa objednávek a fanshopu (fanshop nyní chybí, ale bude spuštěn v novém hávu)Radana Hrubá – menší překlady, popisky apod, + správa sociálních sítí, marketingBudu velmi rád za keždé Vaše připomínky i hlášené chybky. Všem Vám jménem týmu děkuji za přízeň a těším se, že budeme společně fandit Romanovi.T. Hrubý

5 comments

 1. Stránky jsou sice super, ale absolutně nejdou prohlížet přes mobil. škoda

 2. Nový web? Zajímavé, ale ne špatné. Měl bych jeden podmět. Bylo by zjaímavější kdyby se odkazy otevírali v novém okně.
  Díky

 3. Moc dík za novou verzi stránek, Roman si to určitě zasloužil. Ještě jsem to moc nezkoumal, ale na první pohled vypadají dobře. Hlavně ta registrace chyběla (i když mi někdo vyfouknul moji standardní přezdívku Dave!)

 4. Pište pište pište…
  Tipy na obsah na email feedback @ romankreuziger.com
  a návrhy na vylepšení na info @ romankreuziger.com.

 5. Doufám že se Vám líbí nové stránky.
  Pokud máte někdo vhodné nápady tak se nebojte je webmasterovy napsat!!!

  Mějte se Roman K.

Leave a Reply