Home » Zprávy ze závodů » Po kempu na Kanárech trénink doma
roman-new-2-e1393184104562-520x330

Po kempu na Kanárech trénink doma

Roman se v těchto dnech rozhodně nenudí. S týmem Tinkoff-Saxo absolvoval dvoutýdenní soustředění na Kanárských ostrovech a teď už pilně trénuje doma.

„Na Kanárech šlo vše podle plánu. Člověk se zase uvedl do běžného rytmu. První týden jsme jezdili relativně v klidu, druhý už přišly ke slovu nějaké intervaly. Spíš šlo o to, abychom se nachystali na další práci,“ prozradil Roman.

Po návratu domů si musel zvyknout na podstatně nižší teploty, ale přesto je počasí natolik příznivé, že se dá bez problémů jezdit venku. „Jezdím hodně na horském kole na silnici, tak tři až čtyři hodiny denně. Musím nějak přečkat ty Vánoce. Koncem roku odjedu trénovat do Itálie a na Gardě zůstaneme na Silvestra. V lednu mám další soustředění s týmem. Už 8. odlétám na osmidenní kemp na Sicílii, pak budu ještě dvacet dní na Tenerife, takže bude dost času, aby se člověk pořádně nachystal,“ řekl Roman.

Těší se na Vánoce s rodinou, doma budou poprvé na Štědrý den ve třech i s téměř osmiměsíční dcerou Viktorkou. „Jsem zvědavý, jak bude reagovat na rozsvícený stromeček, ale na ostatní věci je ještě hodně malá. Každopádně to bude hezké,“ prohlásil Roman. I ve sváteční dny ho čeká každý den trénink, proto si dopřeje všechny vánoční dobroty. „Na Štědrý den si ale dám k večeři spíš lososa nebo řízek, kapra moc nemusím. Ochutnám všechno, ale zas se nemůžu přecpávat, protože nechci přes svátky nabrat dvě kila,“ dodal Roman.

2 comments

  1. Krásné a veselé Vánoce, Tobě i Tvým nejbližším, Romane! A hodně štěstí po všech stránkách do nového roku 2015!

  2. Romane koukej makat co to da a nemysli na tu arbitraz. Doufam, ze te v unoru uvidime bud v Omanu nebo na Andalucii. {good}

Leave a Reply